Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

legally wyslalam ci zaproszenie.. a kupilam juz jeden komplecik, bodziaki dostalam od siostry, pol wyprawki mam po corci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ciuszków to mam ich już sporą kolekcję:) to ostatnio moje ulubione zajęcie i mała jak się urodzi bedzie miała ich więcej niż mama:) poza tym mam łóżeczko i wózek taki jak tu http://allegro.pl/item471701936_x_lander_x1_gondola_spacerowka.html tylko mam do tego jeszcze fotelik i bujaczek:) ciuszki to nawet prababcia zaczęła kupować może nie takie jak ja bym wybrała ale nie są złe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyny czy Was tez bola tak rece jak je trztmacie dłuzej w górze??? Mnie bardzo..jakos jakby sztywnieja,.. niewygodnie mi strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison:) dotarlo:):) legaly wez no poslij mi na maila zdjecie w brazie...a ja marze zeby miec takie blondy jak ty wczesniej.... czemu sie zdecydowalas zafarbowac na ciemny? ciezko utrzymac fajny kolor blondu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Izabart naturalnie jestem brunetka..mam ciemna karnacje ciemne oczy i ciemna oprawe oczu...zaraz odrosty po 2 tyg i takie tlenienie na blond bylo zabójcze wlosy zaczely byc matowe kruszyc mi sie i zółknac..jesli masz ciemne wlosy nie polecam. Moj maz wniebowziety jego ideal.. opalona brunetka czarne oczy;) heh...taka mnie poznal tez;) Izabart podaj maila raz jeszcze posle:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Izabart wysłałam 3:)... jedno z brzusiem moim duzutkim aktualne :)...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo widzisz legally ja sobie wymyslilam ze cala ciaze nie bede farbowac a jak mi odrosna to sobie zrobie pasemka bo na tych farbowanych nie ma szans tylko ze te moje wlosy w ciazy to jakby stoja w miejscu tzn odrost juz mam ale prawie go nie widac bo takie ciemne mi rosna i tak wolno wiec predzej czy pozniej pewnie tez sie zafarbuje ....na ciemno heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kochana nie polecam blondu... naprawde przy ciemnych wlosach.. zreszta teraz brazy w modzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a dziekuje :);*... moja dzidzia cos spokojna dzisiaj;)...lece sie położyc bo jak nie rece to krzyż mnie boli hah;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Leggaly zaszalałas...ale bardzo ci ładnie lepiej niz w czarnych.W blondzie tez było super ale jednak tak jest bardziej naturalnie...pozatym jakbys tak miala rozjasniac w ciazy...pomysl sobie nie za fajnie:)A tak masz teraz sliczne włoski...i brzusiu hehe:)kto by pomyslal ze sie kobiety tak beda cieszyc jak im BRZUCH bedzie rosl hehe:) Ja mam naturalne ciemny blond wczeniej mialam pasemka jasne....(zreszta widac na zdjeciach)jak zaszłam w ciaze zrobiłam sobie braz z delikatnymi pasemkami jasnymi i jestem bardzo zadowolona....nie widac tak odrostów i nie trzeba bedzie czesto robic farby)(w ciazy nie za zdrowo) Ja dzis wreszcie zrobie sesje foto mojej dzidzi a raczej jej mieszkanka hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana!!! Widze ze ja tu wczoraj ostatnia a dzisiaj pierwsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ktoś musiał zapalić światło... chyba, ze wczoraj nie zgasiłaś to nie było co zapalać... :) witajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczynki jaka u was pogoda bo u mnie fatalnie, pada i jest strasznie szaro. ja od kilku dni czuje jak dziecko sie kreci, a szczegolnie wtedy gdy poloze reke na brzuchu :) w sobote chyba kopnelo 4 razy a w pn 3, czekam z niecierpliwoscia az zacznie sie wiecej udzielac :P buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też pogoda strasznie depresyjna... oby do grudnia, wtedy choć atmosfera będzie weselsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom mam taka nadzieje, zawsze po wszystkich swietych wyczekuje bozego narodzenia ;) a najbardziej to chcialabym aby juz spadlo troche sniegu, oj wtedy to poprawilby mi sie nastroj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytskie mamuski:) U mnie tez szaro i ponuro ale nie pada i jest nawet cieplo ja tez juz nie moge sie doczekac swiąt:) mam ttylko nadzieje ze napada troche sniegu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka podaj maila bo chyba przeoczylam a jeszcze sie nie widzialysmy :) tabelke ponawiam, bo pozniej znowu bedzie meksyk... nick.........imię....wiek....miejscowość....miesiąc ... poród ....płeć kasiak79......Kasia...29......Żary............3. .......29.03.09... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K...3.... ....31.03.09... filka ...........Kasia...28......Mikołów........5......... 01.04.09...Agatka kkarolina......Karolina. 28......Zachodnpom...4.... ..01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec...........5.... ..01.04.09...Kubuś maja79..........Ania....28......Augustów.......1.. .....02.04.09... rrothka......Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan....3.... 02.04.09... Inka83.........Irena.....24........Pszczyna.......5.... 02.04.09... eliza ............Eliza.....25......Białystok.....2....... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury .......2........03.04.09... ppk...........Matylda....31......Warszawa....1... ....04.04.09... Monixyz........Monika..29......Mazury........4.. .....05.04.09... MaJa86....Marzena.....22......Kraków........4.... ...05.04.09... syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska ....5.......06.04.09... natala007...Natalia...20......Warszawa.....4... .06.04.09...Zuzia Arleta...........?........?.......Płock......... ...4......06.04.09... Apple_Seed.Weronika...30....Bielsko-Biała.....4...07.04. 