Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Wygląda trochę jak nieuczesana ;) Ja też preferują takie bardziej naturalne podpięcia, ale jakoś to musi wyglądać i trzymać się przez kilka godzin. Jeszcze jest sporo czasu na decyzję, ale mi się najbardziej podobają takie pół rozpuszczone, pół podpięte z jakąś ozdobą lub kwiatem. Coś mniej więcej w tym guście: http://www.wedding.w8w.pl/FRYZURY/Fryzury%20-%20w%C5%82osy%20d%C5%82ugie/slides/Set50_01b.html http://www.wedding.w8w.pl/FRYZURY/Fryzury%20-%20proste/slides/C2L.html http://ikf.com.pl/fryzury-slubne/fryzura105818.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Witam nowe panny młode :) Bardzo fajne te fryzurki. Ja sie zastanawiam czy moze nie podpiąc jakis wszystkich włosów w jakis taki bardzo delikatny koczek czy cos w tym stylu. Chociarz na codzien przewaznie nosze włosy rozpuszczone to moge sie dziwnie czuc jak nagle bede miała wszystkie spiete. Hm... wiem ze jeszcze mam czas zeby sie nad tym zastanawiac, ale takie planowanie takich rzeczy sprawia mi sporo radosci:) Juz sie nie moge tego slubu doczekac. Jeszcze rok. Wszyscy mi mówia, ze szybko zleci ale dla mnie to strasznie długo. kika5 niewiem skąd jestes ale radziłabym ci sie spieszyc z załatwianiem wszystkiego. Z tego co sie orientuje i co dziewczyny piszą to rok przed slubem moga byc juz pewne problemy z wolnymi terminami. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika5
Hej anik jestem z zamościa też wydaje mi się że pora już zacząć coś organizować tylko że mój narzeczony jest przekonany że wystarczy się za organizacje wziąć jakieś pół roku przed, a sądzi tak na podstawie tego że jego kolega zorganizował wesele bardzo szybko ze wzgledu na dziecko w drodze i było to w zimie a my chcemy w czerwcu a wiadomo miesiące letnie są najbardziej oblężone ,mam nadzieje że uda mi się przekonać go że pora już coś działać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika5
Też rok wydaje mi się wiecznością najchetniej wyszłabym za mojego lubego jeszcze dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika5 pół roku to stanowczo za mało!!! Jezeli znajomy zorganizował w kilka miesięcy w zimie to sie nie dziwie bo w zimie prawie nikt slubu nie bierze. Naprawde przekonaj narzeczonego ze juz powinniscie zacząc to unikniecie niepotrzebnych nerwów. Bo problem zaczyna sie jak trzeba zgrac termin sali, kamerzysty, zespołu itp. Ja swoją sale rezerwowałam w styczniu tego roku to na wakacja tego roku w styczniu juz nie było zadnych wolnych terminów!!!! I tak sytuacja wyglądała na wiekszosci sal w mojej okolicy. Jestem z województwa mazowieckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozatym jak sie organizuje tak na ostatnia chwile to niezabardzo jest w czym wybierac i bierze sie co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze chociarz podzwoncie i zorientujcie sie jak jest z terminami jesli chodzo i sale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika5 nie zwlekaj - porozmawiaj z lubym, bo jak pisałaś miesiące letnie są bardzo oblegane. ja w marcu szukałam sali na sierpień 2010 i kilka terminów od czerwca do września było już zajętych. i najlepiej od razu z zespołem, aby terminy zgrać (zespoły też już miały niektóre terminy pozajmowane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie chcę straszyć, ale jak w październiku ubiegłego roku rezerwowaliśmy na czerwiec 2010, to nam menedżerka powiedziała, że to idealny czas, żeby właśnie miesiące letnie rezerwować - a nie byliśmy wcale pierwsi na czerwiec! woj. dolnośląskie Oczywiście wszystko się da, ale najczęściej musisz liczyć się z tym, że albo ktoś zrezygnuje, albo poszukać sali, która dopiero startuje i nie ma rezerwacji, albo zupełnie zmienić datę i zadowolić się wolnym terminem. I link do sukni nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GbybyByłoTak - Śliczne fryzurki!:) baaaardzo mi sie podobaja wlasnie tez szukam cos podobnego, zebym mogla sobie kwtaka wpiac w wlosy:) a moj link to tak dla was tylko:) peweni sama bym tak nie poszla uczesana, choc nie pwoeim ze osobiscie podoba mi sie!:) ... tylko na colonocna impreze to sie raczej nie sprawdzi:):) kika5 - jesli Twoj narzyczony \'stawia opor\' :D:D:D pred przygotowaniami slubnymi , to zrob maly podstep:D .. zadzwon do tej sali ktora Ci/Wam sie podoba albo zespolu i podpytaj o ewentualnie JESZCZE wolne terminy o ile takowe beda jeszce miec! ... my w lutym 09\' mielismy nie male problemy z skompletowaniem wszytkiego! ... woj. małopolskie a jesli chodzi o okres ziomowy to nawet w kwietniu przynajmnie u nas mozna organizowac wszytko w niecaly msc! :) ... a jesli chodzi o msc letnie czerwiec-wrzesien nie ma co marzyc! 