Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Wiem Amorku... Nie muszą śnić się szczury, żeby tego nie zauważyć. Muszę być ostrożniejsza. Może moja podświadomość uczula mnie na baczniejsze przyjrzenie się osobom z najbliższego otoczenia... Czasmi traci sie instynkt, bo tłumią go inne emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie już jesteśmy Suczko zbyt ufne kiedy darzymy uczuciem...ale instynkt dobra rzecz....nie zaszkodzi dobrze się rozejrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć suczki 🖐️ Czy izaaaaaa mówiła o mnie? :classic_cool: Czy jej post był do autorki topicu? Bo jeśli do mnie, to z tego na ile się znam najpierw bym pękł ze śmiechu a potem, jeśli nadal by były próby przejęcia władzy, zaczęło by boleć :classic_cool: Jest tylko jeden, jedyny wyjątek i tylko w wyjątkowych sytuacjach ten wyjątkowy wyjątek może mieć miejsce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... no jak moja suka będzie miała doła, albo będzie jej źle - tak w "normalnym" życiu - i jeśli akurat to miałoby porawić jej humor - wtedy jestem skłonny do robienia różnych rzeczy :) Czyli po pierwsze - moja suka. Po drugie musi mieć dołek, którego nie potrafię zasypać i po trzecie musi mieć ochotę na zdominowanie mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku, jeśli jakieś pytanie mi nie pasuje to po prostu nie odpowiadam. Do tych pytań należy mój stan cywilny, majątkowy, miejsce pracy oraz dane osobowe. O całej reszcie możemy rozmawiać godzinami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suuuuczkoooo...kogo mnie??? ale za co?byłam grzeczna😭 Mało stanowczy...jesteś w realu Masterem?...To chyba nie dotyczy stanu cywilnego chyba ,że uległą jest Twoja żona...ale to już wyklucza szczerą odpowiedz...prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie parzeć w wystraszone oczy moich pracowników. Szczególnie, kiedy stoi przede mna koleś, który próbował wcześniej czarować szefową:P Pozwalam, a potem stawiam do pionu. Kocham widok wielkich oczu, zdziwionych, zlęknionych... W biurku mam pejcz. Czasami marzy mi się wychłostanie kogoś... Echhh... Pejcz przydaje się tylko wtedy, kiedy zostaję już sama w biurze i wpada...:) Lubię mieć pręgi na pośladkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suczydło, słowo "rządzę" było jak rękawica rzucona mi prosto w twarz :classic_cool: Amorek - w realu jestem normalnym facetem, który w sypialni lubi pokazać swojej suce dlaczego to mężczyźni podbili świat :classic_cool:. Ta sypialnia to tylko przyklad, bo to może być winda :classic_cool: I ona też to lubi. Suka, windy nie pytałem :D Ale nikomu nie pozwoliłbym skrzywdzić mojej suki. Poza sypialnią jest damą. A suką jest tylko dla mnie. Kim jest moja suka pozostanie niewyjaśnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało stanowczy a mnie Twoja odpowiedź w zupełności satysfakcjonuje:D Twoje życie prywatne(szczegóły)mnie nie interesuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poocieraj sie jeszcze o moje nogi... rzucę się na Ciebie gdy nie będziesz się tego spodziewać... lepiej, żebyś była gotowa na przyjęcie mnie... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×