Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

jeszcze ja jestem:) też słyszałam że siateczkowe są wygodniejsze:) kupiłam podobne w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze :) Dziewczynki mam pytanie odnosnie tych bawelnianych reczniczkow z IKEI bo mam zamiar siostre poprosic zeby mi kupila.. czy one sa gladkie czy maja fakture reczniczka faktycznie i czy sa w miare grube?? czy cos jeszcze jest godne polecenia z IKEI dla dzidzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostałam sms\'a od Naan. Zadzwoniła jednak do lekarza i kazał jej jechać do szpitala. Okazało się, że szyjka skrócona, ale bez rozwarcia. Nie wie ile skrócona. Dostała kroplówkę i została w szpitalu i jak pisze dołącza do kwietniówek leżących :( Pozdrawia nas wszystkie, pisze, że mamy na siebie i maluszki uważać. Ehh biedna:( Mam nadzieję, że szybciutko wyjdzie ze szpitala i że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pisze jeszcze, że musieli jej wenflon wbić w prawą rękę i dostał jej się stojak bez kółek. To już chociaż mogliby taki zorganizować żeby go łatwo było przemieszczać.... szpitale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już wrócilismy z kina i mężulek robi pizze. A co do psiochy to mnie nie straszcie bo wizyte mam w czwartek a i tydzien pracy mi został a mam juz tak opuchniętą pare dni i nawet mężowi nie pozwalam sie dotknąć. Sama nie wiem co mam robić:( A co do płci to faktycznie nastawiona byłam na córeczke ale ważne ze zdrowe może za drugim razem sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mróweczki te reczniczki z ikei o ktorych pisałyśmy z apple są grube w porównaniu z pieluchą a wyglądają tak:http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00129908 kupiłam jedną paczke i napewno kupie jeszcze ze 2 bo są super jakośći i w 2 kolorach do wyboru, moge ci jeszcze polecić bo sama kupiłam ręczniczek:http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10124731 jest jeszcze króliczek chyba z kapturkiem i ja kupiłam takie coś do przewijania np. w gosciach:http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10142419, generalnie przejrzyj sobie na stronie co ci sie jeszcze moze przydac bo ceny nie są strasznie wysokie a jakosc naprawde niezła. wywinęłam sie ze spotkania mąż mnie odprowadził i kazałam mu wracać, jest tu ktoś wogóle? :) a ebooki zaraz wysle na naszą skrzynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku to nie dobrze:( pozdrów ją od nas i zycz szybkiego powrotu do domu ciekawe czy to puchnięcie ma z tym coś wspólnego, ja też się czuję spuchnieta ale to już od jakiegoś czasu a szyjka się nie skracała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nikogo nie ma :( ebooki wysłałam jak chcecie cos konkretnego to napiszcie tytuł może posiadam to wam wyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filka to masz podobnie jak ja, ja do tego mam ciagle twardy brzuch, mimo fenoterolu ktory biore, jak troszke pochodze albo cos porobie w domu to tez czuje parcie maluszka ale lekarz twierdzi ze sie szyjka nie skraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikolajamama mi też brzuch często twardnieje, biore tylko nospe, gin kazał się tym nie przejmować, ponoć to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikolajamama masz może Powolnego człowieka (Coetzee), Czarownicę z Portobello (Coelho) albo Rio Anaconda (Cejrowski)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej dziewczynki:) Naan jejku.. uważaj na siebie,bedzie wszystko dobrze szybkiego powrotu do domku:) W szpitalu zawsze jestes pod specjalistyczną opieką- bedzie dobrze!:) Ja już wstałam... leże i czytam gazetki..luby mi wczoraj tyle tego nakupował,że na pare