Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

luteine przepisuje sie tez w tak wysokiej ciąży?miejmy nadzieje ze ci to pomoże.ja w piatek ide zobaczyc maluszka ciekawe ile waży, napewno coraz wiekszy jest czuje jak sie wypycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajamamo ja tez oprócz fenoterolu biorę luteinę dopochwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kwietniówki ( nie wiem czy mnie pamiętacie, byłam raptem kilka razy) tak czytam o twardnieniu brzucha- ja też tak ma prawie od początku ciąży. I mi lekarz kazał brać tylko magnez, a przez jakis czas luteinę, a widze ze wy zażywacie reguralnie zupełnie inne leki. Powiedzcie mi czym to najbardziej (twardnienie) grozi? Z tego co wiem to skracanie szyjki macicy i w efekcie wczesniejszy poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mi przepisał,to pewnie sie wypisuje:) Zreszta już nie raz tutaj zauważyłysmy jak różni są nasi lekarze. Ja wierzę,ze mój maluch jest pod dobrą opieką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kijaki nie wątpie w kwalifikacje twojego lekarza, tylko sie zdziwilam bo myslalam ze to na podtrzymanie sie daje do 12 tyg ja tak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteine pierwszy raz dostałam na wywołanie miesiączki, potem duphaston w pierwszych tygodniach ( a to też po prostu luteina ) i w 3 trymestrze na skurcze wniosek: luteina reguluje gospodarke hormonalną kobiety w dosc szerokim zakresie. TO jest po prostu PROGESTERON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem,wiem:) To nie miało tak zabrzmieć:) Orzeszku ja też zwijam sobie koc i dużo lepiej mi się śpi. Mój mąż się smieje,ze mam lajkonika między nogami:) Rozgladałam się dzis za kolejnymi ciuszkami i chciałam juz cos kupić na wyjście ze szpitala,ale nie wiem co? Wy juz coś macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam kombinezon welurowy w realu za 17 zł zaraz ci wstawie zdjeice, wzielam na 74 cm bedzie mial na pozniej, oprocz tego mam cieply rożek, wszystko zalezy od pogody, jak bedzie w miare cieplo to mam cieplejszego pajacyka i zwykly rożek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem jak wy macie,ale mnie poprostu NOSI!!!!! Jak wchodzę do sklepu z ubrankami dziecięcymi to połowe sklepy bym wykupiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja tez kupiłam kombinezon i czapeczke na wyjscie takie cieplejsze w kolorze blue;) Martwie sie bo jeszcze facio nie dojechał z moim łóżeczkiem dla malucha..a ja tak bardzo chce by już było w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosian ja tez tak biore (ten sam zestaw) i to juz dłuzszy czas tak ze mi tez daja luteine w tak wysokiej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obcieło mi posta kurde ale na poczatku tez brałam luteine ja na wyjscie kupiłam taki misiowaty pajacyk z kapturkiem to sie na ubranie zakłada(nie wiem czy to kombinezoniktaki cienszy czy co??) no i taki jakby kocyk z dziurkami na raczki i zapinany z przodu na zamek błyskawiczny i tez z takim kapturkiem mam tez rozek i taki ciepły dresiki czapeczke bo nie wiem co bedzie potrzebne a w sklepie nie wiedziałam na co sie zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martenka84
Ja mam termin na 10 kwietnia.I mysle czy jest sens kupowac dla malej kombinezon.Mam taka cieplutka kurteczke.I powinna starczyc na chlodniejsze dni jak beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na momencik bo zaraz musze znowu uciekac ;) wyniki mam dobre, lekarz nic nie mowil, nic nie kazal przyjmowac mam brac magnez i witaminy. moj maluch wazy 1400 :) pytalam sie i lekarz powiedzial ze waga jak najbardziej w porzadku, akurat na jego wiek :) nie wiem czemu ale drazni mnie takie wcinanie sie miedzy wodke a zakaske... wrrrrrrr i pewnie znowu zaraz mnie ktos bedzie chcial zjesc heh :P aaa i dziekuje za zyczonka dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki po długiej przerwie, na 4 dni pojechaliśmy w góry, na narty (ja nie jeździłam:(() Naprodukowałyście tych stron tyle, więc narazie muszę nadrobić zaległości. Tęskniłam za wami, i pierwsze