Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LENI J.

CAMP NOU-śnisz mi się...

Polecane posty

Gość ale jestem okropna
jeszcze nie jest, ale moze kiedys bedzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jej lepiej powiedz
ze masz malego i masz 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gówno Ci do tego jakiego mam, i tak nie dostąpisz zaszczytu poczucia go w swojej dupie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Leni, mnie bardzo trudno wyprowadzić z równowagi czy zdenerwować. A przez internet jest to w ogóle niemożliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widzisz ja też niezbyt biorę do siebie złośliwe komentarze,szczerze mówiąc wisi mi to co o mnie myślą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camp to idealista z marsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo do brata komicznego, jareczka, porucznika dołaczamy jakiegoś idealiste z marsa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heineken jest ok. Ale równie dobry jest Żuberek i czerwona Wareczka :) A czy ja nastepnym razem polece? No nie wiem, nie obiecuje, leniwe bydle ze mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nie wiem.... Mnie nie tak łatwo przekonać :) Tak czytam to co wypisywali w tym temacie wczoraj i ze śmiechu nie moge jeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a westa sie umówta na to piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszkaaaa no wlasnie caly ten temat smierdzi dziewczyna wyznaje mu niemal milosc, daje zdjecie, a ten niewzruszony mozliwe to? to tez jest niezłe:D niemal wyznałam miłość,czy to że ktoś mnie interesuje musi oznaczać miłość od razu?nie jestem taka "kochliwa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To forum pełne jest sfrustrowanych, zakompleksionych, tłustych pasztetów, które w zyciu nie siedziały nawet koło fajnego chłopaka :o Toteż one to odbierają na swój debilny sposób myląc zwykłą sympatię z czyms innym :o Mnie to nie dziwi, są pokrzywdzone przez los, a z biegiem czasu trzeźwe i logiczne myślenie im się upośledza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co myślę?nie można winić kogoś że nie ma atrakcyjnego wyglądu,prawda?ale już za to,że wypisuje bzdury,nie mające nic wspólnego z rzeczywistością,tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz leni podobasz mi sie
mi sie coraz bardziej:classic_cool:nic z niego nie bedziesz miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieatrakcyjny wyglad jest winą osoby, która o niego nie dba. Bo o ile z facjatą niewiele da się zrobić, to dbać o siebie można. Jakiś mejkup nałożyć, umyc się, uczesać, ubrac jak człowiek, a wtedy nawet niezbyt wyjsciowa twarz nie jest postrzegana jakoś szczególnie tragicznie. Niestety, większość pasztetów to zapuszczone raszple z włosami na nogach. Ich wina, że o siebie nie dbają, a mnie wnerwia jak kobieta nie potrafi o siebie zadbać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu się z Tobą zgadzam,większość kobiet po ślubie tak sie zmienia:) i nagle facet dostrzega,że z jego słodkiej pachnącej żonki zrobił sie maszkaron w papilotach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Największa zbrodnia jak zaraz po ślubie kobieta przestaje dbać o siebie :o A po jakimś czasie jak wyglądem przestaje przypominać już człowieka, jak facet szuka sobie czegoś na boku, to ta nie wie dlaczego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i później następuje zdziwienie..."czemu on mnie zdradza?" ale jest i druga strona medalu:kobieta powinna tak sobie zorganizować życie żeby mieć czas dla siebie,bo gdy ma dzieci a mąż jej nie pomaga to jasne,że nie daje rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×