Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

czesc dziewczynki. Filka brzusio prześliczny i jaki okrąglutki :) sylwia super ze juz jestes, szpital to jednak malo przyjemne miejsce Naan liczymy że i Ty szybko do nas wrócisz, nie ma z kim w nocy pogadać :) co do brzucha, moj lekarz stwierdził że może po prostu taka uroda ciąży że jego żona w pierwszej ciazy miała miekki a w drugiej twardy brzuch i sie nic nie działo,mimo to jem garsc leków grzecznie bo wiem że lekarz super fachowiec i wie co robi. ide zaraz z mezem na randkę na obiad napewno go wyciagne na jakies zakupy dla maluszka chociaz juz mam wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja naczytałam się o Waszych wczorajszych pizzach i narobiłyście mi takiego smaka, że właśnie rozrabiam drożdże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mezem przegladamy Allegro - bo nas czekaja zakupy przez internet niestety.. i wlasnie tak sie zastanawiam.. kupujecie lezaczek dla maluszka?? i czy foteliki samochodowe kupowalyscie z baza do samochodu czy bez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, brzusio od tych pochwał zaraz się pewnie powiększy:) co do fotelika mam coś takiego tylko w innym kolorze http://www.allegro.pl/item544743069_fotelik_x_lander_x_car_na_gwarancji_adaptery.html leżaczek mam taki prosty, byl w komplecie z wózkiem ponoć dzieciaczki nie powinny w fotelikach czy leżaczkach przebyać dłużej niż 2 godz, ktoś coś o tym słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie jezeli bede kupowac to ktorys z tych dwoch, pytam dlatego, ze na tej liscie wyprawkowej na skrzynce jest napisane ze lezaczki nie sa polecane przez lekarzy... musze cos poczytac na ten temat chyba.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co znalazlam to sprzeczne opinie pediatrow (twierdza ze tylko od 3 miesiaca mozna uzywac) i rehabilitantow (ci z kolei ze tylko DO 3 miesiaca taka pozycja jest zdowa, a pozniej na plaskim dziecko powinno lezec) i badz tu madry :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam zamiar kupić leżaczek ale dokładnie jeszcze sie nie rozglądałam. Fotelika nie kupujemy bo nie mamy samochodu ale nasz właściciel nas odbierze ze szpitala a ze on ma malutką córeczke to i fotelik ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez slyszalam sprzeczne opinie na ten temat ale wydaje mi sie że lepiej zeby maly lezal w takim lezaczku niz foteliku, w foteliku bardziej siedzi tak mi sie wydaje, a te 2 co wyslalam wczesniej sa na tyle uniwersalne ze starcza na dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laleczki ;) ja sie tylko witam i chce sie podzielic z Wami moja radoscia ;D A mianowicie ;D Wczoraj chyba miałam jakies przeczucie ze sie ubrąłam ładnie i ogarnełam głowe ;D bo po wieczornej wizycie kosmetyczni ( moj makijaz rewalka :p) i po 2 godzinym staniu nad dziewczyna ktora szykowałam na studniówke dostałam niespodzianke.. ;] Zmarnowama jadłam kanapkę... a tu nagle ktos puka do drzwi... Patrze... i własnym oczom nie wierze... Moj mezczyzna wrocił!!! Oczywiscie wszyscy do okoła wiedzieli ze w sobote wraca tylko nie ja ;D a To niespodzinka ;D A dzisiaj... jak nowo narodzona ;D czuje sie tak fajnie ze on jest ;Di wygladam jak kobieta ;D Moze jakies zdjecie wytworzymy dzisiaj ;D Naan - nastraszyłas mnie troche... bo ja tez zoobserwowałam puchniecie i zasinienie... Ale nie czuje ucisku... Jutro mam rano gina to sie zapytam.!! Oby nic tam nie było... Bo za 2 tyg moj slub!!! Jutro napisze do was ;D teraz jedziemy na urodziny wujaszka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sobie wyobrażam Twoją minkę jak otworzyłaś drzwi Zasmarkana Mamo :) Co do wygody spania, to ja żeby nie wydawać pieniędzy na taką poduszkę, zwijam sobie koc polarowy, wtulam się w niego brzuszkiem i dużo lepiej mi się śpi, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam problem z łóżeczkiem, bo moi rodzice mają jeszcze łóżeczko, w którym spałam ja i moje rodzeństwo. Chciałam go pomalować na wrzosowy albo pistacjowy kolor i zrobić szablon z kaczuszkami i w rzędzie namalować (na krótszych jego ściankach w nóżkach i przy główce bobasa, bo tam nie ma szczebelków tylko jest zabudowane) takie żółciutkie jedna koło drugiej. No i mój tata wyjął je wczoraj i okazuje się, że ma niestandardowy rozmiar i nie ma nigdzie do kupienia materacyków 55 x 110cm :( A może któraś z Was wie czy mogę dokupić taki