Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

anuszka - tj. twój \'dom weselny????? i to tam przy tych peknych obrazach i przy skorzanych fotelach i pieknych stloach z barem bedziesz bawila sie z goscmi do bialego rana? ... .... ... .... o mtako... jak ja Ci / Wam zazdroszcze! ... ehhhh... gdybym ja miala mozliwosc urzadzenia weselal w takich miejscach jakwasze ! :( ... a tak pozostaje mi tylko moj osrodek... ehhhhh.... :(:(:( ratuje mnie tylko dekroator wnetrz ALE to i jak nie to samo!:( ... poprostu starsznie zaluje ze nie mamy czegos innego... bo moja sala w porownanu dowaszych jest jak tani hotelik na przedmisciach! ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to nie wiem czy ten tani holet jest odpowiedni aby go takim nazwac! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca82
Kurcze ja się właśnie zastanawiam nad godziną ślubu:( Chciałam na 15, ale zdjęcia ślubne będziemy mieć w plenerze w trakcie wesela i nie wiem czy nie będzie juz ok. 18 za późno :(( Anuszka88: Sala bardzo fajna:))) A na ile osób masz wesele ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myaja nie przejmuj sie:) dobry dekorator naprawde potrafi zdziałac cuda. Główka do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik... dziekuje za pocieszenie! :)::) ... ale naprawde moja sala to TRAGEDIA w porownaniu z waszymi!... nie chce zadnyc balonow! ani adnycb kilometrowych szarf które tworza efekt jakiegos arambkiego baldachiumu i wyglada jak w bajcie \'alladyn\' .. :( ... a ten dekoratok kory mnie naprawde urzekl bierze UWAGA ... 4500zł! ... no bez przesady... mama mowi zeby sie nie przejmowala bo oprocz wystroju wazne jest to co poloze na talerzyku! i w sumie ma tez racej... ehhhh... w czw jestem umowiiona z dekoratorem.. zob co nam zaproponuje!.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
myaja - a nie macie możlwiości wynajecia innej sali? skoro aż tak bardzo ci się nie podoba to może warto rozejrzeć się za jakąś inną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
szukająca82 - a wy w jakim miesiącu bierzecie ślub???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sali nie bardzo mozemy zmienic!:( ... juz pisze dlaczego a) ma bardzo fajne polozenia - nad woda, chodniki wsrod parku, pomost w jeziorko, drzewka, krzewy wilgasny grill, i tego krajobrazu jest duzo na plus b) tj . ośrodek który jest w 5 min odemnie i w 10 min o kosciola! wiec nie musimy walczyc z przejazdami c) ludzie tu sie poportsu bawai sale sa fatastyczne dostosowane do gosci, toalety DUZE! przystowoswan rozniez dla ludzi na wozkach inwalidzkich (jak np. moja babcia...) schody rozniez.. obok sa domki o wynajcecia... wiec to nas tez w pewien sposob ratuje!... d)kazdy inny osrodek jest naprawde daleko ok 25km... wiec troche bez sensu zeby moj A.jechal od siebie prawie 50km. zebysmy u mnie wzieli slub ( a musze miec slub w moim kosciole, bo to moje marzenie!:) potem wracali w jego strone aby po drodze w jakies 25km zajechac do osrodka... posrod blokow itd. ehhhhhh... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jak juz pisalam kilka sron wczesniej.. u nas w malopolsce jest CHOLERNIE ciezko dostac jakikolwiek lepszy osrodek.. na chwile obecna np. w tym osrodku co my mamy weselicho nie ma juz zadnego terminu!... ehhh.... no ale licze na to ze dekorator zrobi jakies czary mary i bedzie pieknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha.. a co do kosciola... i godz.. czy myslicie ze zdjecia w sierpniu lepiej beda wygladaly o godz.18stej czy 19stej? ... oczywiscie liczac na ladna pogode!:) bo nie wiem o ktorej msza o 14stej czy 15stej.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno.. moj kosciolek to naprawde maly koscil.. z 1860roku ... caly drewniany ma to cos.. i "TEN" niesamowity klimat!!! ... nie wyobrazam sbie abym slub miala w jakim kolwiek innym miejscu! ... TYLKO moze doradzicie jakie kwiety do kosciola? ... i jak przystroic kosciol? jaki kolor.. czy cos... i jakmyslicie jesli mam w osrodku boazerie (błazerie) czy jak to tam sie pisze to jaki kolr dekoracji bedzie najlepszy? -niebieski -bordo -pomarancz -zolty/niebieski (nie pamietam dokl ktory kolor)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca82