1,5 / 2 lata wczesniej tzreba zabierac sie do zabawy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika5 czas najwyzszy dzialac :) powaznie, my rezerwujac sale w pazdzierniku na sierpien 2010 bylismy w szoku, bo sie okazalo, ze na ten rok juz nie ma wolnych miejsc, oprocz jedego w listopadzie i jednego w styczniu :/ takze lipa, na szczescie Ci sami wlasciciele zrobili bardzo podobna sale, ktora ruszyla na wielkanoc ( w sumie jej nie widzielismy jeszcze ale ma byc bardzo podobna do tamtej :) - pojedziemy w przyszlym tygodniu i ogladniemy ) ...a tak w ogole to link do sukienki nie dziala ;) GdybyByloTak ---> dokladnie o takich samych fryzurkach mysle :) zadne sztucznie wygladajace koki!! na pewno rozpuszczone wlosy i kilka kosmkow tylko upietych :) ja wlasnie tez chce kwiatek we wlosy, kapelusz albo woalke :) nie lubie welonow, takie kiczowate mi sie wydaja, no ale moja mama ciagle mi mowi, ze welon ubiera sie raz w zyciu i powinnam miec. Moze jeszcze zmienie zdanie, ale nie sadze :) sadzicie ze sam kwiatek bez zadnych dodatkow wystarczy??? podkreslam, ze lubie nowoczesnosc i prostote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja bardzo chcę kwiatek i uważam, że wystarczy jako ozdoba głowy. Welon podobał mi się, jak byłam małą dziewczynką i zakładałam sobie na głowę firankę. Aktualnie już nie bardzo ;) Prędzej już na kimś niż na sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GdybyByloTak widze, ze mamy podobny gust :) a powiedzcie mi kiedy bedziecie rezerwowac termin u fryzjerki czy kosmetyczki na makijaz i takie tam?? wystarczy tak 3 mesiace przed slubem?? aa i kiedy robi sie probne fryzurki i makijaze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam konkretną fryzjerkę i widzę ją co jakiś czas, więc się jej przypominam po prostu. Kiedy mnie konkretnie zapisze to jeszcze z nią ustalę. Co do makijażystki, to chyba zdecyduję się na Annę Bieszczad, w kręgach wrocławskich panien młodych bardzo chwalona i rozchwytywana. Chyba niedługo do niej zadzwonię zorientować się w terminach. Co do próbnych fryzur i makijażu to sama nie wiem. Jak się trafi jakaś okazja, np. czyjeś wesele lub inna poważna impreza, to wtedy od razu zrobię te próby. Na razie jednak nic takiego mi się nie szykuje. Nawet sobie myślę, że nic się nie stanie jak ich nie \"wypróbuję\", bo mają super opinie i obie wiedzą co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwianka_27
Oleum--ja makijażystkę (wcześniej podawał jej namiary) już zarezerwowałam...jest dość rozchwytywana wiec się pospieszyłam 9bierze 100zł od młodej pani + 60 za makijaż np matki weselnej, druhen czy świadkowej)...a z fryzjerka tez tak mam za każdym razem jej przypominam jak się u niej czesze:) mam w przyszłym roku przed nami dwa wesela wiec sobie zrobię wtedy próbne make-upy:-) Nadal nie mamy samochodu....u księdza tez jeszcze nie byliśmy...jakoś słabnie mi entuzjazm związany ze ślubem...podobno zawsze tak jest,niby myślę o tym ale do działania opadła mi energia:-/ Zacznie się pewnie od nowa koło kwietnia przyszłego roku:-) Udanego weekendu (ja sobotę spędzam samotnie bo mój J jedzie na jakiś rajd :-/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj w sumie macie racje ;) probne mozna zrobic sobie idac na jakies wesele czy cos :) ja w tym roku w pazdzierniku ide na wesele, a pozniej w 2010 jeszcze 2 wesela przed nami wiec, bedzie okazji do probowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika5 ale tu jest pelno sukienek :P o ktora Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika5
Sukienka którą chciałabym uszyć to ta pierwsza z galerii. Imam jeszcze do was laski pytanie jak duże robicie wesela? My tak na 80 osób mniej wiecej tak orientacyjnie, więc sala nie musi być duża po za tym mam nadzieję że znajdziemy coś czego cena będzie wynosiła góra 130 za osobe bo słyszałam że taniej to nie ma szans w lokalu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika5