materac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peggy mogłabyś spróbować znaleźć sklep gdzie robią na wymiar. Ja robiłam tak wypełnienie do pościeli bo jedną kupiłam o bardzo dziwacznych wymiarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny idę robić ciasto drożdżowe, trzymajcie kciuki bo ostatnio mi nic nie wychodzi w kuchni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie! rozrobiłam drożdże z mlekiem i okazało się, że nie mam tyle mąki:( teraz musze jechać do sklepu:( po co ja się za to brałam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech juz bedzie normalny tydzien bo w weekend tu sie nic nie dzieje prawie :) bylam dzisiaj w smyku ale nic nie bylo konkretnego a jak juz to o wiele drozsze niz w normalnych sklepach. Menia a to nie jest taki sam jak ja wysłalam? nawet dziewczynka taka sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poogladalismy, spisalismy ceny przy mojej liscie i wyszlo ok 2200 zl... na sam sprzet dla malego.. a gdzie dokupienie ciuszkow, rzeczy dla mnie, kosmetyki, pampersy... to wszystko musze kupic w lutym tak wrazie czego.. ehhh dobrze ma mi wpasc troche dodatkowej kasy, akurat cala pojdzie.. .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też mniej wiecej tyle wyszło z wozkiem leżaczkiem i tymi wszystkimi sprzetami, ciuszki na szczescie wszystkie dostałam wiec mi to chociaz odpada, pewnie od tej sumy jeszcze troche odejdzie bo babcie dziadkowie cos kupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaja mama bardzo możliwe ,tylko troszeczke wydawało i sie troszke inne moze dlatego ze maluszek prawie leży w tym leżaczku:) Oczywiście już mężowi pokazałam i tylko musimy go obejrzeć na żywo i jak bedzie fajny to kupimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filka, masz adres internetowy, firmy która się zajmuje produkcją materacy na wymiar?? No i jak Ci wyszło ciasto drożdżowe? U mnie porażka, w ogóle nie wyrosło, przypominało raczej placek żydowski, ale zjadliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale to taka drozdzowke duza robicie?? czy jak?? BO moja babcia zawsze piecze dla calej rodziny takie ciasta drozdzowe wielkosci chlebka razowego.. a mi nigdy do glowy nie pzyszlo samej zrobic :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też robiłam dla całej rodziny (tak jak Twoja babcia), ale że nikomu nie podeszło to sama zjadłam prawie całą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia - > a Ty miałaś tą glukozę 75 robioną z jakiegoś konkretnego powodu ? czy tak kontrolnie? Bo ja miałam pierwszą dobrą a teraz też się okazało że mały większy o 2 tyg niż wynika z terminu. I teraz nie wiem czy powinnam mieć robioną tą 75 czy nie. I czy mam się o nią na kolejnej wizycie upominać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jeszcze jak ciasto wyszło bo 20 min temu wsadziłam je dopiero do pieca:( ciekawe co z tego wyjdzie ... jak teraz się nie uda to nie robie już ciast Ja robie ciasto drożdżowe, kłade na blache, smaruje dżemem i posypuje posypką. Peggy tu jest adres strony gdzie zamawiałam wypełnienie (ja to robiłam w sklepie bo firma jest u mnie w mieście). Nie wiem czy robią materace na wymiar, musiałabyś zapytać ale polecam wypełnienie do pościeli, za silikonowe z medicala (można prać w 95stopniach) zapłaciłam 40zł, w sklepie dziecięcym podobne było po 70 a ja miałam robione na wymiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jeszcze jak ciasto wyszło bo 20 min temu wsadziłam je dopiero do pieca:( ciekawe co z tego wyjdzie ... jak teraz się nie uda to nie robie już ciast Ja robie ciasto drożdżowe, kłade na blache, smaruje dżemem i posypuje posypką. Peggy tu jest adres strony gdzie zamawiałam wypełnienie www.mikpol.pl (ja to robiłam w sklepie bo firma jest u mnie w mieście). Nie wiem czy robią materace na wymiar, musiałabyś zapytać ale polecam wypełnienie do pościeli, za silikonowe z medicala (można prać w 95stopniach) zapłaciłam 40zł, w sklepie dziecięcym podobne było po 70 a ja miałam robione na wymiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zrobiło się 2 razy ... w tym drugim jest adres strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggie jak mialas pierwsza glukoze oki to nie masz sie co martwic.. ja mialam robiona 75 bo pierwsza wyszla za wysoka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zapraszam na ciasto drożdżowe:) ogłaszam, że wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×