Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Czesc dziewczyny!!! Mamy kamerzyste! Wczoraj zakleplismy termin. Narazie stopujemy z przygotowaniami. Mamy załatwioną sale, zespół, fotografa, kamerzyste. Niedługo wybieramy sie do księdza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że forum trochę ucichło. Wczoraj byłam na targach ślubnych w Dublinie. Impreza pierwsza klasa pokaz mody rewelacyjny z tym, że sukienki takie sobie, nic na czym można by zawiesić oko. Za to samochody do ślubu zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Nie wiem czy w Polsce też są takie duże ale były ogromne. Można było wygrać 1900 Euro na ślub marzeń ale niestety nie udało mi się:P Jestem ciekawa kiedy w Polsce będą takie targi to może wybiorę się na urlop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaa
Witam kobietki:) No to i ja dołącze:)Sierpien...ale dokładnie co i jak w tym tygodniu zaplanujemy:)robimy wesele na jakies 50 osób..najbliższ rodzina i znajomi:)sale dopinamy w tym tygodniu...bo u mnie wRegionie (śląsk) to raczej popyt na duze sale jest:)więc nam taki mały zameczek sie w sam raz ostał:)zespół jeszce w trakcie wybierania...no i fotograf bo kamery nie bedzie:)a reszta z czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszka86 jeżeli chodzi o targi ślubne to wiem na pewno że były w tamtym roku w Kielcach bo moja przyjaciółka która brała w tym roku ślub na nich była. Było na tych targach wszystko związane ze ślubem. Sama z chęcią bym na takie targi pojechała... u mnie wszystko stoi nadal w miejscu....chyba zmęczyło mnie już trochę szukanie odpowiedniego kamerzysty i fotografa...narazie cieszę się urlopem mojego lubego:) Pozdrawiam Aha witam oczywiście wszystkie nowe Panny Młode!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mialam nic, a jak sie zapytalam czy powinnam cos teraz zaplacic to zakonnica zaczela sie smiac i powiedziala,ze nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki serdeczne za odpowiedź :) Mam nadzieję że nasz termin będzie wolny. Cały czas mam jakieś dziwne myśli, że wszyscy będą chcieli wziąc ślub tego dnia i nie będzie wolnych terminów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa my tez nic nie placilismy przy zaklepywaniu godziny :) Z kochaniem znalezlismy przepiekne obraczki, ktore nas zachwycily ( pierwsze takie, ktore podobaly sie jemu i mi ). Sa dostepne na allegro, ale my chcemy kupic je w sklepie tylko musze poszukac gdzie w mojej okolicy sa te sklepy jubilerskie :) oto one: http://www.allegro.pl/item697777764_aurum_obraczki_slubne_6mm_z_brylantem_0_030ct.html idealne dla nas :D bedziemy myslec za miesiac/dwa o ich zakupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jungle
obrączki śliczne:) my też tak na razie sobie oglądamy ale będziemy przetapiać złoto i skłaniamy się bardziej ku takim z żółtego złota - no i taniej nam wyjdzie jak damy swoje złoto:) my planujemy ślub na 16tą (w ostateczności 15ta ale to się okaże) u mnie raczej nie ma problemu z godziną więc się nie martwię poza tym to jeszcze duuuuuuuuużo czasu:) pozdrawiam przyszłe Panny Młode!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jungle
majka - fajna ta piosenka:) chcesz, żeby zagrał ją zespół czy będziecie tańczyć do oryginału? a słyszałyście może zespół An-kara? obecnie puszczają w radio ich singiel Więcej nas a mi osobiście bardziej się podoba piosenka Chwila jak niebo:) jest super po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy już zarezerowany termin w Kościele. Jestem już spokojna :D Majka piosenka bardzo fajna natomiast wydaje mi się troche za wolna. Nie wiem jak by się do tego tańczyło. Pozdrawiam Was wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piosenka faktycznie fajniutka, ale dlugo sie zaczyna!! Dalej juz da sie tanczyc! No u nas postep taki, ze mamy zatwierdzone kucharki i ja wplacilam zadatek na suknie slubna. Pierwszy salon i pierwsza, ktora przymierzylam:-) W sumie bardzo odbiega od tego co mi się podobało w internecie, ale niestety w zbyt skromnych wyglądałam jak dziecko komunijne... Następnego dnia szukałam jeszcze w innych salonach, ale nawet żadnej nie przymierzyłam, bo nic ciekawszego nie było. Także mam to z głowy:-) Tylko muszę teraz pogłowić się nad bukietem i fryzurą, bo koncpecja całkiem inna:-) Może w przyszlym tyg. uda nam się księdza odwiedzić....Przydaloby się zrobic juz nauki, bo czas leci jak szalony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jungle
