Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

witajcie po dlugim weekendzie :) wypoczelyscie chociaz troszke?? ja bylam tak zabiegana, ze nie mialam czasu prawie na nic :) w tym tyg mamy zamiar zaklepac kamerzyste i samochod tylko nie wiem kiedy bo moj mis jakies bezsensowne godziny pracy ma w tym tyg. :( ehhh a poza tym nauka nauka i jeszcze raz nauka przed zblizajaca sie sesja. Oj koszty wesela wychodza nam przerozne. My mamy nadzieje, ze zmiescimy sie w 35 tys :/ jejku ale to i tak strszanie duzo :( na szczescie prawie 30 tys. juz mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja po długim weekendzie:) ..niestety ja tak jak i Ty nie odpoczełam, ba nie było nawet o tm mowy:) ... oczywscie dlugi weekend równa sie wyjazdom rodzinnym, imperzom id itd:) ... ALE chce sie pochwalic bo mamy zamowiona dekoracje!;) CENA: 900zł - kwiaty zywe (bukiet, jeden na stół, SAMI WYBIERAMY JAKI CHCEMY itd.) w wysokich wazonach,u nas peweni stanie na bordowych rówach z ozdobieniem i dłuuuugi ozdobnych \'wąsach\':D - pokorowce na krzesła (wszytkie) wraz z kokarda - biały obrus a przez środek pasmo pieknego jakby pomarszczonego materiału - biale świece - serwetki (normale, materialowe, odpraowane i posladana z ozdoba:) - pieknie przybrana sala do zabawy, ale nie ma baldachimow Alladyna:D - ściana za nami - korytarz - wejscie - itd. itd. :):):) - nie obchodzi nas nic, oni przyjadzaja ( za darmo, nie placimy za dojazd!:) , robia wszytko i w pon zabieramja sobie wszytko!:) kolr: biel + bordo ehhhh.. jestem szczesliwa, narawde jestemszczesliwa!:) chcey kupic rowniez kotyliony.. :) .. tylko chyba juz w kolorze bordo + złoty choc jest tez biały + bordo ale wtedy chyba bedzie za duzo wszytkiego! .... myslicie ze cena ok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka8
hejka:) myaja ta cena jest bardzo okazyjna za wystrój sali :) ja również chcę zakupić kotyliony i wykożystać je do zapoznania się gości ;D przy wejściu świadkowie będą ozdawać kotyliony z imionami postaci filmowych par :) nastęnie około 21 pary będą musiały zatańczyć ze sobą i wypić 'kieliszka" :) mam nadzieję że fajnie to wyjdzie :) może któraś z was ma również taki pomysł ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pewno nie chce zadnych kotylionow i tego typu zabaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ... u nas kotyliony to nic innego jak zwykła wstążeczka przypieta panom na weselu:) ... nie mamy zadnych zabaw zwiazanych z tym zwyczajem i nawet o takowych nie słyszalam:) ... a my kupimy o ile uda mi sie zakupic te ktore ja chce!:) ... a jak ie to sama zrobie.. mam jeszcze tyyyyyyyyle czasu wiec powinnam z wszytkim zdazyc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanula
ja nie odpoczelam za wiele, bo w tym miesiacu koncze staz i teraz wszystko trzeba dopinac na ostatni guzik, wiec wczoraj tonelam w papierach;/ pocieszam sie ze niedlugo lipiec i zasluzony urlop, ccoc to pewnie dpiero w polowie lipca. No ale wtedy sobie odpoczne na prawde i wybiore se na poszukiwanie sukni, tzn na przymiarki zeby wiedziec co mi sie podoba bo na razie to bardzo rozne modele mi sie podobaja a wiadomo ze sie to zweryfikuje jak zobacze jak w nich wygladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobiety! No i niestety długi weekend dobiegł konca. Rany jak mi ten czas szybko zleciał! Odpoczełam sobie razem z moim D. Jakos niedługo zaczne szukac kamerzysty. Myaja gratuluje znalezienia ekipy dekoryjacej sale. Napewno bedzie slicznie wyglądało:) Jesli chodzi o suknie to ja bede szukac czegos tak na początku stycznia. Mam kilka upatrzonyh modeli, ale wiadomo ze wszystko okaze sie jak zaczne przymierzac. Do tego jeszcze kupa czasu. ehh... nie moge doczekac sie wakacji. Wyjezdzamy nad morze 20 lipca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! wlasnie a propos sukni, myslicie ze jak zaczne szukac w czerwcu to bedzie zdecydowanie za wczesnie? Problem w tym ze mieszkam za granica, do Polski przylatuje raz na pol roku albo i rzadziej i nie bedzie mi sie chcialo specjalnie na przymiarki latac, pomijajac juz koszty przelotow to z czasem bywa ciezko. Mam juz upatrzone pare modeli z kolekcji 2009, tyle ze jak teraz patrzylam to z kolekcji 2008 nie ma juz zbyt duzo modeli tej firmy wiec pytanie czy za rok na wiosne uda sie kupic tegoroczna kolekcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
