Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LENI J.

CAMP NOU-śnisz mi się...

Polecane posty

a co ma do rzeczy czy to internet czy nie. jeżeli kobieta jest zainteresowana mężczyzną i mu to mówi wprost to cos znaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flirtowałem tylko z dziewczynami, które mi się podobały i mnie pociągały. Internet stwarza oczywista barierę w normalnych kontatkach. Poza tym - skąd wiesz, ze jestes mną zainteresowana? Nie znasz mnie, nie wiesz jak wyglądam, jaki jestem itp. A jestem typem nieciekawym i nie polecam się do zaznajamiania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro chcę tego to widocznie czytałam Twoje posty i podoba mi się to i owo;) w pewien sposób mnie pociągasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojoj camp
kobieta pisze ci takie rzeczy a ty nic?czlowieku rusz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobają mi się dziewczyny, ktore mają w sobie TO COŚ. Napewno musi mnie pociągac fizycznie, czyli być ładna - ładna buzia, czarne włoski, kształtna pierś (nie za mała, ale i nie za wielka) wyraźne wcięcie w talii, kształtny tyłeczek, zgrabne nóżki, figurka, wiadomo. :classic_cool: No i charakter - musi być inteligentna, musi mnie interesować swoją osobą, być ekstrawertykiem, mieć olbrzymie poczucie humoru, umieć się wypowiadać, mieć szeroko pojętą wiedze o tym co nas otacza, musi mnie zachwycać, zaskakiwać, nie ma mowy o nudzie. Mieć własne zdanie i umieć go bronić. ;) To tak w telegraficznym skrócie oczywiscie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety El Mo Angelina jest
zajęta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, zapomniałem dodać - w subiektywnej opinii, zapewne każda kafeteriuszka powie, ze jest ideałem. A ja wiem, ze to gówno prawda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> żona - ja nikogo nie szukam, nie muszę ;) Ot po prostu napisałem na co zwracam uwagę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczna z Ciebie dziewczyna, jak najbardziej zgodna z tym co napisalem wyżej jeśli chodzi o wygląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczna naprawdę jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam być uczciwa,nie zamierzam kręcić dzięki za miłe słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×