Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Ja się też dziś mierzylam i mam na razie 95 cm, ale idzie u mnie jak z górki, bo .................. bardzo smakuje mi czekolada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Mnie dzisiaj potwornie boli głowa i brzuch zresztą jak zwykle.Chyba bede musiala przyspieszyć wizyte u położnej bo nie wiem czy to normalne takie bóle. Co do butelek mam jedną małą i jezeli uda mi sie karmić piersią to bedzie super a butelka zawsze przyda sie do herbatek. Co do napojów to pije wode niegazowaną,kawe zbożową czsami bezkofeinową kawe i herbate, soki żadko pije wolę bardziej owoce. I casami popijam coca cole:) Ja o kolęde nie musze sie martwic wiadomo z jakich przyczyn:) Juz sama nie wiem co mam pisac bo tyle poruszyłyście tematów:) To mój e-mail marzena211@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dawno mnie nie bylo doczytalam cos o jakiejs skrzynce wiec tez podaje swojego maila malwina.matyjas@vp.pl tylko moglybyscie w skrocie powiedziec o co chodzi z ta skrzynka ?? co do boli miesiaczkowych to ja akurat mam i to okropnie bolesne juz jak tylko dostaje okres odrazu biore tabletki przeciwbolowe wole nie ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na o2.pl masz w mailu login, haslo i wyslij maila ze swojego konta z nr telefonu, jesli chcesz mozesz tez podac gadu i ewentualnie zalaczyc fotke :) reszta informacji w mailu naszym forumowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bóli miesiączkowych to czasami brałam tabletki ale w kazdym razie wiem co to jest ból miesiączki,poprostu masakra, a juz nie wspomne jak miałam torbiele,wtedy to chodziłam po scianach z bólu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia a czesto boli cie brzuch?? masz moze jakas nospe? moze to nic groznego, bo miesnie sie moga powiekszac czy cos w tym rodzaju. w kazdym razie aby to nic groznego nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff... mniej więcej udało mi się odrobić zaległości w czytaniu ;) Jeśłi mogę dołaczyć do grona skrzynkowego, to bardzo poproszę :) naan_k@op.pl Swoją drogą - świetny pomysł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka właśnie ostatnio za często mnie boli przy najmniejszym wysiłku, ja rozumię ze to normalne nawet tradnienie brzucha to czasami noralne ale jak juz mnie boli dół brzucha to nie moge sie ruszyc i leże pare godzin,i dlatego chcem isc w tym ten czwatrek do położnej ,oni tutaj nie badają ręcznie wiec moze chociaż mnie skieruje na usg. Ja wysłałam 2 razy moje dane ale jedną moją wiadomosc z danymi skasowałam bo musiałam w tytule podac swój nick. Wiec teraz powinno byc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tabelki, to mam jeszcze jeden pomysł...ciekawe co Wy na to. Zastanawiałam się, czy nie fajnie by było umieścić w niej również ewentualne posiadane już potomstwo, z adnotacją o wieku pociechy, np. Maja (4latka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ale ktos chyba sobie jaja ze mnie robi bo skasował to co ja napisałam na ostatniej stronce topiku jako pierwsza jak sie z wami witałam dzisiaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menia ta wiadomosc jest na poprzedniej stronie na samym dole. zauwazylam to tez i dlatego sprawdzilam. gdzies jakis post polecial i sie rpzesunelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka, dziękuję za namiary :) Właśnie sobie skopiowałam do worda tą naszą tabelkę i dopisuję tam telefony i gg, potem wepnę do kalendarza, zeby zawsze było pod ręką. Przyznam , że się troszkę gubię jeszcze w tym, kto jest kto :) Eh, zdecydowanie za mało czasu na kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wesolutka:) Ja juz sobie was wszystkie zanotowałam i na gg też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naan ja sie tez jeszcze gubie choc jestem na forum od poczatku jego istnienia. aktualnie pisze na trzech forach, z jednego forum nawet poznalam kolezanke osobiscie :) nie nadarzam, mam slaba pamiec. dodatkowo mam swoje problemy i czesto gesto nie zawsze potrafie sie skupic na tym co dzieje sie tutaj, ale staram sie :) Menia nie ma sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jajaaaa... ;] Od 14 lat mam przyjaciółke, z która od przedszkola zawsze razem... aż do teraz... Mieszka w tej samej klatce co