myaja uwazam ze super cena z ta dekoracja mi powiedziała ze minimum to 1000 zł a i tak maja byc sztuczne kwiaty i np swieczki musielibysmy sami kupic, w nastepnym tygodniu pojde omowic wiecej szczegołow bo prawdopodobnie ja bedziemy musieli wziac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... :) wiec ciesze sie ze podzielacie moje zdanie:) walka byla nie mala o dekoratora.. ale jakos tak cichaczem zrobilam ze sie umuwilismy i jakos tak naturalnie wyszlo ze dalismy zadatek zamowilismy ta firme:D ... moj A. nawet pozniej pow, ze nadal zastanawia sie jakim cudem jednak udalo mi sie jego przekonac do takiej rzeczy i przedewszytkim KIEDY??!!:D .. hhihihih.. no my kobety potrafimy wiele tylko trzeba wiedziec jak podejsc:D .. suma sumaru i ja i moj A. jestesmy zadowoleni:) .. tyle ze koszta znowu wzrosna.. a na liste wydatkow juz nawet nie chce patrzyc bo zaczynam miec koszmary nocne!..:( ... ehhhhh.... Jesli chodzi o suknie... ja planuje zrobic \'nalot\' na sklepy na przełomie grudnia / stycznia!:) ... a w razie czego na wypozyczalnie w okolicach luty, poniewaz dzwonilam do kilku w krk i pani wyraźnie mi pow, ze spokojnie juz pol roku wczesniej suknie mozna sobie rezerwowac:) a ze moja kiecka ma byc do MAX 1500zł albo i mniej jak sie uda... to pewnie stanie na wypozyczalnia albo szyciu ale mojego wybranego modelu za 900zł, z tym ze jak wyjade nie barzo bede miala czas na przymiarki itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_85
Cześć dziewczyny, my wczoraj wrócilismy od babci z gór - byliśmy na komuni kuzyna, najadłam się jak nie wiem heh, ale pogoda nam dopisała ;) powiem wam ze ja tez już marze o moim sierpniowym urlopie ;) My w tym tygodniu spotykamy sie z fotografem i kamerzystą no i tak myśle ze narazie z załatwień to będzie tyle - potem dopiero w listopadzie coś zaczniemy dalej działać. Jeśli chodzi o koszty wesela to my liczymy tak 30.000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwianka_27
Dziewczyny szukam takiego welonu jak miała "nowa "zona Michalczewskiego na ich niedawnym slubie (widziałyscie ta karete hihihi) ale welon super..nie zadna tradycyjna firana:-/...gdzie moge znalesc takie geste długie welony??? http://static.kulisy.pl/galeria/zdjecia/big/0/7/717.jpg Buziaki i dzieki za pomoc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwianka_27
ahaaa dziewczyny a patrzyłyście już na fryzury ślubne?? ja nie mogę trafić na fajne strony z fryzurami,same jakieś dziwne, starawe albi wymyślne za bardzo..jak znacie jakieś fajne stronki to wklejajcie nie tylko mi zapewne pomogą..no i stronki z bukietami:) Dzieki jak ja znajdę coś fajnego zaraz Wam powklejam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Anuszka ladny bukiecik chociaz ja wole cos bardziej nowoczesnego :) Tak prwade mowiac to ja nie rozgladalam sie jeszcze za bukietami, fryzurami, butami itp. ale pewnie niedlugo zaczne :) Dzis z kochanym spedzilismy super dzionek :D swietowalismy moje 22 urodzinki :) a co do przygotowan to w piatek najprawdopodobniej rezerwujemy kamerzyste i samochod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek dziekuje :) a co do bukiecikow to zadna stronka nie mi nie dziala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:):):) jesli chodzi o bukiet i fryzurke:) ... z wolosami specjalnie nic nie bede w stanie zmienic... juz gdzies to pisałam :) ... poniewaz moj A. uwilbia mnie wlsnie w moich naturalnych, poza tym same od siebie sa skrecione czy pofalowane ie wiem jak to nazwac... i kady sie nimi zachwyca, wiec hcyba nie bede kombinowac bo samam tez sie najlapeij czuje w moich naturalnych i lekko rozpuszczonych:) a jak sie na nie nalozy kilka kilo:D pianki, zelu i lakieru to najstraszniejsza wichura i urwanie chmury im nie da rady:D:D:D ... (choc ja sama zawsze marzylam o idealnie prostych wlosach!... ehhhh... no niemozna mniec wszytkiego:) ) natomiast bukiet... mam juz wybrany, ale czy bedzie pasowal do sukni to zob, bo najpierw musze suknie znalesc:D ... hihihih.. ale jak tylko wroce do domu to wzuce tutaj linka!:) ehhhhhh... a dzis kolejny pochmurny dzien.. albo by juz padalo albo niech slonce swieci nie nawidze