Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Gość alexandraa2p
Nick............wiek........woj..............data porodu.....płec ..megi...........27.........Warszawa..........04.04....... ......Laura Lilka79..........29..........Warszawa.........09.04....... ...dziewczyna Andziulka1981….28.........Warszawa........25.04..........dziewczynka joasia82..........26..........Poznań...........26.04..............Bartuś alexandraa2p…...30……..Dublin………..........26.04…………Olivia Marlonka..........34..........Bielsko-Biała……27.04………..Julcia Dziewczynki jesli cos namieszalam dajcie znac albo sie poprawcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandraa2p
Ta ostatnia tabelka jest w miare dobra ale jak ktos chce to niech sie jeszcze pomeczy i doprowadzi ja do perfekcji bo ja musze chwilowo uciekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek........woj..............data porodu.....płec ..megi...........27.........Warszawa..........04.04..... .. ......Laura Lilka79..........29..........Warszawa.........09.04..... .. ...dziewczyna basiunia*........30.........Śląsk.................22.04.09........Miłosz Andziulka1981….28.........Warszawa........25.04... ......dziewczynka joasia82..........26..........Poznań...........26.04.... ..........Bartuś alexandraa2p…...30……..Dublin… 230;…..........26.04…………Olivia Marlonka..........34..........Bielsko-Biała…… ;27.04………..Julcia Dopisałam sie...dobrze ze nie ma tych kilogramów bo one mnie najbardziej dobijają;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach wiecie mamy jeszcze dylemat z imieniem . Co sądzicie o imieniu Nela ( Nelka, Nelusia ) itd. ?? Bo różnei ludzie reagują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka, ja mam wyniki cukru raz dobre, raz złe. Generalnie na wszelki wypadek mam być na diecie. Jadam kasze gryczana, ryż brazowy, warzywka takie mrozone na patelnie, salatki ze swiezych warzyw, ryby, chube mieso, chleb tylko razowy i graham. do picia woda, ew z cytryna, herbata. Owoce w b malej ilosci (1 jablko dziennie, czasem mandarynka). Poza tym kefiry i jogurty naturalne, bialy ser. Jak jem tylko te produkrty, to cukier mi nie skacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandraa2p
Andziulka szczerze powiedziawszy imie mi sie podoba – bardzo orginalne I ladnie brzmi jak sie zdrabnia :-) Zauwazylyscie ze mamy jak narazie tylko dwoch chlopczykow w tabelce – nasze rodzyneczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlonka
Nick............wiek........woj..............data porodu.....płec ..megi.............27.......Warszawa..........04.04..... .. Laura Lilka79............29.......Warszawa..........09.04..... .. dziewczyna basiunia*..........30.......Śląsk.................22.04........Miłosz Andziulka1981…..28......Warszawa....... ...25.04... ...dziewczynka joasia82...........26.......Poznań..............26.04........Bartuś alexandraa2p…...30……..Dublin… 230;…....26.04…………Olivia Marlonka...........34......Bielsko-Biała……....27.04………..Julcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z imieniem też mieliśmy mały problem, długo to trwało zanim ostatecznie został Bartuś. Andziulka Nelka to bardzo ładne imię :) Idę dziewczyny do kuchni naszła mnie ochota na placuszki z jabłkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bedzie trzeci:-) czesc dziewczyny, mam termin na 17kwietnia, to moje drugie dziecko(pierwsza 3,5letnia coreczka). tez do tej pory nie kompletowalam nic przez przesady, ale od jakis 2tygodni dostalam speeda i komoda sei powoli zapelnia hehe. co do kosmetykow do kapieli to zdecydowanie polecam oilatum. z rozmiarami ubranek sama sei waham-mala miala 53cm i te 56 byly nawet luzne, ale szybko chyba z nich wyrosla(nie pamietam juz..). przyznam sie , ze mimo iz to moje drugie dziecko to mam treme-wydaje mi sie, ze wiele zapomnialam..:-) no zobaczymy.. pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek........woj..............data porodu.....płec ..megi.............27.......Warszawa..........04.04..... .. Laura Lilka79............29.......Warszawa..........09.04..... .. dziewczyna kamea76..........32........warszawa..........17.04.......jeremi basiunia*..........30.......