Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Jezeli chodzi o zespół to ja płace 2700 za 1 dzień. Poprawin nie bedzie. Zespół jest ze sląska, a ja z okolic warszawy i u nas ceny zaczynają sie od 3500-4000! A ten zespół usłyszelismy na weselu brata ciotecznego i bardzo nam sie spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pytalismy o poprawiny to włascicielka sali podała cene prawie taką jak drugie wesele wiec zrezygnowalismy. Unas na szczescie nie ma takiej tradycji jezeli chodzi o poprawiny. Większosc moich znajomych nie robi poprawin. Wesele wiadomo trwa do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane!!! Czy u Was też słonko świeci dziś? Poki co jest zimno, ale mam wrażenie że koło południa jak tak dalej pójdzie bedzie mozna wyjść na papieroska bez kurtki :) oj jak ja czekam na tą wiosnę!!!! Jagodowe_pole, wiesz gdzie można sprawdzić ceny sukienek Madonny? Na stronie widzialam tylko ofertę/kolekcje, ale ani słowa o cenach. Myaja, na ile osób planujecie wesele. Kurcze mnie też koszty przerażają, bo z tego co wyliczam to koło 50.000-60.000 jak nic wyjdzie. Masakra. My jesteśmy na takim etapie: - sala weselna - piękna :) wynajem 10.000 (ale w tym jest już gotrowa dekoracja + są naczynia) - zespół (z poprawinami 4000) - kucharka Obecnie szukamy fajnego choru, który zagra na mszy. No i to kolejny koszt koło 2000. ale mi bardzo zalezy na pieknym chorze w kosciele! Miłego dnia! Majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipopppppppp
2010: Styczeń: -Agucha-ropucha 23.01.2010 Luty: -loloinka 13.02.2010 Kwiecien: -biedronaa 17.04.2010 - kwiecienplecien 24.04.2010 Maj: -mroofka 22 1.05.2010 -chysula 1.05.2010 -iff 1.05.2010 --manika 15.05.2010 -_majka_ 15.05.2010 -muffinka 21.05.2010 -krea 29.05.2010 -patricio76 29.05.2010 -wesola holenderka 29.05.2010 -anusll maj 2010 -przyszlazona maj 2010 -medea23 wiosna 2010 - manika2626 Czerwiec: -komi 5.06.2010 -aniolek27 5.06.2010 -raamonaa 5.06.2010 -anik... 5.06.2010 -N.O.R.M.A.L.N.A 12.06.2010 2 -yeenna 12.06.2010 -Ancia1979 12.06.2010 -GdybyByloTak 19.06.2010 -Anulka 84 26.06.2010 -Dotin 26.06.2010 -evvvunia 26.06.2010 -bez pomocy 26.06.2010 -olqaa88 26.05.2010 -mia85 26.06.2010 -Mycha38 26.06.2010 -Ewelina 1985 czerwiec 2010 -ul3k czerwiec 2010 -Katii23 czerwiec 2010 -natalak czerwiec lub lipiec 2010 - Blond Dajmond czerwiec lub sierpien 2010 Lipiec: -izis888 10.07.2010 -Wenecija 10.07.2010 -agusiaaaaaaaa 10.07.2010 -JA TEŻ MAM 10/07/2010d 10.07.2010 -ewelka 17.07.2010 -zabcia_ 17.07.2010 -lusiatczew 17.07.2010 -marcowa narzeczona 17.07.2010 -salsera 24.07.1010 -krolowazycia 86 31.07.2010 -blackksieczka 31.07.2010 -cosinusss_ lipiec 2010 Sierpień: -havanka 7.08.2010 -Anuszka 88 7.08.2010 -agnieszka 9922 7.08.2010 -aaaanula 7.08.2010 -błyskotka6 7.08.2010 -madziulek86 7.08.2010 -JMS 7.08.2010 -k-eight 13.08.2010 -smkttwmm 14.08.2010 -Toczek 14.08.2010 -jagodowe_pole 14.08.2010 -pannna młoda 14.08.2010 -oliwka8 14.08.2010 -Antonina123 21.08.2010 -magdunia1987 21.08.2010 -kamila 1986 21.08.2010 -kiniam 21.08.2010 -oleum 28.08.2010 -cytrynka277 28.08.2010 -Dominika2888 28.08.2010 -sczzesliwa1111 28.08.2010 -myaja 28.08.2010 -madziulka_85 28.08.2010 -szczęśliwa narzeczona 28.08.2010 Wrzesień: -kala19 11.09.2010 -Brzoskwinka_27 11.09.2010 -ihgkljk 18.09.2010 -Ania_G. wrzesien 2010 -świeżanarzeczona wrzesien 2010 -sunrise girl wrzesien 2010 -Łukasz88 wrzesein 2010 Październik: -samasamotna 10.10.2010 -lakkika pazdziernik 2010 -asienka 23 rok 2010 -Katii23 rok 2010 -23latkaaaa rok 2010 -ewela85 rok 2010 -Gosiuniaczek rok 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaki wielkanocne, nikogo na \"moją\" datę nie ma? Może coś z nią nie tak? ;P Pozdrawiam z pracy wiosennie! U mnie cieplutko i słonko przygrzewa fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Kurcze u Was slonko a u mnie za oknem mgla i zero sloneczka :( wow powaznie wychodza Wam az takie ceny??? 50 000 -60 000 ????????? o cholerka!! Zgodnie z tym co tesciu nam obliczal, to my zmiescimy sie MOZE w 35 tys. a wesele na ok 150 osob w pieknej restauracji :) jednodniowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcheła
Hejka, ja też mam swój wielki dzień w 2010:) powiem Wam, że przeraża mnie ta cała organizacja ślubu i wesela. Tyle tego wszystkiego... szok...:( Boję się, że z najpiękniejszego dnia w życiu zapamiętam tylko stres:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcheła
GdybyByloTak, "nasza" data to również 19.06.2010 i ma nadzieję, że z nią wszystko w porządku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka->:) nasze wesele to około 170 osob, w tym orkiertra - 6 os- i fotograf, kamerzysta... plus 5 osob w zanadzut \"jakby co\":D dla przestrogi:) nasze koszta wychodza juz pod 40 000 !!:( ... a uwierzcie mi ze prosimy TYLKO najblizsza rodzine! .. i 5par najlepszych przyjaciol!... a koszta rosna i rosna!:( ... my placimy od jednego \'ludzia\':) 150zł za dwa dni / 110zł za jeden dzien ... (os dorosła) wiec sami widziecie ze to nie jest az taka roznica a gniesc sie potem z tymi ludzmi na poprawinach w domu ne ma szans... 90zł za dwa dni/ chyba 50zł zł za jedne dzień ... (dziecko) cena moze wyjsc trszoke nizsza.. ALE ja ( patrz wyzej:D) dla przestrogi dalam to 150zł epiej potem obnizyc koszta niz dac je w gore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GdybyByłoTak no i widzisz jak szybko znalazłaś bratnią duszę :) Pchela nam się zjawiła. Witamy :) Miałam rację- słońce świeci u mnie. teraz czas na lunch a po lunchu oczywiście papierosek i pozniej back to the business!!! oj jak mi sie nic nie chce, mowie Wam! Szok! Hm najgorsze jest to, ze to jednak nie tylko dziś taki leń mi się wkradł, ale generalnie ostatnio ciężko mi się zebrać do pracy. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki dziekuje Wam bardzo za pomoc :) to juz teraz nie mam przynajmniej watpliwosci i pojde w niej na welsele znajomych :) ciesze sie ze przynajmniej to mam z glowy ;P my poprawiny mamy, normalnie na sali z orkiestra :) moja kuzynka 2 lata temu robila 1 dniowe wesele i moja rodzinka strasznie zawiedziona byla ze sie 2 dni nie moga pobawic :P a za wesele moi rodzice placa wiec jak oni sie zgodzili to ja nie mam nic przeciwko ;) za jeden dzien 180zl/os a za dwa 250zl/os... z tego co widze to troche duzo ale co tam :P za to widze ze zaoszczedzamy na orkiestrze ( 2 500 za dwa dni) :) buzki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, faktycznie na stronie Madonny nie ma cen, hehe pewnie żeby nie odstraszać od razu :P Ja po prostu poszłam do salonu i zapytałam o konkretny model.. I opadła mi