Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Gość ines 1111
witam dziewczyny... :)od jakiegoś czasu tak was podczytuje sobie:) i postanowiłam dołączyć, ja i mój W planujemy ślub końcem maja lub początkiem czerwca 2010 :) u nas jest troszke inna sytuacja, bo jeszcze niemamy nic pozałatwiane ale wszystko prawdopodobnie ruszy na wakacjach, narazie ten ślub jest naszym wielkim marzeniem i wielkim planem w naszych głowach... teraz niestety jestem ,,słomianą wdową'' bo W wyjechał do niemiec zarabiać wiadomo na co :) i jest mi smutno bo od 3 dni zostałam samaaaa,buuuuu ;( pozdrawiam was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka19
Ewelina1985 ja tez nie chce piosenek tego typu tylko słyszę że oni będą musieli sie wstydzić jak goście powiedzą że się źle bawili bo zespół był beznadziejny. A jeśli faktycznie goście nie będą chcieli tańczyc to jak ja się będę czuła sama na parkiecie z mężem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany zespołu Nasi rodzice nam do dziś nie wybaczyli i nie wybaczą... Bo za drogi... Ale z lenistwa nie szukaliśmy i podpisaliśmy umowę z 1 napotkanym... Ale za to są zadowoleni z lokalu choć znów narzekanie, że tak daleko i drogo;/ Ale wystrój im się przynajmniej podoba ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową kolezanke:) a na długo wyjechał twój narzeczony? Jesli chodzi o decydowanie o róznych sprawach to pomimo tego ze w wiekszosci wesele finansuja rodzice to decyzje podejmujemy my. Tzn radzimy sie rodziców, ale ostatecznie my mamy decydowac. Sami szukalismy sali, zespołu. Rodzice zaakceptowali nasze wybory bez problemu. Całe szczescie ze narazie nie ma zadnych spięc i mam nadzieje ze tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka, mnie by bylo bardziej wstyd jakbym nagle z glosnika uslyszala ,, Panno walerciu, wsadze Ci...,, ;) Ja uwazam,ze dobrze mozna sie bawic do piosenek Czerwonych Gitar, Maryli Rodowicz, Abby itp, nie musi leciec ciagle disco polo. Choc ,,Jestes szalona,, nawet moj narzeczony chodzi i podspiewuje a nie jest Polakiem ;) Moja mama nawet na Dj sie zgodzila jak jej powiedzialam,ze nie moge zadnego fajnego zespolu znalezc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines 1111
teraz pojechał tak do końca czerwca bo 4 lipca ma wesele brata :) wróci na wesele i znów pojedzie, najgorsze są te pierwsze dni,eh tak pusto wszędzie (bo mieszkaliśmy razem) płacze wieczorami jak dziecko ;( a co do tematu to dogadać się z rodzicami jest czasem bardzo ciężko,tzw. konflikt pokoleń,ale uważam że trzeba usiąść i spokojnie porozmawiać a wszystko może się wyjaśnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanula
choć nienawidzę disco polo to na weselach czasem się sprawdza, ale w bardzo niewielkich dawkach :) a zespół jak jest dobry to powinien disco polo zagrac na życzenie gosci w razie jakby sie coś nie podobało, dobry muzyk zagra wszystko, lepiej lub gorzej ale zagra ;) a kiepska kapela bedzie grala tylko biesiade i to w marnym wykonaniu :) zawsze goscie moga sobie sami pośpiewać, byłam juz na takich weselach i tez było wesoło i pozytywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie stwierdzam ze moi rodzice sa do rany przyłóż:) ... i juz nigdy nic na neigo nie powiem złego:) ... zanczna czesc wesela sami organizujemy:) ... ale rodizce i mojej i z strony Narzeczonego beda pomagac:) ... narazie nikt sie w nic nie wtraca... tylko doradzaja.. mowia ze to jest tylko nasz dzien i niech bedzie taki jak sobie tego rzyzczymy:D ... a z czym sobie finansowoo nie poradzimy oni pomoga:D .. moi rodzice uparli sie za sfinanasuja mi suknie i dodatki:) .. wiec to juz jest spory wydatek:) .. do tego ostatnio dow sie ze tato chcial nas zabrac do jubilera zebysmy sobie wybrali obraczki