Śląsk.................22.04. .......Miłosz Andziulka1981…..28......Warszawa....... ...25.04... ...dziewczynka joasia82...........26.......Poznań..............26.04... .....Bartuś alexandraa2p…...30……..Dublin… 230;…....26.04…………Olivia Marlonka...........34......Bielsko-Biała…….. ..27.04………..Julcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlonka
Miło widziec, że forum zaś tętni życiem, mimo iż większość bywalczyń przeniosła się na prywatne forum :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to super , że podoba sie to imie bo niektórym kojaży sie tylko z pustyni i puszczy a tam była Nel a nei Nela ale juz nei tlumacze nawet :) a niedugo uciekam do domu dzis mam ochote na faworki :) a mam pytanko jeszcze w jakich spodnaich chodzicie bo mi sie wydaje teraz z ekazde mnie w brzuszek cisna ale takie niby wrazenie nawet ta gumka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlonka
Ja mam kilka par jeansów i niektóre cisną mnie już pod brzuszkiem tak ,że nie mogę w nich chodzic, a większe zaś wiszą z tyłu na pupie :-). Te z tkaniny za żadne skarby nie chcą byc na swoim miejscu i wciąż je podciągam, marzę już by ubrac cos "normalnego" :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie już mam dosc jedynei spódnic ejakos tak lepiej leżą , a dość jzu mam a to dopiero poczatek :) bo nabieram kształtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka, mnie takie spodnie cisnely od poczatku-widocznie taki ksztalt brzucha..-a wieksze wisialy z tylu. chodze w spodnicach z gumka i spodniach materialowych(rozciagaja sie super). w poprzedniej ciazy tez tak mialam, tylko rodzilam w wakacje, wiec najpierw ogrodniczki w zimie sztruksowe, na wiosne i lato - sukienka na szelki do kostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandraa2p
Witamy Kamea Ja mam ten sam problem ze spodniami ciazowymi. Wszystkie nawet te z gumka zjezdzaja mi z talii :-) ktorej juz oczywiscie brak. Juz nie moge sie doczekac zeby cos normalnego zalozyc. Wczoraj wyszlam do miasta I sa teraz takie ladne ciuchy w ladnych zywych kolorach o ktorych w wiekszosci moge pomarzyc bo wszystkie sa dosc obcisle :-) Andziulka takiej ochoty mi na faworki narobilas ze az szok ale niestety nie umiem ich zrobic wiec moze jakis przepisik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek........woj..............data porodu.....płec ..megi.............27.......Warszawa..........04.04..... .. Laura mela09.............31.......Wielkopolska.......08.04.......chłopiec Lilka79............29.......Warszawa..........09.04..... .. dziewczyna kamea76..........32........warszawa..........17.04...... .jeremi basiunia*..........30.......Śląsk.................22.04. .......Miłosz Andziulka1981…..28......Warszawa....... ...25.04... ...dziewczynka joasia82...........26.......Poznań..............26.04... .....Bartuś alexandraa2p…...30……..Dublin… 230;…....26.04…………Olivia Marlonka...........34......Bielsko-Biała…….. ..27.04………..Julcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe kwietnióweczki.U mnie z imieniem też jest problem poniewaz dla synka wybiera tatus i nie moze sie na zadne zdecydować co chwile przerabiamy inne imie tak ze do tabelki narazie nie wpisuje.Ciesze sie ze forum nadal istnieje. Co do spodni to ja od 4 m-ca nosze tylko ciazowe.Kupilam sobie 2 pary i zadnych innych nie zakladam bo sie po prostu nie mieszcze.A w ciazowych jest mi wygodnie i rosna razem ze mna. Imie Nela bardzo oryginalne.Ja dla córeczki mialam