Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaskiaaaaaaa

zawód technika farmacji.

Polecane posty

Gość edytka8787
A ja Lodz, o szkoda, ze tak daleko, ale mam u Ciebie tam rodzinke:) Mozemy sie wymienic gg i pogadac o szkole jesli chcesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tachnik farm.
Jestem technikiem farmacji z 10letnim stażem i gdybym miała jeszcze raz wybierać to napewno nie zdecydowałabym się na ten zawód,ponieważ:jest to najbardziej ograniczony zawód(nie można się dokształcić zaocznie)całe życie jest się technikiem.Na kursy,szkolenia zapraszani są w pierwszej kolejności magistrowie,chociaż to technicy głównie stoją przy pierwszym stole i uwazam że są w tej kwestii pomijani.Zarobki są podobne do sprzedawczyń w sklepach odziezowych,a odpowiedzialność- ogromna.Przez dwa lata byłam kierownikiem w puncie aptecznym i trochę odrzyłam(uczestniczyłam w targach i byłam na 2szkoleniach ).Jeśli ktoś jest ambitny to odradzam ten zawód.Farmaceuta to piękny zawód,ale tech,farmacji w/g regułki nie jest farmaceutą-to przykre.Po tylu latach pracy uważam,że nie byłam nigdy doceniana,pomimo,że kocham prace w aptece-rozpoczęłam studia zaoczne na innym kier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka8787
To smutne co Pani pisze:( Ale czasami tak jest , taka nasza Pl rzeczywistosc;( A co teraz Pani studjuje ?, jesli moge zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaaaa
Mój numer gg 8020999 :) i po takich wypowiedziach jak wyżej zaczynam mieć wątpliwości ;/;/;/ kurcze... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka8787
Dziekuje za gg odezwe sie na pewno;) Technicy mam do Was pytanie skoro jestescie zwiazkiem zawodowym to walczcie o studia licencjackie? Czemu nie? Podam przyklad , ze jak jest kier technik dentyst , to jest studium 2letnie , i kier na UM w Lodzi moja kuzynka to studjuje , to czemu nie moga zerobic licencjatu z technika farmacji ,czemu nikt o to nie walczy????????????:( Zrobcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeeed
Sporo materiałów o egzaminie zawodowym jest również na www.egzaminzawodowy.info oraz www.testy.egzaminzawodowy.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! W tym roku mam mature i mam pytanie czy musze pisac mature z biologii i chemi jesli chce isc na studium farmaceutyczne??I jeszcze jedno czy ktos z Was byl/jest na studium farmacueutycznym>??Jezeli tak to prosze o przyblizenie jak wygladaja zajecia i czy duzo jest chemi (reakcje nazwy lekow)??Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaww77
zarobki tech. farmacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaww77
właśnie kończy mi się umowa o pracę i chciałabym wiedziec jakie zarobki maja tech. farmacji po stażu?? bo różnie to jest!! ja ogólnie jestem bardzo zadowolona ze swojej pracy choć mam drugi zawód. skończyłam też analitykę medyczną i po 7 latach pracy w szpitalu jak sami wiecie zaczęło być krucho ze służbą zdrowia zrobiłam ten kierunek i wcale nie żałuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka8787
Awww mam pytanie to ile zarabilas bedac na stazu w Aptece? Jestes z duzego miasta czy malego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaww77
do edyta8989 jestem z małego miasta i zarabiałam na stażu 1600 a teraz chce dac mi 1900 , jak myslicie dobra oferta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka8787
Awww ja mysle , ze to jest dosyc duza kwota:) A Ty proponujesz wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka8787k
Awww , a mam jeszcze pytanie w tej aptece ktoprej pracujesz tj Apteka prywatna czy Panstwowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy w ogóle mówicie. Farmaceuta to bardzo czysty zawód to po 1, po 2 kończysz prace o godzinie 17 i masz koniec wieczór dla przyjaciół, raz na jakiś czas masz dyżur ale tylko do 23. Ciężki towar dźwigać ? tych pare pudełek ? Przestańcie chcielibyście zarabiac po 5 tys siedząc pijąc kawke i nic nie robiąc ... A co mają powiedzieć pracownicy sklepów spożywczych ? od 6 rano do 22 czasem 23 sklep jest czynny, wiecznie kolejka.. i też na stojąco. A co dopiero klatki z jabłkami po 15 kg gdzie trzeba nosić.. Coś o tym wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka8787
Rozumiem Pania , w sklepie jest bardzo ciezka praca tez kiedys myslalm , ze lekko jest , ale chyba z laszkami;) Technicy mam do Was pytanie czy chodzicie na jakies kursy i sie doszkalacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy bitch
ja tez zastanawiam sie nad pojsciem na studium farmacetyczne.. ale jeszcze nie wiem.. z chemii to tak u mnie srednio wiec nie wiem czy dalabym rade bo studia to na bank odpadaja... i tak sie własnie zastanawiam bo w sumie nie mam planów ze studiami nie wiem na co pojsc.. wiec moze najpierw zrobilabym sobie tego technika a moze potem jakies studia np germanistyke zeby sie nie czuc gorszym bo studia bede miec... to wlasciwie chyba nie jest glupi pomysl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka8787
Sexy ... polecam Ci szkole farmaceutyczna:) Oraz studia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa2009
czy myślicie ze to dobry pomysł robić sobie technika farmacji w wieku 29 lat? mam pytanko co do stażu po studium farmaceutycznym mi mówiono, że tylko magister odrabia staż a technik nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa2009
trochę jestem przerażona ta odpowiedzialnością, bo przecież trzeba mieć wiedzę, żeby doradzać pacjentom i ten egzamin państwowy czy jest trudny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka8787
Ciekawa u mnie sa Panie co maja po 29 lat , 32, najstarsza 38 lat:) i sie nie przejmuja , bo warto na prawde:0 ja mam 22 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa2009
dzięki za odpowiedz trochę się obawiam, bo tyle lat mam, a widzę, że na początku zarobki są złe:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhg
zjeb any zawod - sprzedwca w fartuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka8787
No wiesz w kazdej pracy na poczatku kokosow nie dostaniesz:) Jesli bedziesz dobrym pracownikiem to na pewno ktos to doceni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniora
Słuchajcie ja mam 13lat pracy w aptece i jestem technikiem.Czy nie wydaje mi się że 1800zł na rekę to za mało?Ile wy zarabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super duper
Ja juz mam dosc tyc technikow Kurwa ostatnio taka baba sprzedała mi to czego nie chciałem śam byłem swiadkiem jak facet przyszedłwymienic tab dokladnie viagre na slabsza bo ta kretynka sprzedala mocniejsza Żallllllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa 2009
Do super dupera dlaczego generalizujesz i piszesz, że masz dość techników, przecież spotykamy również i magistrów farmacji, którzy nie są kompetentni. W każdej zresztą dziedzinie znajdą się ludzie którzy nie są profesjonalistami. Znam dużo takich przypadków i to że ktoś ma tytuł profesora przed nazwiskiem to nie świadczy, że jest kompetentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa 2009
Do koniora to gdzie ty pracujesz, że tak mało zarabiasz? ja znam dziewczyny, które po szkole od razu dostały 1900 zł netto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka8787
Ciekawa to z jakiego Ty miasta jestes , ze tak daja duzo i na poczatek stazu ? Bo troszke nie dowierzam:) Koniora powinnas zazadac podwyzke, a jesli chodzi o place to mysel , ze to zalezy od stazu pracy i umiejetnosci czy jest dobry technik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×