Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Street_man

zakupy online w pełnym wymiarze

Polecane posty

zakupy offline powoli, tak jak gazeta drukowana przechodzą do lamusa... i dobrze! Miasta zaczną tętnić życiem bez sklepów i reklam wszędzie gdzie tylko się da ją postawić... Wyobraźcie sobie - reklamy z powodu bojkotu przez społeczeństwo przeniosły się do gazet, radia, tv i internetu...nie ma outdooru..miasta znów nabierają swojego piękna i klimatu;> ul. Piotrkowską z Łodzi już przenieśliśmy online!! Zabieramy się za następne Pomysły propozycje ulepszenia opinie ślijcie na secondstreetman@gmail.com A..Łódź można zobaczyć tutaj:] www.secondstreet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuszkomanka
Serdecznie witam wszystkie Panie i Panów też ;) w związku z tematem chciałabym zaprosić na moją stronę http://www.mojeciuchy.pl/u/magdakrusz@o2.pl/ gdzie sprzedaję ciuszki i całkiem niezłe dodatki. W dniu dzisiejszym obniżyłam ceny nawet do 70% w związku z moją rychłą przeprowadzką - zależy mi na zmniejszeniu objętości garderoby gdyż nie będę mogła zabrać ze sobą wszystkiego... ;)) Istnieje możliwość negocjacji ceny, a także jest możliwość otrzymania ode mni atrakcyjnych GRATISÓW w postaci kosmetyków itp. Naprawdę serdecznie zachęcam, naprawdę warto! pozdrawiam :))) Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×