Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niezdecydowana44

swedzenie

Polecane posty

przedwczoraj zaczely mnie piec mniejsze wargi sromowe, tuz u ujscia pochwy, wystepuje takze pieczenie. kiedys juz cos takiego mialam, ale w kilka dni wyleczylam to rumiankiem. poszlam do ginekologa, ale juz po wyleczeniu (bo dlugie kolejki) i stwierdzil ze, zeby stwierdzic co to to musialby zobaczyc. moze tez cos takiego mialyscie. pomozcie mi co tro jest i ewentualnie jak leczy??????? watpie zeby byla to opryszczka, gdyz nie ma zadnych babelkow ani strupow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stan zapalny
albo grzybica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkupic walizkę
od tego są lekarze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkupic walizkę
no tak do lekarza długie kolejki to lepiej po ogurt... wex truskawkowy, będzie pysznie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko kup naturalny
a nie truskawkowy :D Nie przesadzaj ze takie kolejki. Ja jak ide do ginekologa to ide bez zapisow a czekam gora 15 min w poczekalni. Jogurt na tampon i do srodka włóż, no albo palcem i do srodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są kolejki. kolezanka prosiła mnie zebym poszła z nia do gina, mówię ok i zadałam pytanie: "a kiedy?" a moja kolezanka: "za dwa tygodnie, wtedy jest wolny remin"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej idź do apteki kup tantum rosa. takie saszetki z proszkiem do rozpuszczenia i podmywaj się 2 razy dziennie przez kilka dni. ok 3 zł za saszetkę. jedna wystarczy ci na 2 razy. najlepiej jakbyś już dziś zapisała się do ginekologa. jak nie uda się to idź bez kolejki, poproś jakąś panią żebyś mogła wejść przed nią i spytaj czy dr przyjmie. powinien przyjąć jak powiesz że bardzo cię swędzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×