Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaskiaaaaaaa

zawód technika farmacji.

Polecane posty

Gość techniczka2007
Malwina001 A ty masz jakiekolwiek pojęcie na temat tego zawodu,że nazywasz go prestizowym?chyba marne...w dodatku polecasz szkoły prywatne po których sie nic nie umie o ile wogóle sie zda egzamin,bo poziom nie zachwyca wysokością...jestem technikiem z 8 letnim stażem i nie polecam!poczytaj co pisały kolezanki techniczki wcześniej,bo sie nic nie zmieniło!chyba ze na gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja będę studiował mechatronikę http://gsw.gda.pl/ Zawsze marzyłem o takim kierunku studiów i jestem bardzo szczęśliwy, że dostałem się na uczelnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy wchodzi jeszcze ktoś no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona a
Witam nie wiem czy ktoś jeszcze wchodzi na te forum ale nie znalazłam żadnych aktualniejszych wpisów. 2 lata temu otrzymałam dyplom technika farmaceutycznego. Niestety nie mam powołania do tego zawodu żałuję że nie poszłam na inny kierunek bo teraz każdy mi gada idź pracwać do apteki ale kurde ta odpowiedzialność mnie przeraża, wiem już teraz że będę się strasznie stresować bo niestety już taki m charakter. Pewnie z tego powodu jeszcze nie poszłam odrabiać stażu. Przez te 2 lata pracowałam dorywczo trochę w markecie. Obecnie szukam racy no i niestety jest z tym bardzo ciężko. Otwierają u mnie w miejscowości nową aptekę więc wiem że powinnam bez mrugnięcia okiem starać się o staż ale dosłownie paraliżuje mnie strach...nie bez znaczenia ma tu fakt że przez te 2 lata zapomniałam tej teorii której się uczyłam w szkole....proszę was o rade czy powinnam wziąć się w garść i starać się o ten strach mimo starchu czy też lepiej odpuścić ten zawód????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akaśkaa
ja się zapisałam do SKK szkoly farmaceutycznej. i po 2 latach bede miala technika farmacji. Jest spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani_Megan
Nie wybierajcie tego zawodu!! Totalna porażka! Ja po roku stażu zrezygnowałam... nie mam zamiaru się poniżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po takim lub podobnych kierunkach można znaleźć dobrą pracę. Trzeba tylko wchodzić na strony firm działających w tej dziedzinie i tam szukać pracy. Ja mogę wam polecić www.macopharma.pl Mają kilka interesujących ofert pracy na swojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Odnawiam temat;) teraz ponownie technik farmacji będzie prowadzony w szkole policealnej, zastanawiam się nad wyborem szkoły, a słyszałem dobre opinie o Plus Edukacji, Czy ktoś tam sie już uczy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem. Z uwagi na to iż współpracuję z farmaceutami z Izby Aptekarskiej w Bydgoszczy powiem, że:

- technik nie może prowadzić apteki, musi ją prowadzić magister farmacji ze specjalizacją + 5 lat doświadczenia w branży

- technik może zarobić do około 3 tysięcy złotych netto, a w mniejszych miejscowościach ta kwota może być większa

- za chwilę wejdzie prawo o pomocy aptecznej, gdzie magister będzie musiał doradzić pacjentowi w większym stopniu niż jest to obecnie, a wtedy technik będzie potrzebny aby stać przy okienku

 

Jeżeli macie pytania to piszcie. Chętnie odpowiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ja skończyłam Technika farmacji w Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Gdańsku i jestem bardzo zadowolona z wyboru kierunku. Przede wszystkim mieliśmy świetnych nauczycieli więc wyszłam stamtąd z ogromną wiedzę. Pracę w zawodzie znalazłam bez problemu i dosyć szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloriaczarnecka

W tym roku złożyłam papiery na WSM w Poznaniu i wybieram się technika farmaceutycznego bo wznowili kierunek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×