wybrane Laura. Rozmiar 56 kupilam tylko 2bodziaki i 2 koszulki i 3 pajacyki mam po corce.Reszte na 62 bo moja corka jak sie urodzila to miala55 cm. i rozmiar56 praktycznie nie byl uzywany. Odnosnie kosmetykow to sama mam problem co kupic jak juz pisalam 7 lat temu do corki uzywalam mydelko do mycia i szampon do glowki a po kapieli oliwke.A teraz podobno oliwki sie wcale nie uzywa.Ja jednak kupie oliwke zeby wrazie czego miec pod reka jak malenstwo bedzie mialo sucha skorke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie jakie macie lozeczka takie normalne czy turystyczne bo caly czas sie zastanawiam jaki kupic?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandraa2p
Ja kupilam zwykle drewniane ktore podobno ma sluzyc do 5 roku zycia. Jak maluch jest juz wiekszy to sie materac opuszcza do dolu I zdejmuje sie boki. Ogladalam tez te turystyczne I tez mi sie podobaly ale moj M przekonal mnie do solidnego drewnianego w szczegolnosci ze chcielibysmy miec w przyszlosci przynajmniej jeszcze jednego maluszka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz witam wszystkie kwietnióweczki!!!! Ja podobnie jak mela09 około 4 miesiaca kupiłam ciążówki i tylko w takich chodze, są naprawdę wygodne no i rosną wraz z brzuszkiem :) My kupujemy normalne łóżeczko tradycyjne tylko w ciemnym kolorze drewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlonka
Ja turystyczne dostałam od najomej po jej synku, ale osobiście wolę zwykłe i takie kupiłam małej. Chciałam miec komplet z komodą, a poza tym wybrałam takie gdzie wyjmuje się szczebelki i zakłada inną przednią płytę i powstaje tapczanik dla starszego dzieciaczka, więc praktycznie i na dłużej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam drewniane po corci, sprawdzilo sie bardzo dobrze. turystyczne uzywalismy na wyjazdach, jak mala nocowala u dziadkow itp. powroce jeszcze do kapieli-przy oilatum nie trzeba uzywac oliwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach przepisu na faworki tez nei mam liczyłam , że będą w cukierni ale niestety dobrego prezpisu tez poszukuje :) Co do płynu do kapieli to koelżanki polecaja mi tez Balneum i nie trzeba po tym oliwkować co mi odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ubranek na 56 to mam bardzo mało 3x body i śpioszki , mam prawie 1,80 m to mysle że dziewczyna nasza tez do małych nie bedzie nalezała :) A łóżeczko mamy drewniane ale na pierwsze miesiące kołyske oby było wygodnie wędrować po mieszkanku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ubranek na 56 to mam bardzo mało 3x body i śpioszki , mam prawie 1,80 m to mysle że dziewczyna nasza tez do małych nie bedzie nalezała :) A łóżeczko mamy drewniane ale na pierwsze miesiące kołyske oby było wygodnie wędrować po mieszkanku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaoj
Witam serdecznie! Podczytuję, podczytuję no i w końcu się przyłączam. ;-) Jestem z Wielkopolski, mam w domku pięcioletniego synka i trzyletnią córeczkę. Teraz czekam na kwietniowe Maleństwo i tradycyjnie już nie wiem jakiej będzie płci. Termin mam na 19. 04. Pozdrawiam wszystkie Mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandraa2p
My tez kupilismy kolyske bo nie wyobrazam sobie wedrowania z lozeczkiem po calym domu  Witamy Annaoj i cieszymy sie ze grono sie powieksza :-) W kupie razniej :-) Wpisz sie do naszej tabelki Ja dziewczynki tak naprawde to dopiero do domku wrocilam – bo po pracy na zakupy, pozniej na spacer z M i pieskiem i tak caly wieczor mina a teraz padla jestem wiec powolutku sie do lozia szukuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja tez na chwilkę bo padnięta jestem dzis były tez zakupy i przypływ nagły energi który skończył sie bólem w pachwinach :( jednak musze sobei dawkowac różne obowiązki .Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×