dni mi na pewno wystarczy:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wstałam:) ale bolały mnie plecy w nocy i się średnio wyspałam... to już chyba normalka, z tym spaniem zawsze coś nie tak:) Idę skombinować jakieś śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka a ja dzis wyjatkowo przespalam cala noc i obuidzilam sie dopiero o 8,30 ;) co prawda bylismy u znajomych i ok 12 wrocilismy ale 8 godzin snu to jak dla mnie wielki sukces :D naan bidulko trzymamy mocno kciuki aby bylo wszystko w porzadku!!! ja we wtorek ode do lekarza, we wtorek nasza 4 rocznica :D a w srode moj A konczy 26 lat, hehe staruszek juz :P a dzis jego chrzensiak konczy 7 lat i wcale nie chce mi sie isc na te urodziny, pojdziemy na chwilke do tego lokalu a pozniej do mamci na obiad bo to dwa bloki dalej ;) mi tez czesto twardnieje brzuch, ale na razie nic z tym nie robie, nie jest ot uciazliwe musze odpoczac wtedy i przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
U mnie dziewczynki z tym twardnieniem to coś nie tak chyba.. prawie cały czas twardy.. jak stoje lub siedze dłuzej mam takie uczucie jakby napiecia.Najlepsze jest to,że nawet rano jak sie obudze mam twardy..mimo całonocnego odpoczynku;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka, już dziś gratuluję tej 4 rocznicy:) A z moim brzuchem chyba wszystko ok. Czasem jak Was czytam to tak się zastanawiam czy może ja nie wiem że mi też twardnieje, ale pewnie gdyby tak się działo to bym to czuła, więc wychodzi, że mi nie twardnieje w ogóle. Troszkę się bałam, że źle zareaguję na większą dawkę żelaza - że zaczną się jakieś zaparcia. Póki co od tygodnia biorę więcej i jest wszystko ok. Wczoraj poprosiłam męża o coca colę - a wszystko przez to, że ostatnio o niej pisałyśmy i nie mogłam przestać o niej myśleć:P I właśnie sobie troszkę popijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzucholki. Naan trzymamy kciuki, wracaj do nas szybko. Z tym twardnieniem brzucha to nie przelewki. U mnie na szczęście po lekach się unormowało, tylko ciekawe na jak długo. Na poprzedniej dawce wytrzymałam 8 tygodni, więc mam nadzieję, że teraz też dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wstalam :) nawet na siku w nocy nie wstawalam :) Naan trzymaj sie!! czyli cos w tych naszych objawach jest jednak... Naan miala takie jak my juz lezace... Legally mi tez twardnieje jak wstaje albo posiedze dluzej.. dlatego mamy LEZEC :) :) takze lez kobieto zeby wszystko bylo oki - jeszcze tylko 8, a ty 9 dni do wizyty.. jakos humor mam lepszy z rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc brzuszki ale naskrobalyscie :) wrocilam ze szpitala wyslali mnie tam zdrową a wracam ze skierowaniem do diabetyka krzywa curkowa wyszla bardzo wysoka po wypiciu 75g glukozy po 2 godzinach wyszlo mi 173 potem mierzyly mi ta glukoze (jedyne co ograniczylam to slodycze chodz herbate slodzilam tyle co zwykle)i wszystko bylo ok rano naczczo mialam 44 czyli prawie niedobor strasznie sie denerwuje nie wiem co jest grane maluch dosc spory i z 26 tygodni wpisali mi ciaze jako 28 tydzien w dodatku polozenie posladkowe jakos nie za ciekawie zapowiada sie ten nowy rok jesli o mnie chodzi ;/ ale wierze ze bedzie dobrze musi byc trzymam kciuki za wszystkie obolale przyszle mamusie... patrzec jak wyzej bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć brzuszki:) Ja też jestem nareszcie wyspana bo katar mnie opuścił:) dobiera się teraz do mojego Misia:( Moja mała szalała wczoraj jak nigdy i to mnie bardzo podniosło na duchu:) Sylvi na pewno będzie dobrze, to że dziecinka jest większa o 2 tyg to nie jest powód do niepokoju. Moja też jest większa o 2 tyg a cukier mam ok. Mamamikolaja