Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andziaaaaa

ślub 27.06.2009 jest już ktoś ?

Polecane posty

Gość my lipiec 2009
ale jeszcze nie mamy wybranego konkretnego dnia, nie spieszy nam się:)pewnie dopiero po nowym roku zaczniemy myslec o konkretach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to fajnie :) my chcieliśmy miesiąc z literką "r" :P Tylko na razie kościół mamy ustalony, bo na inne rzeczy to jeszcze czas :) a wesele robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my lipiec 2009
robimy wesele, tak na okolo 70 osob. On chce takie wesele z prawdziwego zdarzenia a ja wolę zwykłe przyjęcie, ale mam nadzieję że jakoś ustalimy kompromis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) aha no naszczęście my z tym byliśmy zgodni :) robimy przyjęcie w restauracji na około 50 osób albo i mniej :) pare godz i do domku :) ale planujemy tydz później zrobić impreze dla znajomych, żeby nie byli poszkodowanie, że wesela nie zrobiliśmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my mamy 20.06.2009, ja i już mój mąż, bo ślub cywilny za nami... Pan Młody: "Świadomy praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny Uroczyście oświadczam, że wstępuje w związek małżeński z ... i przyrzekam, że uczynię wszystko aby nasze małżeństwo, było zgodne, szczęśliwe i trwałe." Pani Młoda: "Świadoma praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny Uroczyście oświadczam, że wstępuje w związek małżeński z ... i przyrzekam, że uczynię wszystko aby nasze małżeństwo, było zgodne, szczęśliwe i trwałe."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia.....
O to fajnie, że zdecydowaliście się na ślub kościelny bo dużo ludzi jak już wezmą cywilny to kościelnego im się nie chce... ja chciałam też cywilny najpierw w styczniu w naszą rocznice ale mój narzeczony woli 2 w 1 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieszkamy w Gdyni ale ślub będzie w Wałbrzychu, bo stamtąd pochodzę. W sumie mamy już od marca zaklepana salę, zespół oraz fotografa. Poszukujemy teraz intensywnie kamerzysty. Kościółek też już wybrany, mały biały, za miastem :) Wszystko jakoś tak szybciej planujemy i staramy się wcześniej załatwiać bo organizujemy uroczystość ponad 500km od miejsca gdzie mieszkamy więc jest to małe utrudnienie. A jak to u wygląda u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my wesela nie organizujemy więc tyle nam odpada :) Kościół na razie mamy załatwiony... Lokal na małe przyjęcie zaczniemy za nie długo szukać... może nawet w sobotę... bo tam gdzie chciałam to za dużo nam powiedzieli i szukamy coś tańszego i bliżej... Z kamerzystą to jeszcze nie wiem... fotografa chyba będziemy mieli... jak oczywiście wujek się zgodzi że nas uwieczni na zdjęciach :) nad suknią już zaczynam myśleć bo chyba mi mamusia uszyje bo jest krawcową... no i chyba na razie tyle... duże weselicho szykujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano rodzina nie mała ale mam nadzieję że w 80 się zamknie, jak nie to ok 100 osób... Wszystko już dopięte z ważnych rzeczy. teraz tylko zostało czekać... do lutego gdzieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile masz lat jeśli mogę zapytać? My qrcze jeszcze tylko z najważniejszych rzeczy to tą restauracje musimy załatwić... no i jeśli zdecyduje się że mama będzie mi suknie szyć to materiał powoli kupować bo powiedziała że ciężko dostać bo juz jednej siostrze szyła :) a tak to chyba już nic... chociaż ja już doczekać się ślubu nie mogę :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaaaaa
ja 27.06.2009 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasiulka skąd jesteś ile masz lat? I co juz masz załatwione? :D Andzia - ja mam 25 ja w nicku :) Suknię będę miała już pod koniec miesiąca bo odkupuję od dziewczyny z Łodzi, już ją mierzyłam zresztą od razu wiedziałam że chcę tą i żadną inną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaaaaa
hej!mam 24 lata sala, ksiądz, orkiestra, fotograf, kamerzysta załatwione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaaaaa
rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na stałe w Gdyni ale ślub w Wałbrzychu - jakieś 500km stąd. Mam 25 lat :) Mam wszystko to co Ty tyle że ksiądz nam kazał przyjść w okolicach Świąt dopiero bo bierzemy ślub w małym kościółku wiejskim pod miastem. A i suknie już też mam :) tzn właśnie jedzie do moich rodziców kurierem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaaaaa
U księdza tylko termin zaklepany a protokół i te inne sprawy to 3 mc przed. i oczywiście nauki, które rozpoczniemy pewnie od stycznia. Sukienki jeszcze nie mam, ale pewnie niedługo wybiorę sie na wycieczkę po salonach;). Jaką masz suknie masz może linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaaaaa
bardzo ładna!!!mi się marzy taka z drapowana mięta spódnica;) ale zobaczymy jak to będzie, jak będę w czyś takim wglądała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronia ma rację, na żywo jest o wiele lepsza i na Broneczce jeszcze lepiej leży :):) cudowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No każdy ma jakieś tam swoje typy, z tej firmy co pokazałaś mi najbardziej podoba się ta http://emmimariage.pl/index.php/main/pl/offer/4/81 ale ja już swój typ znalazłam, zresztą długo nie szukałam bo to moja faworytka od ślubu przyjaciółki, więc wiedziałam czego chcę, dla porównania przymierzyłam inne i się upewniłam że ta i żadna inna :) także życzę owocnych poszukiwań a pewnie nie będzie łatwo.... Madzianietka dziękuję za słowa uznania 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaaaaa
madzianietka to pewnie jakaś inna Kasiulka heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×