Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Legally jak wszystko pójdzie talej dobrze to leki odkładam w 36 tc i zobaczymy co będzie się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gosian a pierwszego maluszka w którym tc urodziłas? w 37 tc? Czyu dobrze pamietam:)? Witaj Jola:)... masz termin na kwiecień? Tak czy siak zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Legally no to sie tobie narobilo, odpoczywaj duzo a wszystko bedzie dobrze 👄 jola witaj w naszym gronie :) Gosiu a mi sie wydaje ze ja ciebie nie widzialam, no w kazdym razie nie kojarze a jesli przesylalas fotki to wybacz, ale naprawde nie pamietam... a mnie juz wszystko zaczyna draznic. cale otoczenie na okolo. w pon moje slonce zaczyna malowac mieszkanie :D najpierw sypialnia, pozniej chyba duzy pokoj, przedpokoj, w lazience sufit i na koncu kuchnia, najgorsze... ale juz sie nie moge doczekac kiedy zacznie i wszystko bedzie odswiezone, bo nawet te sciany brudne dzialaja mi na nerwy. jakies 4 lata temu osattnio bylo tu malowane... ok ide sie na troche polozyc, a tak propo zgagi, mam prawie codziennie i z tego co czytalam w gazecie to mleko i mieta to slaby sposob na zgage, bo podobno dziala tylko przez chwile a potem jeszcze nasila objawy. a wiem, ze wiele kobiet tak probuje sie ratowac. i to ze dziecko moze sie urodzic z wloskami to tez niekoniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w 37. Dokładnie 4 dni po odstawieniu leków. Jak odstawiłam leki to miałam jeszcze po 2 dniach wizytę i prosiłam gina aby mnie porządnie zbadał bo ja mam dość brzucha i upałów. Nie powiem bo pierwszy raz mnie zabolało, ale poskutkowało :) Byłam mu bardzo wdzięczna. Aha a co do imienia bo dziewczyny mają problem z wyborem. U nas było tak z synkiem, że mieliśmy 3 wybrane, ale nie mogliśmy się zdecydować i decyzja zapadła dopiero w trakcie jazdy do porodu bo wyjścia już nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola.76
tak mam termin na kwiecień jeszcze trochę zostało aja już zaczynam się bać teraz mam 27 tydzień i strasznie piecze mnie zgaga obojętnie co zjem nie wiem czy to normalne i czy można na to coś brać i znów te mdłości jak na początku ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka dobrze kojarzysz, nie przesyłałam zdjęć. Powiem szczerze, że mam może 2 zdjęcia z rodzinką z okazji świąt. Nie lubię się oglądać z brzuchem i dlatego nie pozwalam sobie robić. Takiego mam bzika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola zgaga jest jak najbardziej normalna. Możesz brać rennie, mnie pomaga zimne mleko, podobno pomaga też ssanie migdałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola.76
to chyba spróbuję rennie bo od mleka mnie odrzuciło i jeszcze jedno czy Wy też macie często stan zapalny co się wyleczę to za jakiś czas znowu mam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki moje kochane jesli macie kaufland u siebie w miescie to moze zajrzyjcie?? ja dzis bylam na zakupach i kupilam Lovele 3,6kg za 27 zl bodajze, na pewno nie zaplacilam wiecej. moja kolezanka polecala mi bobasa, ale bobas w kauflandzie chyba 13 zl 1,5 kg kosztuje wiec jakby dwie paczki puic to bedzie 3 kg a tyle samo zaplacilam za wieksza lovele do bialych :) w lidlu widzialam taki sam proszek za 36-37 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola mi sie nie zdarzyl jeszcze zaden stan zapalny. wspolzyjerz z mezem?? bo byc moze kiedys mialas wczesniej stan zapalny kochaliscie sie i on sie od ciebie zarazil a teraz zarazacie sie wzajemnie i nie mozesz doleczyc?? ja pamietam kiedys dawno temu po antybiotykach mialam grzybice, a wtedy nie uzywalismy gumek i zarazilam mojego, u niego nie bylo objawow a mi po kazdym stosunku cos bylo i w koncu poprosilam ginke o leki dla partnera i to byl sukces bo pozniej juz nigdy nie mialam takich objawow. a ostatnio po seksie bolala mnie pochwa i mialam wrazenie ze zaraz urodze. tak jakby cos sie tam rozszerzalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola.76
