Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

wiecie co tak sobie czytam te nasze wypociny i sie uśmiecham do siebie ;) wy chyba tak jak ja cały praktycznie czas w pracy siedze i obserwuję te nasze forum pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ja tu tez w pracy cos kombinuje, ale okienko z topikiem mam caly czas wlaczone. Fajnie, miec z kim pogadac. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to nie jestem w pracy, mam urlop, mieliśmy jechać na Rodos, ale te trzęsienia ziemi mnie przerażają i spędzimy wakacje u mojej mamy na wsi :) Dzieciaki uwielbiają wakacje u babci, więc frajdę będą mieli a ja trochę mamie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beda mamie usuwac nowotwor z piersi. dlugo trwalo zanim w koncu zdjagnozowali to prawidlowo. w pazdizerniku mama miala mammografie. na tym wyszlo ze jest guzek w prawek piersi. pozniej pierwsza biopsja nic nie wykazala, wiec powtorzylio. kolejna znowu nic. wyslali mame do wawy tak kolejna biopsja i dalej nic. w koncu zdecydowali sie na lokalizacje i to dalo wynik ze sa komorki rakowe ale nie ma przerzutow, przynajmniej z tym dobrze. w koncu lekarze postanowili aby zrobic naciecie i wyciac tkanke z guzkiem i na okolo niego. i w tej sprawie jutro jedziemy. za kilka tygodni powiem mamie ze spodziewam sie dziecka. jesli oczywiscie wytrzymam. a jak nie to w niedziele juz jej powiemy a moim A. wiem, ze zawsze chciala zostac babcia, a ze moj brat jest 76 lat po slubie i do tej pory nie stara sie z zona, [pierwsza ciaze poronila] bo wiecznie maja problemy finansowe to mama sie smuci, bo zawsze mowila ze nie doczeka sie wnuczkow. a teraz wiem, ze ta nowina bardzo by ja ucieszyla :) chcialabym pokazac jej juz usg kiedy powiem, ale moze nie wytrzymam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
76 lat po ślubie? :D:D moja mam też miała guza piersi, w miarę szybko zdiagnozowany, zdializowany i usunięty, ale bez strachu i nieprzespanych nocy się nie obyło, kiepsko ten okres wspominam, ale to była dobra lekcja życia, dużo z niej wyniosłam i dużo się nauczyliśmy wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarownica tez mialam jechac na Rodos, ale odpuszczam i jade nad morze we wrzesniu. wesolutka bardzo mi przykro z powodu twojej mamy, trzymam kciuki, zeby wszystko bylo dobrze. Mysle ze wiadomosc o Twojej ciazy ja ucieszy bardzo. Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No :( chciałam bardzo się na Rodos wybyczyć i w miarę tania oferta była, no ale stwierdziliśmy, że lepiej nie ryzykować (chociaż to u mnie dziwne, bo ja zawsze ryzykuje, ze wszystkim) aj tam! w przyszłym roku coś wymyślimy, chociaż też nie bo maluszek będzie za mały na wyloty albo jakieś długie wyjazdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarownica, ja na wakacjach nie bylam od 4 lat:( tez marzyla mi sie ta Grecja ale jednak dzidziulek bardziej oczekiwany i wazniejszy. Damy rade, jeszcze sie najezdzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple, dokładnie, jeszcze nie raz będzie nam dane takie Rodos :) zresztą jak już pisałam wyżej, wcale nie narzekam, że wakacje spędzę u mamy na wsi, bo lubię tam jeździć a i dzieciaki się wyszumieją, więc wszyscy będą szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliza r....... Eliza......... 25..........Białystok............3 ...........02.04.09 wesolutka...Marta.......24...........Łomża............... 3............08.04.09 ppk...........Matylda.....31..........Warszawa.......... 4.............04.04.09 mroweczki..Martyna....25..........Mielec................ 