Oleum a ty już masz na oku jakąś suknię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mi sie podobaja takie proste i skromne sukieki :) bez zadnych ozdob i z takiego materialu przypominajacego zwykle przescieradlo :P w sumie to jeszcze nic takiego na oku nie mam ale bardzo spodobala mi sie np. ta http://www.madonna.pl/pl/treschic.php?s=sn2891 ( ale w sumie jest jeszcze czas to szukanie wymarzonej przede mna :) ) a ta stronka podana przez Ciebie to naprawde fajne suknie i tanie :) mi sie np. najbardziej z nich podoba model 108. Ja tez mam zamiar szyc :) a co do liczby gosci na weselu, to u nas bedziemy zapraszac ok. 200 osob ( rodzinka duza to i wesele :P ) ale znajac zycie nie przyjda wszyscy, a za sale placimy 110 zl/osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika5
Też fajna sukienka ,prosta, elegancka , mam nadzieje ze znajdziemy dobre krawcowe które fajnie szyją :) , i sala w przystępnej cenie, ja nie mam dużej rodziny w sumie to dobrze ze względów finansowych :) .Czasami załuje że w Polsce nie jest możliwe wzięcie ślubu od ręki dzisiaj pomyśle jutro jesteśmy mężem i żoną przyznaję że miałabym ochotę na taki spontaniczną uroczystość tylko ja ,on i ksiądz , chyba dlatego że jestem taka niecierpliwa i czekanie mnie dołuje, na pewno inaczej byłoby gdybyśmy razem mieszkali, a tak tęsknie za momentem kiedy w końcu będziemy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika5 bardzo ładna ta suknia. Ja wesele robie na ok 90-100osób i płace 150zl od talezyka ( w tym mam napoje i tort, bez wodki). W mojej okolicy niestety taniej sie nie da. Ceny zaczynają sie od 180 w góre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika5
anik cieszę się ze sie podoba sukienka, a u was ceny rzeczywiście nie są tanie ale wiadomo że im większe miasto tym jest drożej niestetyja licze na coś w miare tańszego bo nie chce zbankrutować :)ale w ogóle zrobiłam kosztorys i mi wyszło że tak 16-20 tyś trzeba żeby wszystko zorganizować przynajmniej w mojej okolicy mam nadzieję ze da się na czymś zaoszczędzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazy_green_eye
cześc dziewczyny... :) nie jestem w stanieprzeczytac wszystkich stron w tym temacie, więc poczytałam kilka wypowiedzi do tyłu :D ja tez biorę ślub w 2010..a konkretnie 24 kwiecień. nie wierze w prześady że powinno byc "r" lub coś w tym stylu :) sale rezerwowaliśmy 3 tygodnie temu i jedyne wolne terminy były właśnie w kwietniu albo dopiero w grudniu, więc ten termin nam odpowiadał idealnie :D w sumie chwile później, zarezerwowalismy kamerzystę ,fotografa( jest to nasz kolega) , zespól też zarezerwowany i zadatkowany, auto i termin w kościele :D chcielismy śłub na 15 a wiem że jak poźniej poszli byśmy do kościoła to zapewne okazało by się że ta godzina juz zajęta... heh , powiem szczerze , że trudno jest już co kolwiek zarezerwować na przyszły rok, ten nasz dzień był taki jakiś magiczny bo to przeważnie ostatnie wolne terminy gdzie dzwoniliśmy. tyle z ogólnych przygotowań, reszte rzeczy też mam już obcykane :D typu alkohol czy ciasta i tort( bo to zamawiamy osobno) zaproszenia będziemy robić sami,tzbn kuzynka narzeczonego ma fajne zdolnośći i chęci więc my musimy kupić tylko materiały, jeśli chodzi o moją suknie ślubną to ta wymarzona już jest :D teraz tylko kwestia krawcowej :D ale mam namiary na kilka dobrych i niedrogich. Generalnie to ja już mam wszystko troche zaplanowane :D mój PRzemek jest przerażony że jeszcze rok a ja wszystko wiem, ale lepiej wiedzieć niż poźniej szukać i szukać :D Chyba tyle ode mnie :D Pozdrawiam wszystkie przyszłę Panny Młode :D i te któa już mają to za sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzby mi sie udało i m,oj post bedzie magiczna cyfra 2010?:D:D:D hihihi... oleum- jak zwykle prostota rzadzi!i ot cala p[rawda!:) mnie tez sie podobaja skromne proste sukienki!:) takie sa najladniejsze! i mam nadziieje ze stosunkowo tanie:D ... hihihi.. a do mojego jakze pieknego bukietu (coż za skromnosc z mojej strony:D ) tylko prosta sukienka bedzie pasowac!:):):) kika5 - fajny link!;) dzieki za namiaary moze ktoras z nas znajdzie cos i dla siebie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika5
Dziewczyny a jeśli chodzi o oprawę muzyczną wesela to czy któraś z was zastanawiała się nad dj czy też wszystkie planujecie żeby grał zespół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika5
A może któraś z was była na weselu na którym grał dj i może powiedzieć czy to dobre rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×