Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Gość alexandraa2p
Witam wszystkie mamusie!!!!!! Ale mialam noc- caly czas mi sie snilo ze robie zakupy dla malenstwa – reszte wyprawki :-) Jak sie obudzilam to szczerze mowiac az bylam tymi zakupami zmeczona :-) W moim snie poprostu powstala cala lista zakupowa. Jak powiedzialam o tym dzisiaj rano mojemu M to on jest poprostu przerazony mysla ze my naprawde bedziemy musieli isc na te zakupy – a on poprostu tego nie cierpi :-) Pewnie jak wiekszosc facetow. Andziulka ja tez mam bol zeber w szczegolnosci w nocy. Czasami az mam problem z oddychaniem :-( Zycze milego dzionka wszystkim mamom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Rowniez witam z rana wszystkie przyszle mamy. Bol w zebrach to to skutek odwroconego dziecka glowka w dol-chyba mam racje? Powiedzcie czy zwracacie uwage na to co jecie? bo ja po prostu jem co wpadnie na mysl, chopc wiem,ze jak zaczne karmic piersia to bede musiala zmienic swoj jadlospis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smart...tak szczególnie na poczatku...a potem stopniowo jadłam normalnie- dzieki Bogu moje dziecko nie miało dolegliwości, szczególnie nie miało kolki.....mam nadzieję że teraz też tak będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandraa2p
Smart – tak mi sie tez wydaje. Jak ostatnio bylam u lekarza to mi powiedzial ze sie male zadkiem rozpycha :-) Co do jedzenia – ta ja jem wszystko i naprawde nie wyobrazam sobie przejscia na diete w czasie karmienia piersia. Dziewczynki ja mam mala prosbe - prosze doradzcie jak dobrac dobry biustonosz ciazowy I taki do karmienia? Moze polecicie jakas konkretna firme albo poprostu jak sie dobrze pomierzyc do takiego stanika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlonka
Kasia, Kijaki...., Dzisiaj umówiłam się na wizytę konsultacyjną do Eskulapa, mam termin na 3- go marca. Jestem ciekawa Kasiu jakie informacje nam przyniesiesz po swojej wizycie w poniedziałek :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandraa2p
Ale dzisiaj u nas pusto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie cisza jakaś dzisiaj! Ja nie pisze bo leże, strasznie boli nie spojenie łonowe ciężko mi wstać z łóżka. I chodze jak powykręcana. Mam nadzieje że przejdzie jak poleżę troche :) To podobno normalne w ciązy więc się nie przejmuje :) Pozdrawiam dziewczyny!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dzisiaj mam gości i musiałam troszkę się zając rożnymi zakupami iprzygotowaniami. Czuje sie dzis super bo nockę całą przespałam. Co do biustonoszy to ja zakupiłam firmy Alles jestem bardzo zadowolona jeden kupiłam o numer większy niż mam teraz a drugi taki jak mam obecnie. Co do diety przy karmieniu to brakuje mi wiedzy i bede musiala doczytac co mozna a co nie. A co do odżywiania obecnie to jem wszytsko teraz niesttey tzw. niezdrowe :) w I trynestrze miałam ochote tylko na zdrowe rzeczy i chęci na bilansowanei sobie odpowiedniej diety teraz juz nei mam na to siły a jak mam napad głodu to jem co pod ręką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandraa2p
Joasia trzymaj sie – juz jutro idziesz do lekarza wiec moze ci cos dobrego doradzi :-) Trzymamy za ciebie mocno kciuki :-) Andziulka dzieki za rade. Tej firmy jeszcze nie wyprobowalam wiec trzeba bedzie zamowic i zobaczymy :-) Tez mam nadzieje ze dziewczyny nie postanowily dzisiaj hurtowo szpitali odwiedzac. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Obysmy sie nie wykruszyly! bo kogo pozniej pytac o wazne rzeczy jak nie doswiadczone mlode mamy;) Ja mam jeszcze szkole do zrobienia a tu na tygodniach malenstwo sie zjawi, bedzie ciezko. Mam nadzieje,ze troszke dzxiewczynek wieczorem sie odezwei. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze przestrzegac diety z powodu ukru. Ale zanim wyszla sprawa cukru jadlam co popadlo i przyznam, ze nie najzdrowiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:-) ostatnie dwa dni mialam duzo pracy, potem od razu wyrko.. wlasnie sie dowiedzialam, ze w moim szpitalu jest wprowadzony zakaz tzw \'prywatnej opieki\'(czyli oplacanie poloznej)..nei ukrywam , ze poczulam sei troche niepewnie. w dodatku od jakiegos czasu jest kartka, ze nei ma przyjec do odwolania.. no super! jutro mam wizyte u gina, musze z nim pogadac, co z tym fantem.. mini, jestes wielka!! :-) dzieki wielkie za wklejke, wszystkim sei na pewno przyda. ja dzis zrobilam zakupy dzieciece i \'okoloporodowe\' hehe w aptece, odhaczone;-) to tyle, buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandraa2p
