Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Ja się najbardziej stresuję teraz, że będzie chodził a ja nie będę wiedziała kiedy... i otworzę drzwi a tu ksiądz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok za chwile sprawdzie maile. ja na moment do kuchni wyskocze i jeszcze pozniej dodam komorke i moje foto bo wiem, ze nie wszystkie maja konto na nk :) mam nadzieje, ze bedzie wsio ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że tutaj sie ładnie drukują stony ;d Świetny pomysł z tą skrzyneczką, czy ja też mogę z niej skorzysta?;D Kolenda... ehh... pamiętam jak się jeszcze kiedyś zeszyty dawało do oceny ;] a potem się w szkole chwaliło co kto dostał ;D wiadomo same 6 ;] U mnie w domu nie przyjęli księdza w zeszłym roku, bo mieliśmy remont no i oczywiscie nikt nie wiedział że jest kolęda u nas. Ja byłam za granicą a moje rodzeństwo zapewne wtedy kiedy ksiądz zapowiadał ze będzie chodził to byli poza kościołem i o. Ale w tym roku musimy przyjąć, u mnie chodzi proboszcz i on będzie mi ślubu udzielał wiec trzeba.. A właśnie... może mi któraś powiedzieć po co są zapowiedzi ślubne w kościele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasmarkana wyslalam rowniez do ciebie bo mialam maila na skrzynce :) a po co zapowiedzi?? to prosty chyba tylko i wylacznie aby kase dawac :O jak mieszkalam u rodzicow to u nas nigdy nie bylo chyba ministranta z ksiedzem ani organisty. organista to zawsze oplatki przed swietami roznosil i tez jakas kase sie jemu dawalo. tutaj nas w tym roku zaskoczyl a chciualam wziasc oplatek bo nawet moja mama nie miala, bo byla wetdy w szpitalu i dalam 10 zl, bo nie mialam drobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mail:justyna.pyziol@op.pl Ja niestety nie moge ksiedza olewać,bo moj syn ma komunie i co miesiac sa specjalne msze dla drugoklasistów i spotkania w kosciele a pozniej chrzest wiec wole sie nie narażać.Po za tym ja mam raczej miłe doswiadczenia jesli chodzi o ksieży i koledy. Któraś dziewczyna pisała,ze bedzie rodzic na ujastek,ja tez sie jeszcze waham czy właśnie nie tam,bo słyszalam same pozytywy o tym szpitalu. Jesli chodzi o butelki to rzeczywiscie lepiej miec kupiona wczesniej na wszelki wypadek(zapalenie piersi,kolka,szuczne mleko)przynajmniej jedna.Ja swojego syna odstawiłam jak miał rok a póżniej jeszcze przez rok pił z butelki,bo też za chiny nie chciał pic z kubka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie zasmarkana mamo po co? Kolejna bezsensowna rzecz! Wypisanie nazwisk przyszłych małżonków w gablotce i za to trzeba jeszcze zapłacić:( Przez jakiś czas nie miałam nic do księży i tej jego świty ale jak sobie przypomne przygotowania do ślubu,ile mnie kosztowała ta niespełna godzinna uroczystość to mnie takie nerwy zbierają!!! Od tego czasu tak nienawidzę kościelnego,bo dałam mu 100zł,wydawało mi się ,ze mu w zupełności wystarczy za zapalenie świeczek i co tam mial jeszcze do zrobienia a on do mnie wyburzył,ze za mało!!!!!!! Naprawdę jakbym nie była wtedy pod kościołem to chyba bym mu powiedziała,ze go pojeb..... Jeszcze nawet obrączek nie trzymał,bo od tego miałam bratanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasmarkana mamo, też dołączam się do zdania że zapowiedzi są tylko po to żeby im dać kasę... A oficjalny powód jest niby taki, że musi być ogłoszone na forum parafii że dwie osoby chcą się pobrać. Jeśli ktoś ma jakieś sprzeciwy to ma szansę to zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kurcze u mnie w kosciele wisza zapowiedzi kto z kim i kiedy... ksiadz na szczescie nie czyta na głos na mszy, ale wiem ze robia tak w małych wioskach... i sie pytam po co to ? czemu to ma służyc?? ;D zeby jakies stare babki płaczki mi przylazły?? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczynki ja nie bede tak długo butelki dawac bo sie boje bo maja bratanica przechodziła prochnice butelkowa i wyglada to strasznie i dziecko strasznie cierpi i inne dzieci sie smieja w przedszkolu ze jest szczerbata a ma juz 5 lat a zebow niema od 3 roku zycia bo musiała wszystkie przednie wyrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pilam mleko do 6 roku zycia z buletki. a pozniej cala podstawowke nosilam aparat na zeby... wiec bede tego wystrzegac jak tylko sie da. wiem tez ze dziecku najlepiej na noc podawad wode rpzegotowana do pica niz jakiekolwiek soczki, bo od tego tez sie psuja zabki pozniej. bratanica mojego A ma wlasnie takie brzydkie zeby od picia soczkow herbatek itp a skonczy niedlugo 4 latka i zeby ma wrecz obrzydliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cholera jasna co jest z tym, ze maila nie moge wykasowac????? szlag