Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

muszę znikać walnę jakąś prezentację poszkolę powymądrzam się /Lider/... pokuszę... dam się powąchać pozwolę na kontakt bliższy nić społeczny ale to już po dzisiaj mam na sobie szarą sukienkę z szerokim pasem, mocno opinającym talie... kozaczki...miękkie, zamszowe, delikatne, wysokie, taka cudna szpila może komuś ją wbiję cmok wpadnę wieczorem poczytać wieć bądźcie niegrzeczni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mogę być ja
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoniezmieciemtegozmieciem
zjedz sobie z kilogram czereśni i popij mlekiem .jak mąż wróci z pracy do domu to skocz na niego zza rogu zedrzyj ubranie, rzuć na ziemię i zasadź mu kloca na klatę, powinno poskutkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam dziś tylko na chwilkę -cholerna praca życie utrudnia:) jednak znaleźć trochę czasu musiałam, aby uprawić wazeliniarstwo(na tym topiku to brzmi ciut dwuznacznie...) ale - do rzeczy: Mało Stanowczy wszystkiego dobrego z okazji Dnia Mężczyzny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hheeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało Stanowczy mam pytanie. Pewnie mnie olejesz i tak. A moze w końcu staniesz na wysokości zadania i przyznasz się jak prawdziwy mężczyzna. Czy Ty pracujesz w : a) ZUSIE b) Us -ie C) Spółdzielni MIeszkaniowej, d)PGK oczywiście w biurze. Napisz chociaż czy trafiłam. :D JA stawiam na ZUS - praca od 7 do 15 ( i ani minuty dłużej):D:D Trochę zabawne i Twoja tajemnicza osoba traci cały urok. Każda z tych suk wyobraża sobie faceta z charyzmą, inteligentnego gościa na wysokim stanowisku - a tymczasem urzędas z ZUSU :D:D porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze jedno - poprzednie nicki Mało Stanowczego - to facetpoprzejściach i komiczne:) Zgadłam prawda? I moge Ci to udowodnić :) Powtarzasz się i zawsze, ale to zawsze udzielasz się ...albo nie, nie będę Cię w sumie demaskować. Po co?Baw się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego to takie ważne kim jest,gdzie pracuje i jakie miał nicki Mało Stanowczy? Niech jest kim chce..przecież to tylko zabawa.. nawet gdyby był bezrobotny nic nam do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tego nie wiesz na 100% a ja go lubię ,pomimo tego kim jest... przecież nie będziemy analizować wszystkich gdzie pracują;) dlaczego tak Cię to zastanawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się przyznaję - pracuję w muzeum narodowym jako pani pilnująca pań pilnujących :D. A czasem jako kapcie (lub kapeć). Bierze mnie niesamowicie M_S i już wyobrażam go sobie siedzącego za biurkiem (urzędas - biurwa :) )z ta swiecącą glacą i w rogowych okularkach... Ach...a te jego plamy wątrobowe na dłoniach... Ups, chyba trochę za dużo napisalam :D Niech reszta różnież ma odwagę się przyznać... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×