nie współżyję z mężem praktycznie od początku ciąży bo to moja 3 ciąża i też miałam zagrożenie poronieniem zmieniłam już proszek do prania na taki dla dzieci używam płatków mydlanych ale to też nie poskutkowało na dłuższą metę .dziękuję za przyjęcie do Waszego grona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ JOLA:):):)wsród kwietniowek:) Ja wpadłam zeby sie Wam wyzalic.... Pamietacie jak sie cieszyłam ze mój mezus znalazł prace??? Zaczał w poniedziałek...jako kierowca(miał jednoczesnie dwie propozycje ale w koncu zdecydował sie na jedna)i tak wczoraj przyszedł tam do tej firmy gosc który sie zwolnił i na jego miejsce wzieli mojego meza...i ten gosc powiedział ze CHCE WRÓCIC!!! I tak dzis wieczorkiem(jak sobie lezelismy szczesliwi)dzwoni jakas pani z biura i mowi mojemu M ze jutro zamiast do pracy zeby przyjechał po pieniadze za ten tydzien...bo niestety nie maja jednak miejsc...WYOBRAZACIE SOBIE....jednym słowem zatrudnili znow tamtego goscia...(rencista...:(wiec dla nich korzystniej)a mój Grzes znow jest bez pracy!!!W sumie postapili po chamsku szlag mnie trafi....:(:(:( PŁAKAC MI SIE CHCE JAK SOBIE POMYSLE....najgorsze ze mój maz nie moze sobie darowac ze odmówił tamta propozycje i juz niestety nie ma powrotu(nagle były dwie oferty a teraz G***O!!!:(:(:(:(MASAKRA....a tu tyle wydatków....kuchnia pochłoneła mnostwo pieniedzy...tyle rzeczy jeszcze trzeba kupic...mielismy to zrobic po pierwszej wypłacie a teraz???:(:(:(a zostało tak mało CZASU:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola ja na szczęście nie mam i nie miałam takiego problemu, ale czytałam, że w razie czego nie należy brać kąpieli w wannie. A może zmień płyn do higieny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj laski powiem wam ze mi zgaga przeszła ostatnio zupełnie jak zmieniłam diete bo mi gin kazała i zapomniałam wrecz o tym paskudztwie ja juz mam praktycznie wszystko dla dzidzi kupione zostało mi kupic wanienkie termometr do wanienki ten spirytus i gaziki leko a no i podpaski dla mnie bo staniczki zamowiłam w olive ale moj w niedziele jedzie na zakupy to wszystko pewnie pokupuje dzis moj przywiozł wozecze fotelik samochodowy pieluszki i kilka innych niezbednych rzeczy(butelka, sudocrem, płyn do kapieli itp) a w promocji dostał 2 smoczki dla noworodków wiec jestem super szczesliwa wiecie ale ja sie schizuje ze urodze wczesniej no i lezaca jestem tak ze chciałam miec wszystko gotowe wczesniej jeszcze tylko jakies pranko i prasowanko i bede pakowac torbe dla malucha bo maja lezy spakowana juz od dawna jak wrociłam ze szpitala to poprałam wszystko i spowrotem zapakowałam ale sie rozpisałam masakra poprosze mojego zeby mi wszystko poskladał to zapodam fotki na naszym mailu buziaczki dla wszystkich Maju dla ciebie rowniez buziorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola.76