ale wyszlo jak wyszlo i nie dotarlismy w koncu.. oczywscie sie nie przynal i rat mi pow.. ale liczy sie fakt ze chaial.. az mi swieczki z lzami w oczach staneły:) .. o gosci tez sie nie kucimy:) ... oni tylko pow i doradzili kogo powinnam od swojej strony zaprosic:) ale roznic nie bylo b myslalam o tych samych osobach:) ... sami mowia ze wesele jest dla nas a nie dla ciotek w siudmej wodzie po kisielu!:) .. gozej z rodzicami a raczej tylko z moja tesciowa:D ... ta zaplanowala zaprosci wieksze pol wsi:D .. ale Moj A. baaardzo dobitnie pow, ze chyba sobie \'jaja\' robi i stoi murem za mna zeby liste zamknac w 150osobach:) .. i wyjdzie praktycznie po tyle samo gosci z obu stron:) ... ehhhhhh.. a koszta rosna i rosna i roooosna ... :( .. teraz doszedł dekorator +900zł.. ale trudno przynajmkniej bedzie pieeeeknie:D GbybyBylTak - glowa do gory i nie daj sie ABSOLUTNIE! w koncu to Twoj dzien!:) Witam nowe Kolezanki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas swiadkami beda na pewno moja siostra ( 19) i brat mojego (24), jeszcze ich o to nie poprosilismy ale i tak wiadomo, ze to beda oni :) wesola holenderka gratulacje :) ahhh dzidziusiowo sie tu robi :D :D :D ja wlasnie nie wiem czy w Twoim przypadku przesunelabym wesele czy nie :) z jedne strony tak a z drugiej nie :P U nas tez z rodzicami dochodzimy jakos do porozumienia :) w sumie tesciiow nie podobala sie sala bo za daleko i takie tam, ale w koncu zawsze mowi nam z usmiechem, ze to nasz dzien, a on tylko chce pomoc :) i ze tak czy tak zrobimy jak nam sie bedzie podobalo :) dlatego mam wyrzuty sumienia, ze tak wszystko robimy po swojemu i juz mowie mojemu S. ze pasuje dac szanse rodzicom tez sie wykazac :D beda sie cieszyc jak dzieci :) Co do zespolu to moj slynie z tego, ze disco polo sie tam nie znajdzie :P a raczej przeboje abby elvisa presleya, U2, dzemu, odzialu zamknietego, boba marleya itd :D dlatego sa super :) ale z biesiadnych tez cos mieli w repertuarze :) a i witam nowe panny mlode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolippopp
2010: Styczeń: -Agucha-ropucha 23.01.2010 Luty: -loloinka 13.02.2010 Kwiecien: -ja_23 wielkanoc 2010 -biedronaa 17.04.2010 -kwiecienplecien 24.04.2010 -sylvvia85 24.04.2010 -crazy_green_eye 24.04.2010 Maj: -mroofka 22 1.05.2010 -chysula 1.05.2010 -iff 1.05.2010 -vavava 1.05.2010 --manika 15.05.2010 -_majka_ 15.05.2010 -muffinka 21.05.2010 -krea 29.05.2010 -patricio76 29.05.2010 -wesola holenderka 29.05.2010 -anusll maj 2010 -przyszlazona maj 2010 -Novomova maj 2010 -ines 11111 maj lub poczatek czerwca 2010 -medea23 wiosna 2010 Czerwiec: -komi 5.06.2010 -aniolek27 5.06.2010 -raamonaa 5.06.2010 -anik... 5.06.2010 -N.O.R.M.A.L.N.A 12.06.2010 2 -yeenna 12.06.2010 -Ancia1979 12.06.2010 -czona 12.06.2010 -makusia 12.06.2010 -kika5 12.06.2010 -GdybyByloTak 19.06.2010 -pcheła 19.06.2010 -Ewelina1985 19.06.2010 -Anulka 84 26.06.2010 -Dotin 26.06.2010 -evvvunia 26.06.2010 -bez pomocy 26.06.2010 -olqaa88 26.05.2010 -mia85 26.06.2010 -Mycha38 26.06.2010 -motylek_85 26.06.2010 -Ewelina 1985 czerwiec 2010 -ul3k czerwiec 2010 -Katii23 czerwiec 2010 -natalak czerwiec lub lipiec 2010 - Blond Dajmond czerwiec lub sierpien 2010 Lipiec: -kasienka19 3.07.2010 -izis888 10.07.2010 -Wenecija 10.07.2010 -agusiaaaaaaaa 10.07.2010 -JA TEŻ MAM 10/07/2010d 10.07.2010 -ewelka 17.07.2010 -zabcia_ 17.07.2010 -lusiatczew 17.07.2010 -marcowa narzeczona 17.07.2010 -ewelelinka 17.07.2010 -gosiag88 17.07.2010 -salsera 24.07.1010 -enenka 24.07.2010 -krolowazycia 86 31.07.2010 -blackksieczka 31.07.2010 -cosinusss_ lipiec 2010 Sierpień: -havanka 7.08.2010 -Anuszka 88 7.08.2010 -agnieszka 9922 7.08.2010 -aaaanula 7.08.2010 -błyskotka6 7.08.2010 -madziulek86 7.08.2010 -JMS 7.08.2010 -agula8686 7.08.2010 -yolla2 7.08.2010 -k-eight 13.08.2010 -smkttwmm 14.08.2010 -Toczek 14.08.2010 -jagodowe_pole 14.08.2010 -pannna młoda 14.08.2010 -oliwka8 14.08.2010 -achajka27 14.08.2010 -sylwunia23 14.08.2010 -kalianasza 14.08.2010 -Agnieszka1986-A2 14.08.2010 -Antonina123 21.08.2010 -magdunia1987 21.08.2010 -kamila 1986 21.08.2010 -kiniam 21.08.2010 -DOminikaSyrenka 21.08.2010 -Aguś1984 21.08.2010 -oleum 28.08.2010 -cytrynka277 28.08.2010 -Dominika2888 28.08.2010 -sczzesliwa1111 28.08.2010 -myaja 28.08.2010 -madziulka_85 28.08.2010 -szczęśliwa narzeczona 28.08.2010 -szkajaca82 28.08.2010 -kasia kasiulenka 28.08.2010 -sylwuska88 28.08.2010 Wrzesień: -kala19 11.09.2010 -Brzoskwinka_27 11.09.2010 -ihgkljk 18.09.2010 -Ania_G. wrzesien 2010 -świeżanarzeczona wrzesien 2010 -sunrise girl wrzesien 2010 -Łukasz88 wrzesein 2010 Październik: -samasamotna 10.10.2010 -lakkika pazdziernik 2010 -daisy mum pazdziernik 2010 -Lenka1402 pazdziernik 2010 -asienka 23 rok 2010 -Katii23 rok 2010 -23latkaaaa rok 2010 -ewela85 rok 2010 -Gosiuniaczek rok 2010 -Novitka rok 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję mamusiom i życzę spokojnych 9 miesięcy :* Witam nowe Panny Młode ;) A teraz co u nas :P Jeśli chodzi o świadków to będą nimi mój brat i siostra mojego K. :) (wybór padł drogą naturalną :P) A rodzice . . . hmmm to oni finansują wesele, tzn. moi rodzice (ponieważ ja nie pracuję) płacą za salę, wiejski stół, zaproszenia/zawiadomienia rodzice mojego K. i on (on pracuje :P) finansują zespół, alkohol, i usługi foto-video no i bym zapomniała - kościół :P Mimo tego, że to rodzice finansują nam wesele to wybór pozostawili nam, ale mój K. stwierdził, że lepiej będzie jak ja wszystko wybiorę :P tak więc zespół, fotografa i kamerzystę wybrałam ja ;) Oczywiście on wszystko zaakceptował ;) i nawet mu się podobało :D A jeśli chodzi o salę . . . w sumie to innego wyboru nie było, bo ta była najlepsza :D w okolicy :) a, że byliśmy na kilku imprezach w tamtym miejscu i wiemy, że jedzonko jest pyszne, obsługa miła no i właścicielka to znajoma rodziców to decyzję podjęliśmy szybko ;) Ale się rozpisałam :P Wybaczcie :P Teraz idę drukować I rozdział mojej pracy magisterskiej :D bo jutro mam seminarium i muszę oddać na zaliczenie II semestru ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh... wiecie co? .. dzis tak sobie siedze przed monitorem i czytma o naszych obawach...i tak mysle i mysle to ja chyba stan przedzawałowy bede miec w momencie jak moj A. zadzwoni i powiem: "kochanie jedziemy':D.... jeeeeeeeeeeezu.. az mi teraz tez dreszcz przebiegl po plecach:D ... hihihih.. no jakos sobie ni cholere tego wyobrazić nie moge!:) ... boje sie tez kilku innych rzezczy...:D - czy pogoda bedzie ładana -czy goscie beda zadowoleni - czy jedzenie bedzie im samkowalo - czy wodki wystarczy - czy orkiestar bedzie fajna i czy sie spodoba - zeby wyrotku wtedy ie dostaa bo juz dwa razy rozgajialai - zeby zadna babac nie odeszla i tak moge wymieniac i wymieniac bez konca!;( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://studio.wp.pl/mid,652621,mtype,2,pres,1,seq,1,title,Gotyckie-sluby,type,0,uid,59692,foto.html mnie sie na przemian cieplo i zimno robiło:D ... ludzie maja fantazje?