by to trafil!!!!!!!!!!! nie chce aby byl widoczny przy nicku a w preferencjach nic nie da sie zrobic :O co wykasuje to zaraz znowu sie pojawia mam dosc... dziewczynki jak tam nasze kwietniowe konto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedzi ;] a co do butelek... miałam wcześniej tez się wypowiedzieć ale poniosło mnie i za szybko wysłałam... owszem słyszałam też wiele opinii na temat czy dawać dziecku butelkę i smoczek czy nie... Ale tak prawdę mówiąc... ile dzieci pije z butelek i o dziwo nic im nie jest.. a zły zgryz nie koniecznie musi być od tego. Ja tam zaopatrzę sie w butelki z dzyndzelkiem jak sutek ;] Tak szczerze... jakby każda z nas miała by podręcznikowo wychowywać dziecko to podejrzewam ze nawet nie doszło by do tego ze byśmy rodziły ;D co oni czasami tam wypisują to po prostu śmiać się chce ;O Jak my byłyśmy małe to czy mamy miały podreczniki?? Nie. No a jestesmy normalne ;D A co do cycowego karmienia... bede karmiła tak, tak... ale nie rok, 2... kilka pierwszych miesięcy... o ile bede mogła.. moja mama nie mogła mnie karmić... Moze to dziedziczne? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka mi też sie tak robi z mailem jak coś piszę bez wylogowania się a najlepsze jest to, że ja wcale nie mam konta na tlenie i nie podawałam takiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam i to mnie wkurza... moje kochanie podjadlo, i teraz przysnal. a ja za chwilke bede ogladala brzydule :) ja wiem, ze moj krzywy zgryz byl od smoczka. w dzien nie jadlam z butli, tylko w nocy ja spalam mama dawala jak wracala z pracy. mialam sie o cos zapytac i zapomnialam ;/ ok do pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pododawałam resztę numerów telefonów:) A teraz żegnam się bo jedziemy zaraz do szkoły rodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze że ja na księdza nie narzekam,koperte daje w niej 20zł chyba starczy.., W tym roku był kleryk,5 min posiedział i już go nie było:)nawet nie chciał koperty(bo proboszcz powiedział że kogo nie stać nie musi dawać). Wysłałam dane,za chwilę będę wpisywała sobie numery do tel.ale znając mnie to po nicku z kafeterii bo inaczej się nie połapie:D Mam pytanie:kupujecie szampon dla maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale fajna skrzynka:) To teraz mamy frajde:):) hehe.. ja zanotowałam i tel i gg:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy nową rozrywke(tak jakbyśmy teraz mało jeszcze przesiadywały na kafe...he...he...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodna jestem juz ehh moglabym ciagle cos podjadac. a przyszla mi chec na placki z jablkami :) tylko mojego musze wygonic do sklepu po jablka i mleko i jeszcze jakies mandarynki bo tez juz za nimi tesknie ;) ehh ciekawe co to bedzie jutro jak reszta kobitek wroci na forum :D dopiero bedzie zatrzesienie na mailu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie.. jeszcze jedna rzecz dluzej przy kompie do zrobienia :D:D Syla przez pierwsze miesiace wogole nie uzywalam szamponu.. przez pierwszy miesiac czy dwa tylko balneum baby do kapieli i mydelko nivea owsiane chyba, a potem zel do kapieli nivea z szamponem w jednym.... Apple faktycznie dawno nie bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasmarkana mama - wg \"ich\" przepisów to po to daje sie na zapowiedzi, żeby przekazać do publicznej wiadomości ze takie osoby zamierzqają się pobrać i jeśli ktoś ma jakieś przeciwwskazania zna przyczyny, dla których tych dwojga nie mogą wstąpić w związek małzeński to powinien to zgłosić u księdza. Takie ich wymyślanie, jakby mało im było :) Dziewczyny nie nadążam za wami :) Muszę znów sporo nadrobić z czytaniem, ale już mi coś przemknęło ze coś wysyłacie do siebie - można wiedzieć tak w skrócie co ślecie na skrzynki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limetka zalozylysmy tz wesolutka zalozyla wspolna skrzynke.. na ktora wysylamy nr kom, gg, zdjecia itp.. zeby jak przyjdzie jak co do czego bylo jak sie powiadomic :D:D podaj maila to wysle adres i haslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka wymieniamy sie nr telefonu aby w razie gdyby ktoras znalazla sie w szpitalu poinformowac chociaz jedna z nas i aby reszta pozniej na forum wiedzial czy cos sie dzieje :) tak dla bezpieczenstwa zeby sie nie martiwc czy cos sie stalo. dostalas maila?? jak nie to podaj adres a zaraz ci wysle to co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie pochwale jeszcze, doszedl mi kolejny cm... juz nie 98 a 99!!! za tydzien bede miala ponad metr a za dwa miechy?????? czy juz moge wolac o pomoc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×