zazwyczaj biorę prysznic ale ostatnio tak mnie bolał kręgosłup że skusiłam się na kąpiel w wannie może rzeczywiście stąd ten stan zapalny strasznie to uciążliwe ale cieszę się że znalazłam Wasze forum i można tu o wszystkim pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally, teraz to masz odpoczywać a nie pranie i prasowanie:) Musisz zlecić mężowi:) Maju, u mnie też siary sporo, zwłaszcza z lewej piersi. Zaczęłam w nocy zakładać te wkładki i piżamki mniej ubrudzone. Właśnie, Wesolutka pisała o sutkach małych. Ja też mam małe i lekarz mi powiedział żeby je masować po kąpieli ręcznikiem. Ale nie robiłam tego bo z drugiej strony slyszałam, że to może wywołać skurcze. A teraz Mróweczki jeszcze napisała, że trzeba masować czyli co, chyba trzeba zacząć. Bo boję się, że maluch może mieć problem z ich chwyceniem. Wesolutka, Ty będziesz jakoś masować? Maja, aż brak słów, że tak załatwili Twojego męża:( Nie ma szans, żeby z tą drugą ofertą coś wykombinować? Nawet jeśli nie to mam nadzieję, że szybciutko się coś znajdzie zastępczego. 🌻 Ja byłam w szkole rodzenia, a teraz zamówiliśmy pizzę:D mąż jakiś mecz ogląda a ja za chwilkę muszę się przygotować troszkę do pracy bo jutro odrabiam 2 godzinki zajęć z grupami które kiedyś odwoływałam. Synek mój przechodzi dziś samego siebie - rusza się praktycznie bez przerwy. Jestem zdziwiona. Mam chociaż nadzieje, że w nocy będzie spokojny i się wyśpię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ja już jestem po usg i bedziemy mieć synka:) Jest wiekszy niż zazwyczaj dzieci bywaja w tych tygodniach ,jest ułożone główką w dół i leniwe ponieważ miałam 3 podejscia do usg bo nie chciało pokazać buźki, było widać jak mlaska, wkłada paluszki do buzi,poprostu przesłodki widok:) No i teraz mamy problem z imieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia gratulacje następny chłopczyk na forum. Maja trzymaj się znajdzie napewno nową lepszą pracę, nie martw się. Jola witaj!!!! jutro jedziemy po córkę ferie się skończyły u nas, ale te dwa tygodnie zleciały. Wreszcie będę miała z kim pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju współczuje i trzymam kciuki za męża aby jak najszybciej znalazł prace i trzymaj sie słońce🌻 Witaj Jolu:) Powolo staram sie was doczytać kobietki:) Dzisiaj kupiłam maluszkowi kołderke, poduszke,jeden komplet pościeli bo może być tak ze maluch urodzi sie przed przylotem rodziców a mama przywiezie ze sobą pościel. Kupiłam tez przesćieradełka na gumce. Body na ramiączkach, pajacyki, jedną bluze i oczywiście koszulke z napisami w moro:) to akurat mąż wybierał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak79.....Kasia......29........Żary.........32.....28 .03.09.....córcia filka ..........Kasia......28........Mikołów............01.04.09. ... Agatka kkarolina.....Karolina..28........Szczecin...........01 .04.09.....Gabryś mroweczki...Martyna..25........Mielec...............01.0 4.09.....Kubuś Inka83.......Irena.......25........Pszczyna..........02 .04.09 ....Robert syla-k........Sylwia......33........Wielkopolska......0 2.04.09...Gabriela mikolajamama Aga......27.........Poznań.....31 .....03.04.09... Mikołaj zasmarkana mama .....20.........Malbork............ 03.04.09....Fabian smart231.................21............Uk............... .03.04.09.......Ada natala007.................20........Warszawa...........0 4.04.09....Zuzia MaJa86......Marzena...22........ Kraków............05.04.09MaTeUsZeK limetka82....Danka.....26........Wolsztyn......05.04.09 . .dziewczyna Arleta........Anka.......24........Płock............... 06.04.09..... Dawid Apple_Seed..Weronika. 30...... Bielsko-Biała....... 07.04.09...chłopiec Zombiaczek.Gosia.......25.......podlaskie............08. 04.09...córcia legally blonde 86.Marta.22.......Warszawa...30 ...08.04.09.....Bartek wesolutka...Marta......24.... ..podlaskie.. ..30.....08.04.09...Michał izabart......Iza..........29..... .Mysłowice...........08.04.09. Samanta naan.........Ania.........29.... ..Sosnowiec.... ..... 10.04.09... synuś Orzeszek83.Kasia......25.......Lublin..... .. ........10.04.09 .. .Krzyś martusiatko....Marta.....24.......Szczecin......... 