co, to komputer i kwietniówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kasiak ale mialas fajnie :) wesolutka no cóż ktoś musi być winny :) a że ty jestes taka apodyktyczna i robimy co chcesz to juz nie nasza wina ;) zwlaszcza ze propozycje o prywatnym forum dala Gosia hehe dobrze że maluszek zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wreszcie jakies normalne tematy wrocily.. :) Ja mialam straszne problemy z kafe - wogole wejsc sie nie dalo.. kijaki super ze przynajmniej u ciebie wszystko oki z szyjka :D Ktos pytal o lekarza.. dobrze miec i takiego i takiego - choroby zazwyczaj zdarzaja sie na weekendzie :) Ja mam o tyle dobrze ze moja pediatra przyjmuje i tak i tak... Na wyjscie mam w razie czego taka mieciutka cienka kurteczke jakby z pluszu.. i ocieplane ogrodniczki.. i basta.. przeciez z maluszkiem na spacer i tak dopiero po 2 tyg sie wychodzi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam wozek!!!! Znaczy zamowilam :) Czarny. Bedzie za 1,5 tyg... juz sie doczekac nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolutka i co załozysz ten priv???? jest pare osob chetnych wiec podnosze temat ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia czy na polnej dają koszule do rodzenia?bo ja kupiłam sobie nowe i troche by bylo mi je szkoda wywalic po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, już na izbie przyjęć dostaniesz koszulę i sexi szlafrok :), ale faktycznie szkoda nowych. Później też w razie czego koszul jest pod dostatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co swojego szlafroka nie brac na poczatek? ja mam taki puchowy ze mi pol torby zajmie, musze sobie klapki jakies pod prysznic, juz sama nie wiem co mam brac :) w sumie nie mam daleko to mąż mi dowieze albo wezme wszystko i zostawie w samochodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze szpitalnego korzystałam tylko w drodze z izby przyjęć na porodówkę, a poźniej miałam już swój. Radzę się nie nastawiać, że mąż Ci przywiezie bo może być akurat zakaz odwiedzin z powodu grypy, więc lepiej miej wszystko przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Wesolutka, w końcu jakiś dzieciaczek podobny wagą do mojego:) Fajnie, cieszę się. A ja nie wiem co wziąć do szpitala dla maluszka, ale jak już zaczęłyście temat to chyba też zacznę się nad tym zastanawiać. Jak byłam dziś w rossmanie na chwilkę to obok było 5 10 15 - faktycznie mają duże obniżki teraz i nawet oglądałam kilka rzeczy tylko kolorystycznie niestety było to coś bardziej dla dziewczynek. A dla chłopców tak niekoniecznie. Trochę już przebrane te ciuszki były, może dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie sie przespałąm bo mi też kafeteria nie działała i pare razy posta wcieło, co do ciuszkó to też właśnie mam taką jak by z polarku kudłatego kurteczke do tego jakies spodenki ,a musze wziąść poprawke na klimat ponieważ tutaj w kwietniu jest tak ciepło jak w lato a lato znowu jest chłodniejsze i deszczowe, wiec musze sie jeszcze poważnie zastanwoić nad wyborem ciuszku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczynki czy Wy tez meczycie sie teraz z niestrawnoscia ? Mnie meczą mnie różne dolegliwości jelitowe. Czasem przyjmuja dosyć poważną formę i wtedy nawet po jabłku czy szklance wody mam okropne wzdęcia, uczucie ciężkości i całkowity dyskomfort w brzuszku ostatnio zauważyłam, że nasila się wszystko wieczorem, a rano czuję się normalnie. Juz nie wiem jak sobie z tym radzic... macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia nawet mnie nie strasz że może tak być, im bliżej tym sie bardziej boje że czegoś nie wezme albo nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dowiedziałam się że np na Lutyckiej nie potrzeba nic do dzieciaczka, bo wszystko dają. Pampersów jest pod dostatkiem i ubierają w jakieś koszulki. Koleżanka tylko doradziła, żeby mieć mokre chusteczki. I żeby wziąć odciągacz do pokarmu. Hehe ja uszykowałam torbę ze szlafrokiem sprzed ciąży i dobrze że postanowiłam poprzymierzać bo się okazało że jest za mały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×