dzięki:) U mnie z tym twardnieniem to o tyle dziwna sprawa, że co się obudzę w nocy to brzuch zawsze jest twardy a przecież jestem w stanie odpoczynku ... Wiecie co mi się śniło? Miałyśmy normalnie zlot, impreze na całego:) Czy ten spirytus 70% można kupić w aptece czy trzeba sobie jakoś samemu rozrobić? Swoją drogą nie dziwi Was to że będziemy dzieci smarować alkoholem? Przecież one mają cieniutką skórę ... na pewno coś przez nią przenika Dałam nowe fotki brzucha na fotosika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Biedna Naan,dobrze,ze zadzwoniła do lekarza. Mi narazie brzuch odpuścił,ale jeśli znów będzie twardniał to też zadzwonie,miałam takie same objawy jak Naan,oprócz opuchnietej piczki,więc jestem trochę wystraszona. Miłej niedzieli życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Filka... fajnnie by było jakbysmy się wszystkie spotkały np w lato na jakiejś ogólnej imprezce:D... heheh:) U mnie w szkole rodzenia babka mówiła,żeby zakupic normalny w aptece spirytus salicylowy...moze pare dni dłuzej trwac przemywanie zanim odpadnie kikutek z pępuszka ale podobno o wiele zdrowiej niz ten 70 % ( jest tak mocny,ze kikutek odpada szybciutko) Sylvia...dobrze,ze już wróciłas! Nie martw sie..więszosc nas tutaj ma wieksze dzidzi niż tc...wiec na spokojnie.. to nie obaw do niepokoju:). Ciekawe ile moj malec wazy:>? Dopiero 10 sie dowiem;) Mam tylko nadz,ze 10 po wizycie nie zostawią mnie w szpitalu... leżę plackiem :) Gin pow,ze jak szyjka jeszcze sie skróci zostane.. jak nie to do domku i lezymy...mam nadz,ze bedzie oK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Naan trzeymaj sie i szybko wracaj do zdrówka:) Sylwia super ze wyszłąś juz ze szpitala i napewno bedzie wszystko dobrze:) Ja niedawno wstałam jestem po sniadanku i leze w łóżku bo jak wstałam to znowu czeuje dyskomfort na dole i ból krzyża. A jutro bede dzwoniła do połoznej i sie zapytam co mam robić bo został mi jeszcze tydzien pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jeszcze dokupiłam jeden pajacyk pluszowy i materacyk do przwijania jeszcze pare drobiazgów mi zostało do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kwietnióweczki! Menia! Gratuluję syna, śliczne imię :) Napisz ile waży Twój bobas, bo termin mamy ten sam i jestem ciekawa :) Jak to jest z tym twardnieniem brzucha? Ja mam czasem taką twardą gulkę w jednym miejscu ale raczej to dziecko się tak umiejscawia i raczej to nie jest to o czym piszecie. No i jak wyglądają te skurcze, które mogą się pojawiać już, czy to wiąże się z takimi bólami jak miesiączkowe?? Wczoraj właśnie miałam taką sytuację, że zaczął mnie boleć dół brzucha jak przed okresem, a później doszedł ból krzyżowy. Dziś przeszło, ale takim czymś trzeba się martwić?? Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia dobrze ze cie wypuscili.. bedzie oki moj maluch tez jest wiekszy i tez w 26 tyg byl posladkowo ulozony, a teraz juz glowkowo :) Z tymi skurczami to teoretocznie w gazetce bylo napisane ze moga sie pojawic w II polowie III trymestru.. to sa te braxtona jakiegos i sa pojedyncze i sie nic nie dzieje jak poboli chwilke, gorzej jakby byly regularne co pare min i sie nasilaly - wtedy do lekarza.. sa jeszcze skurcze przepowiadajace, wystepuja na max 14 dni przed porodem.. sa regularne ale nie przybieraja na sile i ustepuja np po kilku godzinach.. tyle pamietam odnosnie skurczow :) Pytalam o te majtki - u mnie w szpitalu nadal nosi sie normalne, wiec siateczkowych nie kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Peggy:) I powiem szczerze ze z tego wszystkiego nie wiem ile maluch waży i sama jestem złą ze sie nie zapytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×