10.04 .09... Wojtuś Martenka84.....Marta.....24......Koszalin..........10.0 4.09...Martyna matyjasowa.Malwina..23........Będzin....... .......11.04.09.. Wiktoria mareneu1....Milena....25.......Gdańsk...............11.0 4.09. ..Lea Nikola79......Kaska....30.......Malopolska.........14.04 .09....Kacperk alison28... ..Justyna..29......Krakow...... 29......18. 04.09... Jakub kijaki.........Justyna. 23.....Andrychów...27.......20.04.09. .. Kubuś martazaw...Marta... .33.....zachodniopo.......... 21.04.09 ... córcia basiunia*....Basia......30......śląsk................... .22.04.09...Miłosz gosian.......Gosia.....29......Gostyń............25.04.0 9 Oleńka Bartuś baderka....Justyna...31......Piła..................... 26.04.09.. .Natalka pyshotka. ..Agnieszka.30....Śląsk.................... 26.04.09.. .Maciuś Menia21.....Marzena..23....Edinburgh.... ..........26.04.09 ..Synek Peggy81....Gosia......27.....Małopolska............. 26.04. 09... Nadia Marlonka.... Iwona..... 34... Bielsko-Biała........... 27.04.09 Julcia sylvi_a....... Sylwia..... 27....woj.lubelskie..........27.04.09... Oliwer Angela26...Ania........26.....Warszawa..............28. 0 4.09 ..Kamilek Pola_2009..Karolina...32...Warszawa................28 .04.09.. synek Dopisuje syncia w tabelke:) Może macie dziewczynki jakieś pomysły na imię dla chłopca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legally uważaj na siebie i duzo odpoczywaj i faktycznie teraz mężulek bedziemusiał sie wziaść za pranie i prasowanie ciuszków:) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam że już o tej porze bede spała... ale.. mój synek bardzo ruchliwy dziś... czasami aż mnie zaboli... zaparcia... i do tego dzisiaj pojawił się u mnie pierwszy skurcz... wystraszyłam niechcący mamę że zaczyna się... Brzusio mi sie dziś stawia.. jak leże... i zrobilo mi się słabo i musiałam pospacerować po pokoju... Ale już wszystko dobrze... Ale to chyba ze wzruszenia... bo mój mężczyzna powiedział mi dziś że nie może sie doczekać kiedy powiemy sobie TAK. od jutra 2 tyg ;) Objadłam się słonecznikiem i zjadłam 1,5 batona bajecznego i nie mam miejsca na płatki...a ochotę mam... i teraz mam problem ;D Kochane moje... Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło! Nie martwmy się na zapas że coś nie wychodzi i nie jest po naszej myśli... Nie nakręcajmy się tylko wręcz przeciwnie bądźmy dobrej myśli... :**** Idę pod prysznic... Pojawić się jeszcze?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki:)za słowa otuchy...:)jak zawsze jestescie niezastopione....DLATEGO TEZ ZAWSZE SIE WAM WYŻALAM:)moze mnie juz macie dosc...ale tak jest mi lepiej:( Zjadłam koszyk mandarynek...wypiłam karton mleka....ZGAGA przeszła...wiec czje sie troche lepiej nadal nie moge zasnac:(dlatego buszuje po necie....w poszukiwaniu pracy dla mojego M:) Musze byc dobrej mysli...:)ostatnio byłam i sie zaczeło układac wiec moze znow sie na UDA... ZASMARKANA mój mały tez szaleje....własnie mi poprawił humorek:)momentami to czuje jakby mnie po plecach KOPAŁ co te naszwe dzieciatka wyprawiaja:)brzuchol mi wygina w rozne strony...EEEhhhh:)koCHAM MOJEGO SYNKA;) MENIA gratuuulluuujeeee:):):)ale chłopaków na tym naszym forum:) Powiem Wam ze w szpitalu jak lezałam tez same chłopaki... ta co urodziła chłopak ta co ze mna lezała w 35tc chłopak a na weeken przyszła(KWIETNIOWKA-termin miała na 4 kwietnia ja mam na 5-ego HEHEH:)I TEZ TAK GADUŁA JAK JA:)i tez chłopak:) AHA moze mi nie uwierzycie ale udało mi sie wysłac wreszcie wiadomosc na NASZA POCZTE:):):)Jestem z siebie DUMNAAA:)juz bede mogła wrescie Wam zdjatka na poczte wysyłac zeby wszyscy nie ogladali:) BUZIOLE BRZUSZKI....do jutra...MOZE BEDZIE LEPIEJ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×