Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość urodzinowe party

jakaś fajna sałatka na urodzinowe party

Polecane posty

Gość urodzinowe party

Miłe koleżanki, macie jakies fajne pomysły, żeby nakarmić nieduża liczbe osób, ale zawsze to 7 osób?? żeby było wydajnie i niekoniecznie bardzo drogo:)...może jakaś sałatka z ryżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salatka z makaronem : - najlepszy jak dla mnie to malutki makaron muszelki :) - pokroić w kostkę ogóreczki ( mogą być kiszone i swieże ), pomidorek, kukurydza z puszki, moze byc fasolka, czerwona papryka --- zresztą wszystkie skladniki wg uznania, taki misz masz :), a jaka pychota , proste i smaczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohgofhoh
sałatak z ravioli opakowanie ravioli (ja lubię z serem ) kilka ogórków konserwowowych szynka konserwowa pomidor majonez szczypior czosnek (zmiążdżony) choelra chyba cos jeszcze (??) ogórki, szynkę i pomidory pokroic dosyc drobno, dodać czosnek, ravioli dodać ugotowane - połączyć z majonezem... doprawić do smaku Smacznego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isisss
ja ostatnio robiłam sałatkę z brokułów ... bardzo prosta i bardzo smaczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze z ryzem tez bedzie ok :D... nie wiem czy znasz taką kaszkę kuskus -- nie droga i tez pychota , mozna takze przyrzadzic z niej desery..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tą z ravioli też robię, ale zamiast kiszonego, czy konserwowego daję ogórka świeżego. Z brokułów robię taką: Kurczak pokrojony w kostkę, podsmażam na maślę, tylko solę. Brokuły gotuję, potem kroję. Feta, pokruszona ogórek zielony pokroojny w kostkę Majonez sól pieprz Wszystko mieszam razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzinowe party
o rrrany, ale pysznosci!!!! poproszę na tę warstwową jeszcze i z ryżem. a z ravioli raz u kogoś jadłam i tak mi smakowała , że cichcem nakładałam 3 razy dokładeczkę:), makaronowe też lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohgofhoh
no włąśnei mi czegoś brakuje w tej z ravioli - dziewczyny nei czasem papryki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isisss
a to moja brokułowa jest inna :) brokuły gotuję 5 minut puszka groszku 5 jajek w kostkę szynka konserwowa w kostkę majonez, pieprz i sól ( i to co wyżej razem wymieszać) tary żółty ser - posypać grubą warstwą na wierzch sałatki i nie mieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie zrobilam i jem taka: makaron w ksztalcie ryżu,papryka czerwona wedzone udko z kurczaka,puszka kukurydzy,puszka fasolki czerwonej,jedna cebula,pietruszka,sol,wegeta,pieprz no i majonez Makaron ugotowac,co trzeba pokroic,wymieszac doprawic i jesc mniam:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis na salatke: paczka ryzu paczka krewetek i krabow (paluszkow) puszka fasoli, kukurydzy,groszku tarkowany ser zolty swieza papryka (moga byc roznokolorowe) swiezy ogorek puszka tunczyka w sosie wlasnym cebula majonez sol,pieprz To jest dosc duza porcja, mozna zmniejszyc ilosci Wszystko pokroic na male kawaleczki,wymieszac, dodac majonezu i przyprawy Jest smaczna i wyprobowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzinowe party
mniam z krabami oryginalna!!!! ravioli to takie włoskie pierożki, pyszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa ta z owocami morza :D tylko te krewetki to jakoś uprzednio trzeba przygotować ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakich glownie
wiekszych marketach mozna dostac to ravioli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sałatka Vifon Składniki : kapusta pekińska czerwona papryka puszka kukurydzy 4 piersi z kurczaka 2 zupki VIFON - łagoda i ostra majonez przyprawy Piersi kurczaka kroimy w kostkę i obsmażamy w ulubionej przyprawie (polecam do gyrosa). Odstawiamy do ostygnięcia. Kapustę pekińską i paprykę drobno kroimy, dodajemy kukurydzę. Makaron z zupek kruszymy na drobno i dodajemy razem z przyprawami i tłuszczem. Wszystko mieszamy, dodajemy majonez i przyprawy do smaku. Odstawiamy i pozwalamy makaronowi spęcznieć. Pychota!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohgofhoh
jasne, ravioli jest napewnow Tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzinowe party
pestka, to ładnie duzo musiałas zjeść tej sałatki:D, ale brzmi naprawdę smacznie. ja ravioli widziałam chociażby w Auchan. i w moim osiedlowym, nieduzym markecie, one są już bardzo popularne, nie będzie problemu z kupnem,. dzieki dziewczyny za ciekawe przepisy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzinowe party
kurcze, teraz co tu wybrac!!!! sałatka z chińskich zupek tez jest fajna, raz jadłam u kolezanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuje sie krewetki gotowe ......mrozone w sklepie pewie sa jakies podwedzane czy jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ravioli musi być z szynką :D Warstwowa (podaję od spodu); Kapusta pekińska, poszatkowana marchew ugotowana i starta na grubych oczkach Jajka ugotowane na twardo i starte na grubych oczkach tuńczyk, przynajmniej 2 puszki cebula posiekana papryka marynowana pokrojona w kostkę kukurydza z puszki. Sos: Majonez, śmietana, czosnek, pieprz, możesz dodać przyprawy do tzatziki. Ryżowa: Ryż ugotowany na sypko tuńczyk cebula papryka czerwona pietruszka natka jajka majonez sól pieprz Serowa 3 gatunki sera (słodki, łagodny i ostry) pokrojone w zapałki rzodkiewka ogórek zielony po łyżce koperku, pietruszki i szczypiorku śmietana, majonez sól pieprz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa duzo jadlam i z kotlecikami i sama ... hehehe ech chyba znow se zrobie hehehheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakich glownie
a w realu bedą ??? bo kurcze cos slabo mi sie to widzi..real raczej ma ubogi asortyment jesli chodzi o owowce morza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzinowe party
bożeee, jakie pyszności!!!!!spisuje wszystko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brokuły lub kalafior ugotowane, ale żeby się nie rozlatywały ogórki świeże pokrojone w kostkę kukurydza konserwowa por/ ewentualnie cebulka można dodać troszkę szczypiorku do smaku sól, pieprz, majonez pychaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzinowe party
jezu, miało byc tanio, a ja mam ochote teraz na wszystkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham.a.w.
z tego co się orientuję to ravioli w biedronce było:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z makaronem nie dużo składników a smakowo ok - makaron typu ryż - jedno opakowanie. Ugotować. Uważać, aby nie rozgotować! - 1 ogórek szklarniowy - obrać i pokroić w plastry -ćwiartki - pół filetu z kurczaka, jak mały to można cały, pokroić w kosteczkę i zamarynować w - przyprawie gyros (jak ktos nie lubi ostrego, to można nie całą przyprawę), opiec na patelni - mały słoik majonezu Składniki wymieszać - przyprawiać nie trzeba, gdyż przyprawa gyros robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×