Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Gość aaaanula
byłam dziś na targach ślubnych i trochę jestem rozczarowana. Wróciłam z toną ulotek, ale np nie przymierzyłam ani jednej pary butów a miałam nadzieję że będzie taka możliwość. Tak czy siak, trzeba łazić po całym mieście jak chce się coś znaleźć konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny muszę się pochwalić :D Właśnie skończyłam pracować nad ścieżką dźwiękową do pierwszego tańca :D 1. Kukulska i Pasek - Jesteś Blisko Mnie 2. Ram Jam - Black Betty 3. Król Lew - Miłość Drogę Zna Wiem, że środkowa piosenka może szokować, ale będzie niezłym odskokiem od walca czy przytulańca. Teraz czekam na autoryzację przez mojego D. A w między czasie kombinuje nad krokami :D Ponadto od poniedziałku będziemy chodzić na tańce, więc liczę na to, że może coś ciekawego Nam tam pokażą i wykorzystamy w naszym mixie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahmedka85
No a ja mam zarezerwowany 25 wrzesień 2010 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane. Ja juz praktycznie wszytsko mam pozałatwiane. Pozostało jeszcze znalezienie samochodu. Suknią i zaproszeniami zajmiemy sie od nowego roku. Serdecznie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bąbeladka21
witajcie dziwczyny:) Ja tez na 2010:) a dokładnie 4 lipca :) życze wam wszystkim udanego wesela;) zgody i szczesście w małżeństwie a przede wszystkim dużo dużo miłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkaaaaa
witam mam lekkie wątpilowości nie wiem czy dobrze zrobiłam otóz zamówiłam już suknie ślubną (ślub 17 lipca 2010) i teraz spać po nocach nie mogę myśląc że coś z tą suknią bedzie nie tak. że sie nie spodoba nikomu , że coś żle uszyją i będzie okropna. chyba sie pośpieszyłam nich ,mnie ktoś nie pocieszy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena27
ewelka głowa do góry to Tobie ma się podobać suknia i masz się w niej czuć wyjątkowo wiadomo gusta są różne a jeśli coś nie bedzie pasowało to zawsze mozesz jeszcze ja pozniej "przerobić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliiilalalaa
ewelka - nasz slub 28 sierpnia:D hehehe.. a suknia wisi juz u mnie w szafie od poczatku pażdziernika:D ... i jest piekna... ja mialam takie 'halo' moze [przez tydz. czy dobrze zrobilam ze ja mam - teraz nie zaluje nie zamieniłąbym jej na zadna inna:) ... i tez mam schize co ludzie pow, ona jest na wzor tych greckich sukni wiec pewnie czesc powie ze pewnie z firanki, czesc cze jest beznadziejna, czesc ze nie wie wogole co to jest bo na suknie to nie wyglada, ze jakos tak tanio wyglada (kosztowala 1900zł :D ) bo ma baaaardzo malo ozdob ale to nie sie ona najbardziej spodobala a reszta - malo wazna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyneczki, a czy któraś z Was ma może przykładową umowę( treść) wynajmu sali/ domu weselnego??? Bardzo pilnie potrzebuję na wczoraj!!! A my dziś wybieramy ostatecznie tekst zaproszeń i wysyłamy do druku, tak aby w przyszłym tygodniu były już u Nas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam taram ta
a my tez pobieramy sie w czerwcu 2010 :) zareczyny byly dopiero co - 2.11 i juz praktycznie wszytko co najwazniejsze na poczatku mamy zalatwone.a wszystko to w niecale 14 dni... mamy wyjatkowe szczescie, bo trafily nam sie same perełki mimo tak poznego czasu :) wyglada na to, poki co, ze bede miala ślub swoich marzen... :D a kto by pomyslal... jak widac nie trzeba zawsze czekac tych 2 lat (czasem wystarczy tylko 7 mcy ;)) i zameczac sie myslami o przygotowaniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maanda moja umowa jest taka: Zawarta dnia...... pomiędzy............a............zwanym dalej najemca. Wynajmujacy zobowiazuje sie oddac najemcy do uzytkowania dom weselny stanowiacy siedzibe wynajmujacego. Najemca uzytkuje rowniez krzesła, talerze, sprzet kuchenny dla .... osob. Najemca zobowiazany jest oddac obiekt a takze teren wokol w nienaruszonym stanie. Najemca zobowiazany jest do wywozu smieci we wlasnym zakresie. Za wszystkie szkody odpowiada najemca. Oplata wynosi...... Umowe sporz\adzono w 2 egzemplarzach. Dokonano wplaty w kwocie............ Termin odbioru kluczy...... termin oddania kluczy..... Podpisy Mamy sale ze swoimi kucharkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniam - ogromne dzięki, o to mi właśnie chodziło. trochę ją jeszcze dopracuję o co by było gdyby i powinna być ok.Bo niestety nasza pani od sali zamiast wesela robi Andrzejki, dziewczyna miała tylko umowę ustną! Więc bardzo nieładnie postąpiła. Zwlekaliśmy co prawda z podpisanie umowy, bo zawsze jakoś czasu brakowało, ale teraz będziemy rezerwować sylwestra to przy okazji. Nie chcę panikować, ale trochę mnie to poddenerwowało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam wszystkie Panie szukające fotografa na moją stronę www.fotoklaser.pl Dziękuje za uwagę i pozdrawiam Agnieszka N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudooooooooooooooo myszka!!! Zazdroszczę!!! Moje największe marzenie na świecie to taki pieseczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostały mi 2 m-ce do ślubu :). Jesteśmy już w trakcie zapraszania gości. Obrączki leżą w szafce od wakacji, na pierwszej przymiarce sukienki też byłam. Sprawy urzędowe i w kościele załatwione i do stycznia tyle. Zostało nam jeszcze jedno spotkanie w poradni rodzinnej, a później protokół przedślubny. Zapowiedzi już też poszły. muszka śliczny pies:) kiniam nie pomogę, bo nie mogę znaleźć tej mojej umowy:O. Mam nadzieję, że mój Samiec ją ma w swoich dokumentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i ja się przedstawię. Ślub mamy dokładnie za pół roku , 22 mają 2009. Przygotowania już bardzo zaawansowane. Suknia, zespół hotel jest;-) W styczniu zamawiamy zaproszenia i w luty już czas proszenia gości;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, nasz ślub będzie 18.09.2010. jak na razie wszystko co pilne załatwione :) Sala, zespół, kucharki, cukiernik, kamerzysta i fotograf :) do Księdza wybieramy się po nowym roku dopiero... ja sukni jeszcze nie mam, przymierzałam kilka owszem, ale bardziej planuję się rozejrzeć bliżej maja :) napiszcie coś o cenach za wszystkie "usługi" które zamawiałyście... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe forumowiczki princess_2010 ślubujemy tego samego dnia:) Jeżeli chodzi o ceny to zespół kosztował mnie 2500 fotograf 3400 sukienka 1100, obraczki 1200 za sale i impreze placimy 140 zl za osobe zaproszenia 2 zl za osobe wodka 16 zl za 0.5l Absolwent to chyba wszystko co do tej pory kupilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak fajnie ;) to już masz sporo rzeczy zakupionych... u nas zespół 3300 kamera+fotograf 2800, sala 3500+media kucharki i cukiernik nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia plus dodatki ok 3000 . Za restaurację płacimy 170 plus noclegi dla rodziny po 80 zł. Wódkę kupujemy finlandię będzie ok 30 zł z butelkę. Fotograf bierze 1900 filmu nie chcemy. księdza nauki i zaproszenia załatwiamy po nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Trochę się przeraziłam czytając wasze wypowiedzi, bo ślub 1 maja, a my mamy tylko salę, zespół, kamerzystę i fotografa. Resztę zostawiliśmy sobie na styczeń, ale teraz zastanawiam się czy to nie będzie za późno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pandzia_11
Hej Kobietki! Dawno mie nie było. Muszę się pochwalić, nie wiem czy ktoś pamięta, jakis czas temu pisałam, że mam ambitny plan do maja schudnąć ok. 15-20 kg, a póki co udało mi się zrzucić 5 kg :) Cieszę się, że w końcu się zebrałam i powoli osiągam swój cel :) Co do przygotowań to u nas bez zmian, po nowym roku porozglądam się za zaproszeniami. Alkohol, obrączki zostawimy sobie na koniec, a na wiosne pooglądam suknie. A nauki na szczęście nam odeszły. A no i muszę trgo mojego na kurs tańca popędzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to zależy jak u Ciebie w mieście czy trzeba dużo wcześniej zamawiać?? ale w sumie to w styczniu pójdziecie do Kościoła wybierzecie zaproszenia i resztę co potrzeba... myślę, że na nic nie za późno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak mysliscie czy lepiej zrobic sobie obrączki u złotnika za cene 200pln jesli mamy swoje zloto czy wydawac ponad 1000zlotych a nawet i wiecej na nowe, mysle ze ta pierwsza opcja lepsza, z reszta tak samo powiedziala nam złotniczka ze jezeli ktos ma swoje zloto to poleca zrobic sobie obraczki.. :)) jedyny minus ze ta kobitka nie wstawi nam bialego zlota bo niema.. a chcielismy zolto-biale zloto....wrr... troche dylematu mamy, ale chyba sie skusimy, co wy na to ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena27
Crazy no my na obrączkach nie bedziemy oszczedzac tzn w miare rozsadku nasze kosztuja 1600zł i też są biało - złote obraczki sa na całe zycie i trzeba wybrac te wymarzone ja bym na Waszym miejscu jednak kupiła te które Wam sie podobaja ale to Wasza decyzja pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×