6............01.04.09 Apple_Seed.....Weronika.....30.....Bielsko-Bia la... ....6............07.04.09 filka .........Kasia........29.........Mikołów...............5 ............05.04.09 Moni xyz.....Monika.....29.........Olsztyn...............6.............05.04.09 Hej! dołączam do tabelki :) Z tym tygodniem, to faktycznie - szybko będzie sie deaktualizowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie :D Wlasnie ze spacerku wrocilyssmy... Co do Grecji polecam Kos pół godziny wodolotem od Rodos bylismy jak córcia miala 5 miesiecy i tak mysle ze w przyszlym roku tez sie wybierzemy pod koniec sierpnia bedzie juz mialo 4.5 m-ca wiec akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam Kretę - przepiękna! A jakie plaże hmmmmm... byłam w zeszłym roku. Tylko juz w tym stanie nie zejdziesz Samarią, a szkoda. Ja na urlopie byłam wiosna. Byliśmy w Bieszczadach. Tam też jest pięknie. A teraz czekam z urlopem na późną jesień. aż sie tańsze wycieczki pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz serce albo kwait w takich nawiasach Moj maz tez chce jechac na Kos, skoro mroweczki bylas z takim malym brzdacem za granica to pewnie nie ma sie czego obawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam problem. W sobotę mam wesele u kuzyna i właśnie wczoraj stwierdziłam, że nie wchodzę w sukienkę. Tzn. na upartego bym weszła, ale to nic nie zjem, bo będzie za obcisła. Niby przytyłam tylko 1 kr, ale mam juz napuchnięty brzuch i większe piersi, że nici z mojej kreacji :( trzeba będzie coś na wprędce wymyślić. A taka ładną miałam fioletową kieckę ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz w sklepach sa przeceny, ja kupilam oststnio sukienke, bardzo zwiewna w reserved przeceniona z 130 na 39 zl:) Moze cos znajdziesz? Ja nie mieszcze sie do moich ulubionych jeansow, ale to przez te cholerne wzdecia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba już nic nowego nie będę kupować. Pożyczę kieckę od siostry, ona ciut pełniejszych kształtów, będzie w sam raz! Właśnie, gdyby nie ten mój wzdęty brzuch, byłoby jeszcze ok. Jak to dobrze, że dziś czwartek . Czwartek to taki "mały piątek" jak to mówią u mnie w pracy. Jeszcze tylko jutro i będę robić NIC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orzeszek83
Cześć dziewczyny! Dołączam do waszego forum. Również mam termin na kwiecień:) A jestem z Lublina, tydzień 5. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny to ja myslalam, ze bede miala do nadrobienia sporo a tu prosze tylko kilka nowych postow witam nowa mamuske :) zaraz spadamy do znajomych, w koncu zobaczymy ich malenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe mamusie:) Czarownica ja się nawet nie zdążyłam postarać bo zaczęliśmy się \'\'starać\'\' w lipcu i od razu wyszło:) nawet się nie staraliśmy zbytnio ... Ja już miałam urlop w Egipcie w maju, we wrześniu mieliśmy jechać w słowackie tatry no ale teraz chodzić po górach odpada:( a szkoda, bo na urodziny dostałam nowe buciory ... Moni na Krecie byłam w tamtym roku, faktycznie było super! PS popełniłam błąd w naszej tabelce:(już tak żyje tym rokiem 2009 że dodałam sobie lat!:) nowa wersja: eliza r....... Eliza......... 25..........Białystok............3 ...........02.04.09 wesolutka...Marta.......24...........Łomża.............. . 3............08.04.09 ppk...........Matylda.....31..........Warszawa.......... 4.............04.04.09 mroweczki..Martyna....25..........Mielec................ 6............01.04.09 Apple_Seed.....Weronika.....30.....Bielsko-Bia la... ....6............07.04.09 filka .........Kasia........28.........Mikołów...............5 ............05.04.09 Moni xyz.....Monika.....29.........Olsztyn...............6....... ......05.04.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy 🖐️ Za wcześnie powiedziałam, że noce przesypiam, dzisiaj była jedna z moich gorszych, oprócz upału i duchoty, męczyły mnie wzdęcia i ból jajników :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadanie wszamałam, herbatkę popijam i się zastanawiam nad planami na dzisiejszy poranek, jest upał i najlepiej siedziałabym na dupie i nie robiła nic, ale chałupę trzeba ogarnąć i tak sobie myślę, że niby za wcześnie, ale jako że jestem w gorącej wodzie kąpana, to bym już pokminiła nad pokojem dla maluszka, będzie neutralny, stonowany z masą eleganckich dodatków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ na wzdęcia espunisam, jak byłam w ciąży z bliźniakami, to spokojnie mi je polecił, na zgagę powiedział, że można bez obaw łykać renie i tyle. a ja właśnie kawuchę sobie robię, taką mrożoną, bo za ciepło na normalną, zresztą nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×