cześć dziewczyny - tak a propos wódki weselnej mi się przypomniało: byłam ostatnio na weselu, gdzie była wyborowa - jak dla mnie masakra, strasznie ostra i paląca (chociaż wcześniej nie miałam zastrzeżeń - dodam,że to nie jest tylko moja opinia, wytrawni "znawcy" wódki też mówili, że jest bardzo piekąca i coś z nią nie tak) i jeden z gości nas uświadomił, żeby kupując wódkę na wesele zwrócić uwagę z jakiej jest rozlewni - te z Łańcuta są ok (wszystkie) a podobno te z poznania i jeleniej albo zielonej góry bardzo się popsuły:( a na tej wyborowej jak byk pisało poznań. My jeszcze nie kupowaliśmy ale zastanawiamy się nad gorzką de lux - niedługo idziemy na wesele, gdzie ta właśńie wódka będzie i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jungle na większości wesel na których byłam to właśnie wyborowa ,,gościła"na stołach i jeszcze nigdy sie nie zdarzyło żeby było z nią coś nie tak i z tego co wiem dobre wśród gości miała ta wódka opinie. . I z tego względu my raczej też będziemy mieć wyborową, ale fajnie że napisałaś żeby zwrócić uwagę by była z rozlewni z Łańcuta, na pewno weźmiemy to pod uwagę kupując wódkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jungle
no ja też nie spotkałam się jeszcze ze "złą" wyborową, nie wiem ale na tym ostatnim weselu to naprawdę jakaś zła partia była a co rozlewni to też pierwszy raz się spotkałam z takim czymś, żeby zwracać na to uwagę, ale my też pewnie będziemy się tym kierować przy ostatecznym wyborze wódki - dodam, że do tej pory często na weselach spotykałam wyborową i nie miałam zastrzeżeń aż do teraz fuj!:( a ja wybredna jeśli chodzi o wódkę to nie jestem, byleby była zimna i żeby było czym ją popić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i stalo sie...zostalo 365 dni..ratunku.... a ja mam tylko: zespol,sale,fotografa,kamerzyste,zaklepany termin slubu w kosciele...co jeszcze powinnam teraz zalatwic? prosze o pomoc..nie mam siostr ktore wychodzily za maz wiec nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jungle
kala19 - ja myślę, że na obecną chwilę masz załatwione wszystko co trzeba:) i jeszcze a propos wódki - weszłam na stronę polmosu łańcut i z tego co widzę to do nich wyborowa nie należy - wyborowa jest z poznania:) więc już sama nie wiem co do tych rozlewni...eeh, trzeba się zapytać jakiegoś znawcy, chyba "oddam" całkowicie temat wódki narzeczonemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co się pytałam to po prostu trzeba brać wódkę z dobrego źródła, chodzi mi tu głównie o hurtownie czy sklepy, bo podobno jest tak że czasami same sklepy czy właśnie hurtownie kupują kiepską podrabianą wyborową czy inną wódkę żeby więcej na tym zarobić a jeszcze lepszym pomysłem jest kupić jedną flaszkę i spróbować:)jeżeli będzie ok to z tej partii kopić resztę. Tak przynajmniej myślę...:) kala19 - kobieto nie panikuj!!!u mnie 365 dni minęło 4 września a mam na razie tylko sale i dj zaklepanego nic więcej...za kamerzystą, fotografem, dekoratorką jeszcze się rozglądamy choć przyznam że bez większego zaangażowania, uważam że mamy jeszcze sporo czasu:)choć do księdza przydałoby się iść przynajmniej zapytać jak to jest u nas z tym zaklepywaniem terminów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) my kupilismy wyborowa i uwazam ze jest ok :) wiekszosc ludzi ja pije :P a co do bukiety slubnego z kalii to zawsze bylam przeciwko. Nie wiem czy tak jest u Was ale u nas kalie to kwiaty kupowane na pogrzeby :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i nam zostalo jeszcze rowne 350 dni :) mamy: -sale -zespol - masze zaklepana i stary kosciolek -organiste -wodke kupiona -samochod - jestesmy zapisani na nauki w grudniu i to chyba tyle :) poki co planujemy zakup obarczek ale to za 2-3 miesiace, pozniej poradnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×