Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

znaczy, że naprawdę jesteś w ciąży... ja płaczę nawet na M jak miłosć... o zgrozo!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja zawsze byłam płaczkiem wystarczył romantyczny koniec filmu, ksiązki.. a ja beczałam.. teraz nawet czytam gazete..i zaraz coś mnie wzruszy( ost wzruszył mnie przepiekny artykuł o miłości ojca do noworodka;)- na czesie hahah)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ryczę za każdym razem jak czytam opisy jak mężowie reagowali na wieść o II kreseczkach na teście... znalazłam to w takiej gazecie o ciąży i macierzyństwie... jutro wkleję Wam najlepszy kawałek i zobaczymy czy Wy też się poryczycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filka tez ci wczoraj poslalam;) Ze mnie tez taki mazgaj ze dajcie spokoj. Az mi glupio maly sie co chwile pyta co mi jest bo rycze nawet jak sie do mnie przytula i mowi ze mnie kocha heh a o filmach to nie wspomne bo przeciez nie mam nic innego do roboty tylko ogladac i ryczec ...i tez sie czuje jak stara babka a co to bedzie dopiero na koniec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! ja jak na razie też nie czuję jeszcze ruchów maleństwa mimo że to już 19tc ale czekam z niecierpliwością :) co do ubranek kupiłam już sobie 2 pary śpioszków, 2 body i maleńkie skarpeteczki i na razie na tym koniec ale sprawia mi to niesamowitą frajdę i co idę w stronę miasta zawsze muszę coś kupić - wczoraj natomiast odbierałam wyniki badań i mimo że wcinam żelazo co 2 dzień tak jak kazał gin wyniki są gorsze spada poziom hemoglobiny, krwinki czerwone itp przez co pewno czuję się coraz słabsza do tego w moczu pojawił mi się jakiś szczawian wapnia (zwariować idzie) w piątek jadę na wizytę więc zobaczę co mi powie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za fotki:) a ja chyba się specjalnie nie zmieniłam i nie stalam bardziej płaczliwa, dziwoląg ze mnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!a myślałam że tylko ja tak beksa się zrobiłam. Pogoda u mnie typowo barowa utrzymuje się już od poniedziałku,więc nawet człowiekowi nie chce się wychodzić z domu,brrrrr Ostatnio kupiłam w Tesco,taki śliczny komplet z cherokee 5częściowy, mają totalną obniżkę ciuszków niemowlęcych. Inka83 a jakie witaminy bierzesz?ja obecnie Prenatal Classic i super podnosi mi się żelazo,borę codziennie po 1 tabletce. Dzisiaj idę dziewczyny do gina,będę miała robione usg połówkowe,bo to już dziś 19tydz,jak to szybko przeleciało. Może bąbel pokaże swoją płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syla to powodzenia u gina i czekamy na sprawozdanie z wizyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też pogoda raczej nie zachęca do wyjścia z domu. Zresztą ja sama wstałam dzisiaj o 10.30:) Nie pamiętam kiedy ostatnio mi się to zdarzyło. Legally bardzo fajny ten nowy kolor włosów - wyglądasz dużo ładniej niż w blond:) Ja też strasznie szybko się wzruszam, nawet jak oglądam jakiś serial. Aż mi się czasami chce śmiać z samej siebie:) Byłam wczoraj w h&m mama, widziałam bardzo fajne jeansy i miałam ochotę je kupić niestety... nie było rozmiaru. Zaczynały się od 40 w górę. Kupiłam za to inne spodnie, czarne z materiału. Tu miałam szczęście bo była ostatnia para 36. Pisałyście też coś wczoraj o kremach na rozstępy. Ja zauważyłam je u siebie jakiś czas temu, ponad miesiąc i w sumie bardzo się zdziwiłam, bo myślałam, że rozstępy pojawią się jak brzuszek naprawdę będzie robił się duży. Kupiłam od razu krem Vichy i używam go dwa razy dziennie. Jestem bardzo zadowolona, bo naprawdę działa. Te delikatne rozstępy, które się pojawiły praktycznie są teraz niezauważalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Orzeszku:)... ja tez kupilam 36 w HM i tez czarne z materialu:) moze te same heheh;)... z gumka? i takie delikatne kieszonki z tylu z guziczkiem:>??? heh;) Ja tez mam pare komplecików juz..:) jeden zajebisty z napisem\" If you think I m cute You should see my dad\" :D podnioslo ego mojego narzeczonego;D Jak narazie rozstepów na brzuszku nie mam smaruje kremem Mama Perfecta jest swietny:)- do kupienia w Rossmanie:) Za toz robilo mi sie pare na biuscie nic dziwnego z mis. B przeszlam na D;/;) Dziewczynki cy Wy do tych witamin Feminatal, matera, Elevit itd bierzecie dodatkowo kw foliowy Folik? czy tylko 1 tabl witamin dziennie???:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatko
Witajcie kwietniówki Od dawna czytam ten wątek i wreszcie postanowiłam dołączyć do Waszego grona (oczywiście jeżeli mnie przyjmiecie). Ja też jestem kwietniówką- termin na 10.04.2009. I trochę o mnie: W czerwcu skończyłam studia pedagogiczne i nie zdążyłam znaleźć pracy, więc całą ciążę spędzam w domku. Nie mam jeszcze dzieci. Z utęsknieniem czekam na pierwsze ruchy maluszka, który póki co nie daje mi nic poczuć. Dolegliwości ciążowe ustąpiły, ale ciągle jestem taka rozleniwiona. Jeżeli chodzi o wagę, to szybko mi się zwiększa i zaczynając od 63 doszłam już do 68 przy wzroście 164cm. Powoli nadchodzą rozstępy, na razie tylko na piersiach, które zawsze miałam duże no ale teraz to giganty w rozmiarze E (ku uciesze męża). Używam musteli, ale nie polecam. Słabo skuteczna i strasznie klejąca, lepi się do ubrań... bleee. To tyle na razie. Pozdrawiam i życze miłego dnia w tą paskudną pogodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witaj Martusiatko:) fajnie,ze jestes z nami:) hymmm...wpisz sie do tabelki:) Wiesz już cos na temat płci:>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinnlly
Cześć! Ja słyszałam,że kobiety ważące przed ciążą orientacyjnie szczupłe:40-60 kg czują pierwsze ruchy dziecka ok 16-18 tyg, kobiety 60-75 kg..normalnej,kobiecej budowy ciała- ok 19-22 tyg, a pow.75,80 kg,czyli te nieco tęższe może i po 22 tyg.Oczywiście mówimy to o wadze wyjściowej,przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak na razie przyjmowałam tylko samo żelazo Sorbifer Durules i kwas foliowy ale teraz będę mu musiała powiedzieć aby mi przepisał jakieś witaminy bo nie dość że po tym żelazie daremnie się czuję to skutków nie ma :( a co do pogody to u mnie ślicznie - słoneczko świeci na polu ciepło aż miło taka wiosenna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak witaminy sa polecane.. ja do 5 msca tez bralam kwas foliowy tylko i magnez z wit b6... ale juz teraz wdrozyłam witaminy za zgoda lekarza .Ja biore tylko Feminatal N( tam jest podwójna dawka kw.foliowego 800 mg... kiedy w 1 tabl kw foliowego 400 mg)... Inka a TY brałas od poczatku ciazy 1 tabl na dzien kw foliowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatko
Niestety nie znam jeszcze płci:( USG połówkowe mam 28 listopada i wtedy się wyjaśni. Bardzo bym chciała dziewczynkę, ale chłopiec też mnie uszczęśliwi. A co do ruchów, to nie panikuję jeszcze. Mam tylko nadzieję, że lada moment poczuję, bo to trudna szkoła cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwas foliowy brałam już jakieś 5 miesięcy wcześniej (chyba od lutego) po jednej tabletce i tak aż po dziś dzień :) a co do ruchów to też czekam na ten moment z niecierpliwością :) w piątek mam wizytę i może dowiem się co będziemy mieli ale jest mi to obojętne - grunt aby wszystko było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally, kupiłam takie właśnie jakie opisujesz:) Chyba faktycznie te same:) Witaj Martusiatko, ja też mam termin na 10.04:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legally biorę te same witaminy ale dodatkowo foliku już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :D U mnie pogoda ladna i cieplo.. tez sie straszna placzka zrobilam.. ostatnio becze o byle co, nawet o ananasa w puszce na ktorego mialam ochote :D:D a o filmach juz nie wspomne.. Tez biro feminatal tylko nie N bo mi w aptece powiedzieli ze on jest do 13 tyg, biore taki co sa podwojne tabketki, z kwasami omega chyba :) Dzisiaj bylysmy z corcia u fryzjera - pierwszy raz :D Przezycie straszne :) Legally duzo fajniej wygladasz w tych wloskach.. WItaj Martusiatko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez biore feminatal ten po 13 tyg ciazy z kwasem DHA. 800mg kwasu foliowego to juz za duzo jak na ten etap ciazy wystarczy to co w witaminach , nie trzeba dodatkowo dojadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aplle zalozylam :D mroweczki3@gmail.com Filka, baderka, matyjasowa z wami sie faotkami chyba nie wymienialam jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie wiem co sie ze mna dzieje...wstałam jakies30min.temu...zareaz mąż wróci z pracy a ja w piżamie:):):)ale co tam w nocy nie mogłam spać śniły mi sie straszne głupoty...