motylek_85: Ślub mamy w sierpniu a dokładnie 28.08... myaja: W sierpniu zaczyna się szybciej ściemniac i wydaje mi się, że nawet godzina dużo robi. Wydaje mi się, że 15 byłaby w sam raz, ale kurde juz sama nie wiem... Anuszka88: Dopiero teraz zauważyłam, że zadałaś pytanie gdzie dokładnie mieszkam :P Niedaleko os. Tysiąclecia:) A Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj rozne godziny slubow u Was dziewczynki :) ja kiedys na slasku bylam na slubie o 11 rano!!!!! jak dla mnie przesada, no ale tam w sumie sie wczesniej robi i tyle :) u nas tj. w malopolsce we wakacje sluby sa zazwyczaj tak miedzy 16.00 a 17.00 :) My zdecydujemy sie zapewne na 16.00 lub 16.30 z tego wzgledu, ze mamy 17 km do naszej restauracji :) powiedzmy, ze msza bedzie o 16.00, potrwa niecala godzine, pozniej zyczenia przed kosciolem ( o ile pogoda pozwoli) i na sali bedziemy o 18.00 - 18.30 wiec dosyc pozno...a tu wiadomo jeszcze obiad, pierwszy taniec i bedzie 20.00 :P myaja a co do zdjec to w zwiazku z powyzsza sytuacja :P pewnie nie bedziemy mieli w ten sam dzien co wesele :) zreszta najprawdopodobniej u nas fotografem bedzie narzeczony przyjaciolki ( zajmuje sie tym zawodowo) i poprostu w plener wybierzemy sie w jakis inny dzien, kiedy nam bedzie pasowalo :) no chyba ze pojedziemy w jakies fajne miejsce na zdjecia o zachodzie slonca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie dlatego zastanwiam sie nad godz. 14ssta albo 1sta i z mooic scisłych:D obliczen zdjecia mozemy zrobic o: 18 lub 19 zalezy o ktorej bedzie masza.. jak myslcie z tym kosiolem i jaki kolor do dekoracji? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myaja ja sie nie zastanawialam nad koscieolem jeszcze tzn nad jego dekoracja i na kwiatach sie zbytnio nie znam :P ale sadze, ze jakies biale beda najepsze :) a co do sali to mi np. najabardziej podoba sie biel z jakimis dodatkami :) nigdy nie podonal mi sie wystroj bordo, ale tak sobie mysle przeciez moja sala jest wlasnie na bordo i mi sie podoba hehe tutaj jest link : http://www.rozowapantera.pl/fotogaleria2007-16.php niestety tylko kilka zdjec na necie znalazlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj przegladalam w internecie oferty fotografow wiec naogladalam sie setki zdejc i jedno wiem na pewno jesli chodzi o dekoracje w kosciele. Nie chce,zeby bylo tego za duzo. Na niektorych zdjeciach ,to po prostu wygladalo tak jakby ktos za punkt honoru postawil sobie ,,najebanie,, (sorry za slownictwo) jak najwiekszej ilosci wstazek,kwiatkow i roznych pierdulek. Na ogol koscioly sa ladne same w sobie i mysle,ze jakas skromna, elegancka dekoracje bedzie wygladac lepiej niz odpustowe ,,stroiki,, przy kazdej lawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za cieple slowa o mojej sali, mnie wlasnie to wszystko co bylo na zdjeciach urzeklo kiedy tam po raz pierwszy weszlam :) na zdjeciach nie ma pokazanej sali, ktora jest zaraz za bufetem, ale jest w podobnym stylu :) a wesele robimy na 80-90os, a sala jest tak do 120 wiec chyba bedzie sporo do tanczenia miejsca :) szukajaca82 to troche daleko jednak mieszkamy od siebie, ja jestem z Murcek :P nie wszystcy mieszkancy katowic widza gdzie to jest ;) a Ty myaja sie nie przejmuj :* z tego co piszesz to wcale nie jest tak zle, masz blisko i w ladnej okolicy :) a w sumie wystroj sali nie jest najwazniejszy, wazne jest zeby muzyka byla dobra i goscie byli w dobrych nastrojach bo wtedy swietna zabawa do bialego rana gwarantowana :) a poza tym widze ze slub beziesz miala w takim fajnym klimatycznym kosciolku :) pozazdroscic, ja tez bede miala slub w mojej rodzinnej miejscowosci, ale moj kosciol jest z roku 1931, wiec az taki stary to on nie jest, a poza tym jest dosc surowy i szary :P wiec uroku zadnego ;) jak ktos chcialby zobaczyc to tu jest galeria :P http://www.parafia.murcki.pl/portal/pub/view/06700.pl mozecie tez pokazac swoje koscioly, ja chetnie poogladam :) milego dnia wszystkim zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) oleum - myslalam wl o takej sali.. czyli biale obrusy z dodatkiem bordo.. wla takiego odcieniu moze troszke jsniejszego - ale nie tzw. biskupiego!:) ... ... niestety moj kosciol nie ma steony int! ... ale ogladalyscie kiedys film \'janosik\'?:D ... to identyczny tylko CIUT wiekszy ale naprade niewiele! i obok tez plynie stumyczek a teraz zrobiono tam taz sliczny skalniak!:) ...wiec naprawde miejsce magiczne... owokol stare drzewa i jest pieknie!...:):):):) dlatego tez nie chce go \'zagracic\' kwiatkami i tymi wsazkami itd. ... wiem ze minimalizm w swojej urodzie jest piekny!:) ... ehhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