09... legally blonde 86..Julia..22..Warszawa.....5........08.04.09...Blanka wesolutka......Marta.......24.....podlaskie....5........08.04.09... matyjasowa...Malwina..23....Będzin......5..........08.04 .09... izabart.......Iza.......29.......Mysłowice......4 .......08.04.09... ewapit.......Ewa......29.......Częstochowa..1........09. 04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin.........4. .......10.04.09... 09zmudka90....Anna.....18.......Poznań....1.... ....10.04.09... Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie....4. ....10.04.09... mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk.........4. ....11.04.09... rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik......3 .......15.04.09... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.....4......15.04 .09... alison28.......Justyna...28.......Krakow.....4.......18. 04.09... kijaki......Justyna..23.......Andrychów..... 3.......20.04.09... mimmy.....Aga......32.......Krakow.........4. ......20.04.09... katarina67....Kasia....29....grudziadz......4......20.04 .09...Cyprjan martazaw...Marta....33......zachodniopom...3....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk.......... .4......22.04.09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk.......... .3.......24.04.09... gosian.....Gosia....28........Gostyń.......... 4......25.04.09... joasia82...Asia......26........Poznań......... .4.....25.04.09... baderka...Justyna...31.........Piła............4.....26. 04.09... pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk.......4. .........26.04.09... Angela26...Ania......26.......Warszawa.......4...28.04.0 9... niuniadaq.......Kasia....24....Kołobrzeg.....2.....30.04 .09... Karolina1983..Karolina..25.....Mazury......4.. ..01.05.09... Kati75.......Kasia.....32.........Wieden.....2 .....02.05.09...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) u mnie pogoda narazie fajna, trochę chmur ale coś się niebieskiego nieba przebija, też mam nadzieję, że listopad szybko minie, robie sobie teraz długi weekend na wypoczywanie:) już mi się serio pracować nie chce, tylko bym co chwila urlop brała a jeszcze go troszkę mam:)izabart wysłałam Ci wczoraj maila bo się jeszcze nie widziałyśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolutka i baderka my też się jeszcze zdaje się nie widziałyśmy, oto mój mail filka@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlo, dajcie znac czy bedzie ;) kobitki, czuje sie staro wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr normalnie jakbym miala conajmniej 40 na karku a jeszcze do niej mi daleko... ale ja czasem tak juz mam, a w ciazy to czasem czuje sie jakbym byla 70 letnia babcia, ktora boli kregoslup i ruszyc sie nie moze... wiem przesadzam, ale to ta pogoda yyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki ! Ale miałam sen, śniło mi się , że ukradli nam samochód mam odebrać wynki, potem jade do Szczecina do lekarza i tak płakałam w tym śnie.ucieszyłam się jak się obudziłam uffff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze cus na poprawe nastroju Żona wróciła wcześniej do domu i zastała męża w wyrku z piękną, młodą seksowną dziewczyną. -Ty niewierna świnio - wydziera się na całe mieszkanie. - Jak śmiesz to robić MI, matce twoich dzieci ?!? Wychodzę, chcę rozwodu. Mąż woła za nią: - Poczekaj chwilkę, wyjaśnię ci jak to było... - Nie wiem w sumie na co mam czekać, ale to będzie ostatnia rzecz jaką od ciebie słyszę, streszczaj się. - Jadąc do domu z pracy zobaczyłem jak ta młoda dama łapie stopa, zlitowałem się i zabrałem. Już w samochodzie zauważyłem, że jest chuda, obskurnie ubrana i brudna. Wyznała mi, że nie jadła od trzech dni. Tak się wzruszyłem, że przywiozłem ją do domu i dałem jej twoją wczorajszą kolację, której nie zjadłaś bo się odchudzasz. Biedaczka pochłonęła ją w dosłownie dwie minuty. Popatrzyłem na jej umorusaną twarz i zapytałem, czy nie chce się wykąpać. Kiedy brała prysznic, zauważyłem, że jej ubrania też są brudne i jest w nich pełno dziur więc dałem jej twoje jeansy, których nie nosisz od kilku lat bo w nie nie wchodzisz. Dałem jej też koszulkę, którą kupiłem ci na imieniny, ale ty jej nie nosisz bo twierdzisz, że "nie mam dobrego gustu". Dałem jej sweter, który dostałaś od mojej siostry na święta a ty go nie nosisz tylko dlatego żeby ją denerwować. Do kompletu dorzuciłem jeszcze buty, które kupiłem ci w drogim sklepie a ty ich nie nosisz od czasu jak zauważyłaś, że twoja psiapsiuła ma takie same... Była mi bardzo wdzięczna i kiedy odprowadzałem ją do drzwi zapytała się ze łzami w oczach: "ma pan jeszcze coś, czego żona nie używa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam mało fajny sen... śniło mi się, że ustawialiśmy meble w naszym nowym domu i akurat męża nie było przy mnie a ja koniecznie chciałam przesunąć cięzki stół... i robiąc to poczułam tylko takie pyknięcie jak przy pękaniu balona, spojrzałam na mój brzuch, który w tym śnie był juz bardzo duży, zobaczyłam jak normalnie ginie w oczach jakby schodziło z niego powietrze a mi po nogach leci krew... to chyba tak przestroga, bo dziś po południu faktycznie zamiarzamy pojechać do naszego domu i trochę tam poustawiać... musze na siebie uważać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszny ten sen wrrrrr Przeglądam zdjęcia, żeby wam coś wysłać jak chcecie oczywiście zobaczyć cioteczkę Martę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czesc dziewuszki:) Hymmm z tymi snami to jest jakas paranoja!!! Nigdy nie miałam tak realnych jak teraz w ciąży... w dodatku też dziś się w snie popłakałam.. to juz 4 raz w ciązy...nie wiem co jest grane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×