ja, na dodatek zaraz pod moim mieszkaniem... poinformowała mnie że zrobiła test i wyszlo jej ze jest w ciąży ;D I zgoniła to na mnie że to przez to że mojego brzuszka dotkneła ;D No ciesze sie kurcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przed chwila zmierzylam w brzuchu mojego faceta. okazuje sie ze jestem grubsza :( i to prawie o 10 cm... niezle jaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie wesolutka pocieszylas, bo bylam przekonana ze Wy juz tutaj mniej wiecej wszystko o sobie wiecie, a ja czesto musze do ściagi zagladac ;) Pisałyście o karmieniu piersią. Ja córkę chciałam do roku, niestety tylko pelne trzy miesiace sie udalo. Pokarmu mialam az naddto, polozna twierdzila, ze bym pół osiedla wykarmila....hm... :? Choć miałam brodawy pogryzione okropnie (na marginesie, dzis juz wiem, ze sie nie regeneruja...), probowalam przez kapturki, mala wiecznie na cycu wisiala, masowalam, okładałam kapuchą (pomaga!) staralam sie nie dopuszczac do zastojow, skonczylo sie zabiegiem i niezla blizna na prawej piesi, prawie pod pacha... podejrzewalam, ze kulka wyczuwalna pod palcem moze byc zastojem, masowalam, ale polozna, a potem lekarka twierdzily, ze to węzeł...potem, ze...guz... nieźle przeżyłam nerwów i bólu. Kiedy ostatecznie USG wykazało, ze to zwykly (wielki, bo niezle urósł) zastój, bylo juz za pozno. Zabieg, bromergon i koniec karmienia. Pamiętajcie, masujcie cyce mleczne ile wlezie, w każdej wolnej chwili. Mnie dużo mąż pomógł. Miałam zwykły ręczny laktator, ale żeby ulzyć nabrzmiałym piersiom potrzebowałabym chyba z godzinę na jedną sztuke, a potem nie miałam w ogóle siły w łapach, bo nieźle się trzeba było namachac. Tym razem obiecałam sobie zainwestować w elektryczny. Chyba medela wychodzi najkorzystniej i ma dobre opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolutka ale Ty jesteś w tym pięknym stanie a on nie ;D Wiem wiem... czasami można usiąść i płakać... ja jak mi cos odbije to normalnie sobie popłakuje... widzę ze przytyłam i choc wiem ze później będzie tego znacznie mniej to i tak mowie ze jestem gruba i patrze na ten cellulit który sie zrobił... na duze cycki... Jak w ciuchach to ok... ale bez... nieee.... Juz sie nie moge doczekac kiedy mój synus bedzie na swiecie ;] Chce go tulic moooocno ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasmarkana eheh no to fajnie, wasze malenstwa beda sie razem wychowywaly i z jednego rocznika beda :) ale super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naan ja sie zastanawiam czy w ogole bede miala pokarm. bardzo chcialabym karmic. przynajmniej pol roku, a planowo tak do konca 2009. bo od 2010 chcialabym zaczac pracowac. zasmarkana no wiem, troche narzekam a jak zobaczylam ze waze juz 60 kg to w ogole mnie wcielo :( nigdy wiecej jak 54 nie wazylam, na poczatku nie tylam a pozniej jak waga skoczyla tak teraz zatrzymac sie nie moze... u lekarza wczoraj jeszcze sie okazalo ze wage maja zepsuta i trzeba bylo dodac 2 kg, wiec ja tak do konca nawet nie wiem ile waze. mnie tez przeraza moj cellulit, mialam troszke wczesniej ale nie rzucalo sie to w oczy. rozstepy na piersiach :( boje sie ze i na brzuchu predzej czy pozniej wyjda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no;] moja mama tez miała taki przypadek.. tyle ze na porodówce razem wylądowały i moja siostra przyszła na swiat majac pierwsza przyjaciółke juz od narodzin :D Powiedziałam mojemu mężczyznie że trzeba bedzie masowac mleczne cyce... a on sie strasznie ucieszył... i zapytał czy może robic to juz teraz?? ;D jahaha Faceci sa niemożliwi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poki co nie mam rozstępów... i oby ich nie było tfu... tfuuu.... kochana ja przed ciąża ważyłam 53 kg... a teraz.... w 7 miesiacu... uwaga uwaga... bulinek okrąglinek staje na wage.... 68 Kg!! to dopiero słonica ze mnie ;D Tyle że tego nie widac bo sie rozłozyło... no poszło troche w dupke bo ostatnio uprzejma ciocia mnie poinformowała ze dupka przytyła... a ja zyłam ze świadomością ze ona nadal taka ładna i zgrabna ;D A cycoliny... jak siedze bez cyckowychwygód ( stanika) to sie zakrywam czyms bo nie moge na nie patrzec. jedno co dobre cera jak pupka niemowlaka... i oby tak dalej. ładna jednolita i o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×