szczęka. Ale to podobno normalka w Krakowie :( Madonna ma swój salon np. w Katowicach i tam ceny są już normalne. Oczywiście podobno, bo nie byłam, nie widziałam. Ale się wybieram, to dam znać co i jak :) Miłego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodowe Pole, To co, 4-5 tys? ja na tyle sie szykuje. no ale mieszkam w warszawie, wiec tu ze wszystkim wariują ludzie. Takz zupełnie innej beczki, w weekend byłam na myjni i usłyszałam 70 zł- ścieło mnie. ale to jest Warszawa. Zawsze myjnie \'obskakiwał\' za mnie moj facet, ale tym razem nie mógł. Masakra. No mówie Wam, masakra :) wiec nie dziwcie się też, że i ślub wyniesie nas ponad 50 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, no ta \"moja\" 5,5 tys. Chyba. Powariowali, na pewno tyle nie dam za suknie. Będę szukać innej, w sumie mam dużo czasu, chciałam się tylko zorientować co i jak. Jestem dość wybredna, więc może być ciężko :/ A Warszawa to Warszawa ;) nie da się ukryć My w sumie nie płacimy za salę jako taką, tylko za gościa, wychodzi ok. 150 PLN za jeden dzień, dla dzieci połowa. Nooo i nocleg, bo sporo przyjezdnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pcheła, no miło Cię witać w naszym gronie :) majka, TIRa myłaś, że Ci tyle policzyli? to przecież jakiś skandal... W kwestii sukni to ja mam włączony tryb oszczędnościowy, 4-5 tys. odpada, bo byłoby mi naprawdę szkoda. Moja noga w Madonnie raczej nie postanie, no chyba, żeby tylko przymierzyć, a potem od kogoś odkupić. Bardzo mi się podobają suknie Manuela Moty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy 4-5 tys. za sukienke??? wow, ja zamierzam najwyzej 2,5 tys wydac i to wlacznie z dodatkami, fryzjer, makijaz, jak sie uda to moze kwiaty w tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tak jak napisala nasza polna Jagódka:)- Warszawa to Warszawa, a jak ktoś ma wybredny gust (a ja niestety mam) to tzreba sie na tyle szykowac. Chociaz nei ukrywam, ze bede szukac az znajde cos w dobrej cenie. byloby super jakby mi się udało zmieścić w 3.5- wtedy bede przeszczesliwa :) Makijaż i fryzura? Tu Wam się pochwalę, bo już mam zarezerwowaną kosmetyczkę i fryzjerkę w jednym. Wiem, ze śmieszne, bo to jeszcze ponad rok. Ale słuchajcie tego. Pisze maila do jenej wizażystki, a ona odpisuje, że proszę podać jak najszybciej termin, bo... uwaga uwaga.... do końca roku juz zostało jej dosłownie kilka wolnych terminów!!!!!!!!! SŁĄBO?! No wiec ciesze sie ze z takim wyprzedzeniem sie do niej zgłosiłam. A koszt takiej usługi to fryzura 200 zł + makijaż 200 zł. No ale może jakiś rabat dostanę, bo będzie rochę wiecej osób poza mną - tzn mama, siostry, jakieś koleżanki namówię. więc bedzie super jak nas policzy po 170-180 zł za każdą usługę. GdybyByłoTak - heheh dobre z tym tirem!!! hihihihih nie nie, osobowy samochód- komplet. tyle tu wszystko kosztuje. Wszystkie usługi są tak drogie, wulkanizacja, i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj pcheła:) Jagodowe pole ja tez płace 150 zl od osoby. W cenach sukni troche sie juz rozeznaląm i mysle ze spokojnie uda mi sie cos wybrac tak do 3000, wiecej nie zamierzam zapłacic. Jezeli chodzo i koszty całego wesela to my obliczylismy ze wyjdzie ok 25000-30000zl. Wesele bedzie na ok 90-100 osób. Majka 200zl za fryzure i 200zl na makijarz?! Kurde