takiej pogody w \'zawieszeniu\':D ... jesl wiecie o co mi chodzi:) ... dzis ide tez na basen z moim A. wiec juz nie moge sie doczekac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziewczyny bardzo fajna ta stronka do której wkleiłyscie link. Anuszka podoba mi sie twój bukiet, ja jeszcze sie nie zastanawiałam nad bukietem, ale nad fryzurą tak i powiem szczerze ze zielonego pojecia nie mam co zrobic z włosami. Są proste, długie do ramion, moze jakis delikatny koczek albo czesciowo upiete a czesciowo rozpuszczone, hmm... sama niewiem. Myaja ja mam proste włosy a zawsze marzyłam o kreconych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek te linki ktore wkleiłas jakois mi nie działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zwykle nosze rozpuszczone wlosy. Sa proste i dosyc dlugie. Nie lubie zbytnio kokow itp. bo lubie fryzurki naturalne :) i na slubie chcialabym miec wlosy rozpuszczone i moze jakos tylko delikatnie, nowoczesnie upiete :) Moj S. zas uwielbia mnie w kucykach, kokach itp. no i lubi tez jak czasem pokrece sobie wloski :) No coz, bede musiala niedlugo zajac sie szukaniem jakich fryzurek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlosy zapuszczam i jak wszystko dobrze pojdzie to do slubu powinnam miec wlosy prawie do pasa :) Byc moze na planer zostawie sobie wlosy rozpuszczone i bede wygladac niewinnie i ,,romantycznie,, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Ewelina tez myslalam o tym plenerze i tez jestem na etapie zapuszczania wlosow :) tylko u mnie to jest tak, ze co dwa miesiace musze scinac zniszczone koncowki, wiec to moje zapuszczanie, mimo tego ze wlosy rosna mi bardzo szynko, troche potrwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam troszke zniszczone koncowki, ale jak podetne teraz,to powinnam miec spokoj przez kilka miesiecy. Zastanawiam sie czy farbowac wlosy przed slubem,bo teraz od roku wracam do naturalnego koloru i niby nie jest najgorszy,ale malo wyrazisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja mam ten problem, ze w zeszlym roku zafarbowalam wlosy!!! pierwszy raz, bo tez mam kolor taki nijaki. No i moje wlosy po tym farbowaniu tak sie zniszczyly i wysuszyly, ze szkoda gadac :( dlatego powiedzialam nigdy wiecej!! no ale wiadomo odrosty - zmora jakich malo hihih :D :D musze sobie jakos z nimi radzic, wiec co ok 1,5 miesiaca farbuje wlosy Castingiem Loreala ( farba zmywalna), zeby zakryc odrosty :) poza tym wlosy po niej wygladaja swietnie :) no i na slub pewnie tez potraktuje moje wlosy castingiem :) :) :) uzywam ciemnej czekolady mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesli chodzi o te fryzurki to ja tez najlepiej czuje sie w rospuszczonych włosach, ale w lecie w kosciele i na weselu jest duzo chłodniej jak włosy są jakos spięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie sale są klimatyzowane hmmm..... sama niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez w tamtym roku zafarbowalam wlosy i pani fryzjerka troszke zaszalala, bo najpierw rozjasnila!!! mi wlosy a pozniej nalozyla czerwona farbe.A na koncu wyciela mi polowe wlosow, bo stwierdzila,ze mam ich za duzo. Moj wtedy chlopak na lotnisku mnie nie poznal i bardzo mu sie nie podobalo :) Tez przez to mam okropnie wysuszone koncowki i odrosty, tylko na szczescie moje odrosty wygladaja jakby byly rozjasnione przez slonce wiec tak bardzo nie rzucaja sie w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanula
a ja własnie obciełam jakis tydzien temu sporo zniszczonych koncw, tak 5 cm moze wiecej, bo mialam juz włosy blisko pasa. Tez planuje miec rozpuszczone, tzn nie całe, moze czesc splote w warkocz, sama nie wiem, w kku ładnie wygladam, ale moj narzeczony twierdzi ze szkoad atakich włosów do koka, poza tym mam wosy falowane (jak sie na mokro nałozy pianke to sie kreca) i bardzo geste wiec do koka trzeba prostowac i schodzi z calym upinaniem ze 3 godziny, a ja slub niestety mam o 13 (czego nadal nie moge scierpiec;/) co do samopoczucia w ta pogode to ja w nocy z poniedzialku na wtorek meczylam sie z przypadlosciami jelitowymi nazwijmy to delikatnie i do dzisiaj malo co jadlam, a do pracy trzeba bylo chodzic wiec jestem slaba jak nie wiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×