Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Ehy ehy ehy...przepraszam,że tak sapie ale od dwóch godzin nie mogę dogonić Dupki.tej dobrej.podejrzewam,że jej puste taczki mają jakiś dopalacz.być może Amorek jej pomaga w tym niecnym procederze.to mają podwójną prędkość. A ja wolno biegam:( kto by pomyślał,że one w muzeum będą tak zap...ać? Wszystko przez te wyfroterowane podłogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka.... Teraz to juz tyram po dwie taczki naraz... Jeszcze chwila i padne... Koci -- dopalacz mi montuja bez pozwolenia :D nawet nie wiem kiedy... Wieczorkiem za to R E L A X... z moim Panem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koci -- :D :D :D niestety sama sapiechdalam... Amorek nie wytrzymala na zakretach, zostala przy Matejce.. nie wiem, zawiesila sie? Teraz to juz naprawde spiech... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z taką respektywą to bym nawet na trzy taczki leciała:) ja dziś tylko telefonicznie... Ale już niedługo, już niedługo...ech:-) pa Dupko.miłego wieczoru! Pa Mało Stanowczy pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwirku! Przywołuję Cie do porządku :-D To będzie takie dziewczęce party. Będziemy piły białe wino :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwirku ale my będziemy tylko sobie piły wino, rozmawiłąy o dziewczyńskich sprawach :-) NIe wiem czy Cię to zaciekawi :-) Koci - jakos nie mam serac wypijac alkohol cwirka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwirku ale musisz nam obiecać, że jak się ewentualnie lekko upijemy, to będziesz grzeczny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bardzo sie upijecie ...chyba mi sie uda ..byc grzecznym .Tylko takie pytanie jedno jest czy ty naprawde chcesz abym byl grzeczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lyczka wezme dobre jest i jaki kieliszek fikusny -co mi on przypomina nie wiem -cos jednak w nim jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impreza integracyjna. Przy barze obok pięknej Mariolki usiadł Franek. Pyta czy nie miałaby ochoty na małe piwko. Ależ owszem. To teraz może wino?poproszę. A to teraz drinka? Mariolka i na to się zgadza. W czasie gdy Franek zamawia alkohol dosiada się do koleżanki Józio. Franek wraca ze szklaneczkami i syczy w stronę kolegi-zostaw! Ja ją sobie upiłem! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę sie zagubiam :-D Niec jeszcze nie wypiłam. Znam tylko cwirka i Kocią :-D Cwirku chcialabym zebyś był bardzo grzeczny i miły :-D Bardzo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×