szukająca82 - ja mieszkam na 1000leciu ;) w jakim kościele bierzecie ślub??? Jeśli chodzi o ta godzine to jak na sierpień to myslę ze 15-sta bedzie ok - nie poźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
myaja - jesli chodzi o twoją sale to rzeczywiście masz tyle plusów, że po udekorowaniu sali na pewno uznasz że była to twoja wymarzona ;) A dekoracje... dekoracje kościoła to podbają mi się jasne kwiaty i też nie bez przesady - nie za dużo ich ;) Dekoracje sali podobają mi sie: bordowo - złote, bez serpentyn i balonów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Dziewczyny uważacie ze własnie bordowy byłby najodpowiednieszym kolorem? ... :) przez mysl przebiegl mi rowniez lososoiowy kolor lub niebieski... ?? ... ehhhh... sama juz nie wiem... pewenie stanie na bordo.. zob co mi powiedza i pokaza jaki tj. faktycznie kolor... :) tzn jaki ma odcien to bordo:) buziaki jestesce kochane.. naparwde pomoglyscie mi!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak liczycie ilosc flaszek wodki na wesele?? my za niedlugo bedziemy kupowac, bo znajomi nam mowia, ze kupowali tak z rok przed slubem, a tym bardziej oplaca sie to teraz, gdy alkohol idzie w gore. Zreszta jestesmy teraz troszke ,,przy kasie\'\' i pasuje te pieniazki jakos madrze wydac, zeby nie rozwalic na glupoty :P wlasnie nie wiem jak liczyc...czy 0,5 l na glowe czy jakos inaczej?? zaznaczam, ze nie bedziemy robic poprawin ale wiadomo troszke flaszek musi zostac na ewentualne bramy itp. no i kazdej parze chcemy dac flaszke na odchodne :) ( taki u nas zwyczaj :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli sala jest \"goła\", to można się decydować na jakiś akcent jednego koloru. Jeśli jest to jednak restauracja, bądź sala taka bardziej urządzona, to ona sama w sobie ma już jakiś wystrój, więc dodawania nagle bordo nie ma sensu. Wtedy np. jakieś biele, trochę naturalnej zieleni i tyle. Takie jest moje zdanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GbybyByłoTak - moja sala jest GOLUINKA! naga jak pan Bóg stworzył:D:D:D ... ma tylko ta cholerna błazerie tak do ponad połowy ścian i stoły!:) ... sufit biały:) wiec liczy sie tylko moja inwencja tworcza ze tak powiem!;) ... oleum- jak juz kiedys Ci pisalam my alkochol juz kupilsmy w lutym, na 160ludzi dwa dni , w poprawiny bedzie jeszcze piwo:) kupilismy 205 butelek 0,5l. my nie rozdajmey boposzlibysmy z \'torbami\';) ... mam nadz ze starczy!:) mamy \'pana tadeusza\' kupiony za 19,90:) napisz za ile Ty kupisz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na 100 osob kupie chyba 60 butelek, bo u nas wielu gosci nie pije wodki, a jak juz pija to w drinkach .Na pewno kupimy sporo piwa i wina, kilka butelek ginu i ze dwie butelki whiskey. Na szczescie hotel,w ktorym organizujemy impreze zajmie sie zakupem alkoholu. Jesli cos zostanie to oni to od nas wezma wiec nie zostaniemy z 10 butelkami wodki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tez sie ostatnio zastanawiałam ile trzeba kupic wodki. Ja na 100 osoób chyba bede liczyła 0,5 litra na głowe, czyli 100butelek 0,5. Oprócz tego bedzie z 15 butelek wina. U mnie tez bedzie troche osób które wypiją ze 2 kieliszki albo wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ile płacicie kamerzyscie??? Moja kolezanka ma slub w tym roku w sierpniu i płaci za kamerzyste 1500zl. Jak sie ten facet sprawdzi to moze tez go wezme. Tylko najpierw obejrze film jaki zrobi z jej wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanula
co do wódki u mnie jest tradycja ze sie daje na wynos i moj tata powiedział ze na 100 osób trzeba liczyć 200 butelek 0,5, zwłaszcza ze on mówi ze na chrzciny jest tradycja zeby weselna zostawiac......... no cóż, zreszta u mnie jest jeszcze ten problem ze nam sie lista gosci zaczyna rozrastac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×