(razem z koleżanką MORDOWAŁYŚMY niewiernych facetów i wrzucałysmy do wielkiej przepaści...DRAMAT ale sny mam wlasnie jakies takie chore:( Co do płaczu to tez mi sie zdarza na M jak miłośc...:)wogole prawie na wszytskim i jak mi mąz nie chce wieczorem jechac po cos do sklepu to płacze;) Kwas foliowy brałam na dwa miesiące przed ciąża...i w sumie wczesniej przed poronieniem cały czas...teraz biore Feminatal tylko N taki mi lekarz przepisał?musze go zapytać czy sie nie pomylił skoro wy wszystkie bierzecie inny...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny hej! Witaj martusiatko! 🌻 Dzisiaj w pracy mam urwanie glowy, ledwo przeczytalam wasze posty...Tylko sie przywitam i zmykam:( Mroweczki, wlasnie wyslalam Ci maila! U mnie pogoda super. Trzymajcie sie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz troche humoru wczoraj w gazecie znalazłam: SKĄD SIE BIORA DZIECI WEDŁUG DZIECI:):):):););););) "Dzieci dostaje sie za kare.Jak byłam u cioci to ona mówiła do wójka:Lepiej bądz grzeczny chyba że chcesz mieć drugie dziecko... Wójek potem był caly dzien na grzybach tak sie wystraszył:) OLA,5 LAT Dzieci biora sie z gadania:Kiedys mama mowiła do taty:Ty nie gadaj tyle tylko UWAŻAJ bo z tego gadania beda dzieci... Ale tata chyba sie jednak zagadał bo na urodziny zamiast pieska dostałem BRATA:) PIOTRUŚ,4 LATA Słyszałem ze dzieci biora sie z plemników.Te plemniki trzeba najpierw zasiac a potem sie czeka 9 miesiecy.Trzeba wstrzyknac je najpierw di pupy,najlepiej u lekarza:) MARECZEK,6LAT Na dziecko trzeba sie zapisac do szpitala.Najpierw idzie tam mama a potem tata z kwiatkami.Zostawia tam te kwiatki pani pielegniarce i ona za to daje im dziecko. JAŚ,6LAT Na podwórku mowili ze dzieci biora biora sie z sexu.Pan i pani idzie na spacer przytu;laja sie i daja buzi.i to jest sex a jak taki sex robia MAMA I TATA na golasa to potem jest z tego DZIECKO:) JULCIA,5LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha byłabym zapomniała witaj MARTUSIĄTKO:)Dopisz sie do tabelki:) Swoja droga w szkole mialam kolezanke na ktora mowilismy własnie MARTUSIĄTKO;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Witaj Martusiątko! Widzę że dzisiaj znów nie obyło się bez koszmarków (mordowanie niewiernych chłopów hahaha) Przed chwilką wyprodukowałam jednego posta ale mi go zjadło więć muszę się powtórzyć. Wczoraj byłam u lekarza , zbadał i pomierzył dzidziusia ale płeć dalej jest dla mnie niewiadomą , trudno poczekam jeszcze :) Łudzę się troszkę bo w poprzednich ciążach na tym etapie było już widać ptaszki więc może nic długiego między nogami tam nie dynda :) Pomarzyc zawsze można nie? Troche się zmartwiłam bo dzidzia niespecjalnie się ruszała, ale lekarz powiedział że wszystko jest ok , tego się bedę trzymała ale i tak się zamartwiam, pamiętam jak przy pierwszym dziecku po badaniu połówkowym na opisie było : słabo widoczne kończyny dolne czy coś w tym stylu a ja od razu sobie wmówiłam że moja dzidzia się urodzi bez nóżek! Ale niestety kochane jesteśmy matkami i zamartwianie pozostanie nam na całe życie - tak to już jest.... pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Witaj Martusiątko!!! U mnie pogoda cudna, słoneczko świeci a ja złapałam jakieś drobne przeziębienie i ogólnie mam takiego jakiegoś doła bo pokłóciłam się z mamą o jakąś pierdołę i tak się zawzięłam, że nie pozwoliłam mężowi zawozić maluszka do babci chociaż ja powinnam się oszczędzać, ale na szczęście mały jest grzeczny więc daję radę i mogę sobie nawet poleżeć. Trochę się nie pokoję o moje dzieciątka bo od tygodnia nie czuję ruchów i tak jakoś się negatywnie nakręcam. Jutro mam wizyte u gina i mam nadzieję, że wszystko będzie ok i może dowiemy się kto tam się kryje w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolutka dzięki za fotki, dopiero teraz zajrzałam na pocztę... sliczn ababka z ciebie, ale moim zdaniem bardziej ci do twarzy w brązie... zdecydowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×