Czesc Kochaniutkie Co to sie dzieje ale dzisiaj puchy na forum. Tak jak ty smart mam nadzieje ze dziewczynki jeszcze sie odezwa :-) Ja dzisiaj weszlam z moim M do jednego sklepu z rzeczami dla maluchow i poprostu sie zakochalam w rozowych pluszowych spioszkach z cremowa glowka misia na brzuszku - nie bylo wyjscia musialam je kupic :-) A co tam u was kiedy wybieracie sie na zakupy? Ja mam nadzieje ze uda mi sie kupic wszystko co pozostalo do kupienia tzn. moja wyprawke do szpitala, butelki, smoczki, wanienka itd w ta niedziele i to by bylo na tyle. Teraz tylko moj M musi pomalowac pokoik dla dzidzi i wszystko bedzie gotowe. Trzymajcie sie kobietki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Ja jeszcze nie zaczelam kompletowac ale juz obserwuje na internetowych aukcjach takze na dniach bedziemy zamawiac. Czekacie na kupno wozka az do narodzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandraa2p
My juz wozek kupilismy a to tylko dlatego ze ten ktory sobie upatrzylam byl w promocji - my kupilismy Maxi Cosi Mura. A ty Smart masz cos konkretnego na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą :) Nie odzywałam się wczoraj, bo cały dzień byłam zalatana, no i wylatałam sobie skurcze, więc wieczór spędziłam z no-spą przy łóżku, dzis byłam na USG i na szczęście szyjka się nie skraca, nie mam rozwarcia i dziecko zdrowe, więc super!!! :D Dziś postanowiłam pomyśleć o sobie i kupiłam wypraweczkę dla siebie do szpitala, brakuje mi tylko biustonosza i laktatora. akexandra - ja często zakochuję się w jakiś pajacykach i śpiochach a na punkcie skarpetek mam poprostu fioła i oczywiście muszę kupić. Postanowiłam sobie że nie kupię na razie nic z ciuszków, bo moja przyjaciółka która urodziła w styczniu już naszykowała dla mnie pierwszą wyprawkę. No i dziś dostałam dyplom ukończenia szkoły rodzenia, więc już jestem gotowa, hihihi. Smart, ja nie czekam z wózkiem do porodu, kupię wcześniej żeby zdążył wywietrzeć trochę, poza tym chcę taki z fotelikiem w zestawie, a dzizecko trzeba w czymś przywieźć ze szpitala. Teoretycznie mógłby załatwić to M, ale chciałabym widzieć co kupuje. To tyle na razie:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1234
Hej Dziewczynki! Dziś dzień "zakochiwania się" w dziecięcych słodziutkich ciuszkach. Ja również weszłam do sklepu dla maluchów i wyszłam bogatsza o śliczny błękitny komplecik: spodenki z bluzeczką. Jako, że był w promocji nie mogłam sobie odmówić:) Taki mały zakup na poprawę humoru;) Kochane, czy któraś z Was ma w planie bądź już kupiła wózek chicco? A może już taki używałyście wcześniej? Podobają mi się te wózeczki ale nie wiem czy są praktyczne. Będę go używała conajmniej 1,5 roku więc chciałabym aby był wygodny. Za wszelkie uwagi będę wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka kochana, ja też planowałam kupić chicco :) Ostatnio rozmawiałam z parą, która ten wózek ma, wada - mała gondola, więc to od ciebie zależy jak długo będziesz woziła dziecko w gondoli, ich mała ma 7 miesięcy i już nie mieści się w gondoli ze śpiworkiem, poza tym powiedzieli że bez zarzutu, prowadzi się super, przynajmniej model trio tour 4, bo o taki pytałam. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1234
Dziękuję ...megi... Mi też ta gondola wydawała się mała, ale dużo ważniejszą kwestią wydaje mi się wygoda prowadzenia i to czy dzidziuś w wózeczku się zbytnio "nie wytrzęsie". Podobno zależy to od amortyzatorów. Skoro Twoi znajomi mówią, że wózek prowadzi się dobrze to pozostaje mi zaufać temu. A Ty na jaki wózek się zdecydowałaś ostatecznie, czy nadal kwestia jest otwarta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tez ostatnio sie nie odzywałam zatrucie pokarmowe albo cos bo lezałam plackiem i wymioty i biegunka szkoda gadac, dopiero dzisiaj odżyłam. Co do wózka to chicco maja znajomi i bardzo sobie chwala , ja mam quinny SX , a w sumie gondolki to wszedzie małe trzeba liczyc do 6 miesięcy... Jesli chodzi o biustonosze to kupiłam romiar wiekszy niz nosze jesli chodzi o miseczke, bo obwód mi sie nie zmienił.... Jeszcze mowiłyscie o położnej ja przy pierwszym porodzie miałam polecona zapłacona ale załuje, bo nie była rewelacyjna, druga która miałam taką jaka sie trafiła w szpitalu i była rewelka, 100 razy lepsza od tej opłaconej... wiec teraz licze ze jakos to bedzie... Laktator ostatnio kupiłam zdecydowałam sie na firme tommie tippe, butelki, laktator wkładki , smoczki uspakajajace tez kuiłam taie nowe ortodent maja takie wkłeciecie całkiem sie roznia od zwykłych, ale nie wiem czy wogóle beda potrzebne... Super podpowiedz z ta wyprawka ...dzieki Narazie zmykam dzis do pracy ...papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
