Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

jakiś dziwny spokój tu u was dzisiaj. Nikt nie biega nago, nikt nie dominuje, jakaś cisza nastała. To może ja się jednak ulotnię, żeby was nie zawstydzać i poobserwuję przez dziurkę od klucza. Jak wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady... nie mam w zwyczaju dwa razy powtarzać... Dziś zrobię wyjątek, nie spierdol tego... :classic_cool: CZEKAM. Za duźo muszę dziś ganiać, chyba tylko możecie po tyłku dostać suczki :classic_cool: Tylko pozostanie nam kwestia tego, CZYM :classic_cool: Z ciała marsz do kąta. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież grzecznie sobie stoję, nie wadząc nikomu. Popatrzę trochę i znikam. Jakiś chaos tu dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, a jeśli mogę wybrać to ja wolę dostać silną, męską dłoią, mój tyłeczek nie może się doczekać małego, porządnego lania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, patrz i ucz się od Z ciała - to jest posłuszna suczka, ona zasłuży na klapsa i na pieszczotę :classic_cool: Suczydło, jakie "idę" Co to za samowolka? Może byś tak spytała, czy byłbym tak miły i Cię wyprowadził, co? 🖐️ Co tu się dziś dzieje, demokracji Wam się zachciało, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
je tylko chciałam sprowokować karę, udając że nie wiem o co chodzi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na karę, Lady, trzeba sobie zasłużyć :classic_cool: Na skróty to nie działa :classic_cool: Moje suczki coś o tym wiedzą... :classic_cool: I o tym, że jeśli zbytnio podpadną to mogą zostać porzucone w kącie aż skruszeją :classic_cool: Suczydło, długo mam czekać aż mi rozepniesz spodnie? Wiem, nic nie mówiłem, liczyłem na to, że sama poprosisz :classic_cool: Z ciała - może pomożesz koleżance? :classic_cool: Wiesz co to jest pytanie retoryczne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyzna
zaloz mu kajdanki i heja kup bita smietane i zajebisty stroj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sunia 🖐️ No pewnie, że tęskniłem :) A dlaczego ciągle ta sama stopka? Chyba jesteś nieposłuszna.... Suczydło, nie zrozumieliśmy się - ja biorę kiedy chcę :classic_cool: Z ciała - nie pomożesz czy nie wiesz co to pytanie retoryczne? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim!:-) chciałam tu tylko całusa dla Amorka zostawić i przeprosić,że wczoraj wieczorem nie zdążyłam odpowiedzieć na Jej dobranoc. Ale...Pan zadzwonił:-)a piszę tu korzystając z telefonu,więc... 👄 pokłon dla Gospodarza;-) wracam do pracy. Postaram się tu zaglądać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociaczku mój kochany🖐️...całusem odwdzięczam się również..👄 ooo i kwiatka Ci dam bom dzisiaj w dobrym humorze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemożliwe Sunia, nie jesteś wredna tylko mało przeszkolona, a to wszystko z powodu braku pana... Powiem tak - męska część populacji Twojego miasta przynosi wstyd mojemu gatunkowi. No od biedy wybaczę zajętym samcom :classic_cool: Z ciała - 🖐️ za pierwsze, i szybciutko pomagasz koleżance, nie będę tak stal jak wazon :classic_cool: O pytaniu retorycznym możesz sobie poszukać sama :D Hej Pazurek 🖐️ Muszę powiedzieć, że zaplusowałaś ;) Amorek, gdzie się włóczysz? I to nago? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało stanowczy..kiedy ja taka bezwstydna jestem a na dodatek lubię się swoim ciałkiem chwalić:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorek - bo zaraz się pochwalisz na forum... :classic_cool: Suczydło - wygra silniejszy. Prosty wniosek jest taki, że dojdzie do przemocy. Bardzo mi się to podoba, jak kobieta się broni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaplusowałam? Ale czym Mało Stanowczy? Pokłonem? ;) ...też się dziwię,że Agunia wciąż sama...nie wiem o co chodzi...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×