wydaje mi sie ze to strasznie duzo!!! Ja mieszkam ok 30km od Warszawy i u mnie niestety ceny tez sa warszawskie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie tez pochwale ;P ja mam fryzure i makijaz za darmo ;D moj ciocia ma swoj zaklad fryzjerski i obiecala ze w ten dzien otworzy go tylko dla mnie i mojej rodzinki i nas uczesze :) ona oczywiscie tez jest zaproszona :P a co do makijazu to znowu moja przyszla tesciowa i przyszla szwagierka sa kosmetyczkami wiec tu tez problemu nie bedzie :) jedynie co to za tipsy bym musiala zaplacic ale juz zdecydowalam ze nie bede ich robic bo mam swoje paznokcie naprawde ladne i moce wiec nie bede sobie ich niszczyc przez te jednen dzien :P to jednak kolejna zrecz na której zaoszczedze :) ale ladnie sloneczko swieci! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo matko z córka... tylko pieniazkow nie dalabym w życiu... ja planuje UWAGA do 1500zł!:) ... (oleum- pamieasz jak mowialm Ci ze kazdy reaguje na ta kwote taaaakimi oczami? przypuszczam, ze teraz bedzie podobnie:D ) nie musi byc nowa i super firmowa:) ... moge wypozyczyc... mnie to wogole nie przeszkadza!:) albo uszyje syknie ALE nie za wiecej niz tez 1500zł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik, cena za fryzurę jest normalna, wszędzie, w każdym salonie zapłaciłabym koło 150-200 zł. makijaż- owszem, trochę drogi, ale wiesz co, jak zobaczyłam stronę internetową tej babeczki która czesze i maluje, to nie mogłam się oprzeć. naprawdę. Fakt, że w galerii zobaczyłam same zdjęcia z gazet typu Vogue, Viva, Pani, Gala itd więc te makijaże są dopracowane w PhotoShop\'ie :) same gwiazdy w tej galerii na jej stronce (nawet prywatnie maluje takie gwiazdeczki jak Pani Górniak, Panie Kwaśniewskie, Kożuchowska, Jabłczyńska). zachwyciły mnie bardzo te jej prezentowane makijaże. I zdecydowałam, że przepłacę te 70-100 zł na makijaż. Bo w innych salonach można to zrobić za ok 100 zł. Ale nie chcę, żeby makijaż od razu po życzeniach zniknął. wiecie, wszyscy nas będą całować i makijaż zrobiony przy użyciu nieporfesjonalnych kosmetyków po prostu sobie zniknie. Poza tym ona maluje tak pięknie. Jest naprawdę cenioną wizażystką w świecie fleszy :) I mam ochotę zapłacić więcej, żeby tego dnia wyglądać właśnie wyjątkowo- księżniczkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a makijaż robie sobie sama... :) ...i nie nie oszdzedzam ale jak przed studniowa poszlam i najpepsza pani wyzazsta zrobila mi makojaz to w drodze do domu z rozpaczy i bolu wydania 150zł za takie dzidostwo sam sie rozmazal:D .. wiec zrobie tylko LEKKIE smokeeye's:D ... frzjer? pianka Taft za 20zł i troche lakieru:D ... fryzura w której czue sie idalnie, a ze mam falowane wlosy zrobienie mojej fryzurki zajmnie moze z 30 min:) i tez robie ja sama... :D ... podobna fryzure juz mialam i wyprobowalam:D przetrwala potancowki do bialego rana!!!:D ..a wiele osob mi pow ze wlasnei najlepiej wygladam w 'swoich naturalnych zakreconych' wlosach:D ... no ze juz nie wspomne o moim A. ktory pow ze nie wyobraza sobie mnie innej:D ... wiec fryzjer+kosmetyczka = 0zł:D (piekna kwota:D) to mama cos tam mowia ze chce pojsc:D acha.. tipsow tez nie robie.. :D zainwestowalam w pazurki i sa coraz mocniejsze wiec mam nadzieje, ze pojde tylko na zrobienie 'fachowego' francuskiego