alexandra ja jeszcze konkretnego modelu nie mam wybranego ale kilka na mysli z firmy mamas&papas narazie te mi sie podobaja zobaczymy co bedzie jak ostaecznie przyjdzie do kupna wozeczka. One maja w zestawie fotelik takze wszystko w jednym. Narazie szukamy fajnego lozeczka. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandraa2p
Czesc Dziewczynki Wyszlo na to ze prawie kazda z nas miala wczoraj dzien zakupkowy :-) Mamusiu cieszymy sie ze juz sie lepiej czujesz i wracasz do swiata zywych :-) Smart ja wczesniej tez patrzylam na wozeczki z mama&papas i tez mi sie bardzo podobaly :-) Ale ja w koncu zdecydowalam sie na Maxi Cosi. Dzisiaj po pracy znowu lece zrobic troche zakupkow :-) A tak wogole to piatek 13tego juz mi sie daje we znaki – po pierwsze wychodzac z domu zostawilam klucze w dzwiach I zdalam sobie z tego sprawe dobiero przed swoim biurem wiec musialam wracac do domku – zajelo mi to 40min Po drugie upuscilam swoja komorke I pekla mi w niej szybka :-)Po prostu zastanawiam sie co mnie jeszcze dzisiaj czeka :-) Zycze milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandraa2p
Czesc Dziewczynki Wyszlo na to ze prawie kazda z nas miala wczoraj dzien zakupkowy :-) Mamusiu cieszymy sie ze juz sie lepiej czujesz i wracasz do swiata zywych :-) Smart ja wczesniej tez patrzylam na wozeczki z mama&papas i tez mi sie bardzo podobaly :-) Ale ja w koncu zdecydowalam sie na Maxi Cosi. Dzisiaj po pracy znowu lece zrobic troche zakupkow :-) A tak wogole to piatek 13tego juz mi sie daje we znaki – po pierwsze wychodzac z domu zostawilam klucze w dzwiach I zdalam sobie z tego sprawe dobiero przed swoim biurem wiec musialam wracac do domku – zajelo mi to 40min Po drugie upuscilam swoja komorke I pekla mi w niej szybka :-)Po prostu zastanawiam sie co mnie jeszcze dzisiaj czeka :-) Zycze milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandraa2p
Mamusiu cieszymy sie ze juz sie lepiej czujesz i wracasz do swiata zywych :-) Smart ja wczesniej tez patrzylam na wozeczki z mama&papas i tez mi sie bardzo podobaly  Ale ja w koncu zdecydowalam sie na Maxi Cosi. Dzisiaj po pracy znowu lece zrobic troche zakupkow :-) A tak wogole to piatek 13tego juz mi sie daje we znaki – po pierwsze wychodzac z domu zostawilam klucze w dzwiach I zdalam sobie z tego sprawe dobiero przed swoim biurem wiec musialam wracac do domku – zajelo mi to 40min Po drugie upuscilam swoja komorke I pekla mi w niej szybka :-) Po prostu zastanawiam sie co mnie jeszcze dzisiaj czeka :-) Milego dzionka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandraa2p
Dziewczynki cos mi sie z netem dzieje i wkleilam swojego posta 3 razy sorry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandraa2p
Dziewczynki cos mi sie z netem dzieje i wkleilam swojego posta 3 razy sorry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1234
Jak ja Wam Dziewczynki zazdroszczę chodzenia do pracy. Od kilku tygodni jestem na zwolnieniu i dostaję fioła;) Ile można sprzątać, czytać, oglądać tv. Wszystkie moje koleżanki chodzą do pracy więc nawet nie mam się z kim spotkać w ciągu dnia. Szleństwo! Gdyby tak można było tydzień chodzić do pracy a tydzień siedzieć w domku. Rewelacyjne rozwiązanie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie a ja mam dzis dosc pracy zmeczenie daje mis e we znaki i zamieszanei dopiero do neta mam chwile :) Dzis juz czuje zmęczenie taka pogoda chyba. Odezwe sie wieczorkiem jak dojde do siebie , ciepla kąpiel na bolące plecy i pyszne kakao i postawi mnei na nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kwietniówki:) Jestem dziś po wizycie u ortopedy - który ładnie mnie zbadał i powiedział ze spojenie rozeszło sie I stopnia (niewiele) wiec powiedział że póki co to jest ok i On nie widzi mocnej konieczności wykonania cesarki jednak decyzję zostawił gonekologowi .....wiec jak widzicie bez konkretnej decyzji. Dla mnie to ok bardzo chce rodzić naturalnie.....mam sobie tylko kupić pas na brzuszek i ładnie go nosić:) Poza tym dzidzia pieknie szaleję w brzuszku do tego mój M ma dzis urodzinki i od dziś do wtorku mam gości...chyba oszaleję- ładnie mnie oszczędzają:( Pozdrawiam wszystkich i miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×