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezzzuu :D czego to nie wymysla :P ja bym nigdy nie chciala miec takiego slubu, pozniej by mi sie wspominal w koszmarach sennych :P niemniej jednak jestem zdania, ze kazdy robi tak jak mu sie podoba. Jesli marzeniem tych ludzi byl taki slub ...to super :) niech kazdy spelnia swoje marzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi u nas to problem najwiekszy mamy ze swiadkami...juz sie keidys rozpisywalam na ten temat na innym topiku bo ciezko mi sie zdecydowac.... i niewiem jak to bedzie do teraz ;) A kwestia finansowa tez niejest latwa, z mojej strony na wesele dadza moi rodzice, a ze strony narzeczonego nietstey neimozemy liczyc na jakas pomoc, tesciowa jest zchorowana i ledwo sama sobie radzi ;( wiec bedziemy musieli jakos z narzeczonym odlozyc. Od mojej strony bedzie jakies 60 osob (o zgrozo:D )a od narzeczonego jakeis 30....i tu sie pojawia kolejy dylemat bo niby wszyscy sie umuwili ze kazdy placi za swoja rodzine, ale tesciowa mimo ze neiwyklada kasy neizgodizla sie zaplacic za tyle wodki ile przewidzielismy na tyle osob, bo "jej rodzina tyle niepije"....powoli niestety zaczynaja sie schody...i wychodzi rzeczywiscie na to ze jak ludzie zaczynaja gadac o pieniazkach to pojawia sie wojna.... Gratuluje przyszlej mamusi :) i pozdrawiam cala reszte Przyszlych Panien Mlodych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jeszcze się tak do końca nie zdecydowaliśmy, kto będzie świadkował. Moja siostra za młoda, z kuzynostwem nie jestem aż tak blisko. Prawdopodobnie wezmę moją najbliższą koleżankę, a narzeczony przyjaciela z dzieciństwa. Oczywiście obydwoje przyjdą ze swoimi partnerami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myaja ja tez jakos sobie nie moge wyobrazic dnia slubu. To dopiero bedzie stres. Ja o tym mysle to az mnie sciska w zołądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny każda z nas ma obawy... na rozne tematy..... masakra.... z tego co rozmawialam ostatanio z kolezanka u ktorej bylismy na weselu, to mowi ze malo co pamięta, szybko zlecialo... najwiecej stresu w kosciele... no i blogoslawienstwo dosc wzruszający moment.... wiadomo kazda z nas bedzie to przezywac po swojemu... jedna sie rozplacze, inna bedzie smiac... jeszcze inna moze panikowac.... roznie jest, ale musimy wierzyc ze wszystko sie uda.... i co ma byc i jak ma byc to bedzie.. takie jest moje zdanie... dlatego organizujemy wesela o tyle wczesniej aby wiecej rzeczy mozna bylo zorganizowac po naszemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi... dla mnie najgorszy chyna bedzie moment przysiegi, pierwszego tanca i podziekowania dla rodzicow:D .. wtedy bedzie taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki stres.. a najlesze z tego wszytkiego jest to ze, na BANK ja albo mama albo tato albo moj A> sie rozplaczemy jak bobry:D a ja jak sie stresuje to... zaraz chwytam czkawke:D ... juz sobie to wyobrazam jak gadam przyciege chops mam kangura... o zgrozooooooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo blogoslawienstwo jest chyba najgorsze :P jak ogladam taka scene w telewizji to placze, a co dopiero na wlasnym slubie :) no i przysiega przed oltarzem tak samo :) pozniej po kosciele to chyba caly stres schodzi i juz jest duzo lepiej :) wiem z opowiadania kuzynek, kolezenek :) Dziewczyny mozecie pisac jaka wodke bedziecie miec na weselu?? Bo wlasnie siedze teraz i spisuje wodki, ktore nas interesuja, bo kilku znajomych przedstawicieli handlowych z hurtowni alkoholi, powiedzialo, zebysmy napisali im taka kartke a oni podadza dokladne ceny :) podobno wszyscy zapierali sie, ze bedzie rabacik :P zobaczymy tylko jaki :D Nas interesuje chyba Pan Tadeusz ( mi smakuje, ale moj narzeczony go nie chce), Sobieski i Wyborowa :) jednak ja chyba bym wolala przy Sobieskim zostac. Slyszalam, ze teraz czesto kupuje sie wodke Palacowa...zna ktos?? albo gorzka zoladkowa??? Tak czy tak musimy zobaczyc najpierw na ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi.. oleum czy my nie jestesmy z jakies rodziny czy jak??:D ... my tez bralismy pod uwage wl pana tadeusza, sobieskiego w wyborowa:D ... stanelo na \'panu tatdeuszu\' 0,5 l:) to byla zgodna dezyjaza moja, mojego A. i mojego tatay... mowi ze ze sobieskim chyba jest ten \'dziubek\' i z niego moze sie kiepsko polewac.. ja osobiscie sie z tym zgodze bo gdy jestem na lekkim rałszu to tez mam z tym problemy:D ... my zaplacilismy za wodke 19,90:) teraz walcze z cenami!:( cholera wszytko taaakie droge ze maskara! ehhh... zastanawiam sie czy nie porywamy sie z \'mlotyka na slonce\' zeby dawac tyle kasy na wesele! ...wyjdzie jak nic 40 000zł!:( przeciez tj starsznie duzo kasy! .. tzn. mamy zanczna czesc dzieki Bogu.. ale zaswsze jest jeszcze ta reszta... rodzice oczywscie zdekalaorwali sie ze pomga.. ale sami wiecie... wyjazd jednak odpada w tym roku a przy pl zarobkach kiepsko widze nasze oszczedzanie!:( ... wrrrrr... no jestem wskiekla... za te pieniadze mozan samocod kupic albo wplacic na czesc mieszkania... :| jezuuuu... moze lepiej zrezygnowac z marzen weselichu i zrbic male przyjecie? ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My będziemy mieć wódeczkę \"Pan Tadeusz\". Wygląda ładnie i się będzie dobrze prezentować na stołach. Zakup kiedy nastąpi i po ile nie wiem... Ale mam nadzieję, że tatuś tutaj się spisze i znajdzie dobrą hurtownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobiety:) Tak sobie siedze i mysle ze ten czas tak szybko leci.... i dobrze bo juz sie nie moge tego slubu doczekac:D Dzwoniłam do kamerzysty (poleconego przez kolezanke) i mój termin jest wolny:), musimy sie jeszcze z nim umówic i wszystko obdagac. Jezeli chodzi o wódke to my chyba zdecydujemy sie na \"Wódke Polską\"- jest bardzo dobra, ma fajna butelke i głowa po niej nie boli:) mój tata ja testował:D. Podobno to bardzo dobra wódka, ja tak szczerze to sie nieznam za bardzo, ale jak spróbowałam pana tadeusza i za chwole wódke polską to ta polska jest duzo fajniejsza, taka delikatniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myaja no kto wie czy nie :P My raczej postawimy na sobieska jednak :) byla na weselu siostry mojego miska, poza tym wiekszosci smakuje i chyba nawet jest tansza niz Tadek :) ale to sie okaze w przyszlym tygodniu, jak nam podadza ceny :) wszystkie tu rzadkiem wypisze na forum :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wódki to sami jeszcze nie wiemy jaka, ale niedaleko mnie jest taka hurtownia w której przeważnie są jakieś promocje, ostatnio znajoma na ślub córki do każdej butelki wódki dostała butelkę coli chyba 0.5l to jak się weźmie 200 butelek wódki automatycznie się ma 200 butelek coli, zawsze coś... u mnie restauracja pokrywa każdą ilość wypitego napoju ale przyda się taka cola no na koronę czy nawet panieński lub kawalerski... jeszcze nie wiem jak cenowo, jaka wódka bo się nie orientowałam, ale nawet do domku przywożą, tylko pewnie w określonej odległości . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez witam po weekendzie :) niestety dla mnie zapowiada sie ciezki tydzien, mam 1 kolokwium i 3 egzaminy zaliczeniowe... masakra ;P dlatego zycze wam wszystkim milego dnia a sama zmykam sie uczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj miałam ostatni najgorszy egzamin (stres do 8.06, bo wtedy wyniki), jutro jadę do promotorki na konsultacje pracy licencjackiej. Denerwuję się, że mało obszerna jest :/ Ale jutro się okaże, czy będę coś jeszcze musiała na siłę dopisywać. Bo uważam, że jest wszystko to, co najważniejsze (no i nie liczy się ilość, tylko jakość). Na koniec miesiąca obrona, strasznie stresowy mam czerwiec, bo w pracy też teraz mega jazdy są, ale co zrobić... Byle do lipca ;) A w ogóle jeszcze chciałam w tym miesiącu jechać obejrzeć naszą salę już przygotowaną na wesele i ogród przy okazji, ale chyba nam to nie wyjdzie, bo wszystkie soboty pracuję... Może uda się na jakieś piątkowe wesele załapać, albo na początku lipca najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×