malunku:D .. ktory u mnie koszuje caaaaałe 25zł:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka -> a podaj link do storny tej Pania ktora bedzie Cie malowac i czesac:) .. sama chcetnie zob:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o kosmetyczke to moja kolezanka ma ślub w sierpniu tego roku i ma podobno bardzo dobrą kosmetyczke. Jak sie sprawdzi to tez sie do niej zapisze. Za fryzjera płaci 60zl i w sumie wiekszosc moich kolezanek tyle własnie płaciły za fryzure ślubną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tipsów tez wolałabym uniknąc. Mam mocne paznokcie i pójde je tylko pomalowac. Myaja to fajnie ze mozesz sie pomalowac sama. Ja tak nie zrobie bo boje sie ze w dniu slubu bede tak zdenerwowana ze makijarz mi nie wyjdzie i bede sie jeszcze bardziej stresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ... powiem szczerze ze ja poprostu mam jakies \'anty\' do Pan kosmetyczek .. no moze poza czyszczeniem twarzy:):):) ... a jels chodzi omakijaz totak jak pisalam jakos nie modlam sie zgrac z moja Pania kosmetyczka i wyszlo cos strasznego.. mialo byc lekei smoke eye\'s wyszlo - halo uciekajmy nie wracajmy:D ... ehhhh... jak nie to mnie sasiadka pomaluje.. sama przeszla kurs wlasnie makijazu jest fryzjerka i rowniez bardzoladnie jej wychodzimakijaz .. TYLKO czasem robi poporstu za mocy... :( majka- chyle czoła bo fryzurki i makjaz piekny:) moje włoski sa zupelnie podbne do upiecia na stronie nr. 2 w rogu na dole po prawej stornie - wlasnie taka fryzure mialam i to ona przetrwala:D ... tylko ja mam swoje czarne wlosy i sa taka poza polowe plecow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tylko pozazdrościć Ci włośów!!! fajnie. a ja mam proste i zawsze na wszystkie imprezy mialam po prostu rozpuszczone, a na slub chce sie odmienic, jakos zaszalec. i fajna suknie musze jakoas znalezc. ale znalazlam juz salon z wyczesanymi sukniami :) a do sukienki oczywiscie kozaki koronkowe - najlepiej dlugie za kolana. ale wszystkie ktore widzialam byly przed kolanko. no ale i to sie znajdzie :) i fajna bizuterie mam na oku - z zywych kwiatów :) bedzie spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzjerka już mam wypróbowaną, ale zaklepywać jej na razie nie muszę, może po wakacjach. Ona bierze tak 50-100 zł za koka, zależy co się chce, więc niedużo, a naprawdę zna się na rzeczy. Chodzę do niej na balejaż i strzeżenie. Na makijaż pójdę chyba do p. Ani Bieszczad, we Wrocławiu jest znana i bardzo chwalona. Tak się zastanawiam, czy by do niej już niedługo nie zadzwonić. Za próbny bierze 80, za normalny 120. Przynajmniej na ten rok tak było. Pazurki żeluję od dłuższego czasu, na ślub zrobię sobie skromnego frencza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item588438006_eleganckie_zaproszenia_slubne_recznie_robione.html ktore najładniejsze? personalizacija bylaby gratis:) bo zaproszen byloby ok 75:) co o nich sądzcie? :) .. nie ZA DROGIE? .. awsze myslam, ze na zaproszenie dam NIE WIECEJ NIZ 1,50!:) ... a te sa dosc duzo droższe... to by byly dla tych \'zwyklych\' gosc:) ... dla tych \'ważniejszych\" typu : babcie, rodzeństwo, rodzicie:) dostana takie lepsiejsze:) ... bo u nas zaproszenia sie daje tym tez gosciom z najblizeszej rodziny a u was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×