Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

wlasnie czytam sobie wczesniejsze wypowiedzi... anik do mnie tez nie podobne ,ze z suknia tak szybko wybralam,ze wogole cos mi sie spodobalo...haha a mam 3 na oku wiec musze cos brac,bo inaczej do slubu nie pojde:) zysiolinka brawo za organizacje,szybko sie uwinelas z tym wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) widzę,że tylko ja mam problem z kiecką...mi jakoś żadna nie przypadła do gusty,ale coś muszę wybrać, nic chwila odpoczynku od poszukiwań i na nowo w przyszłym tyg my mamy też problem z zespołem-ale pokonamy i ten problem:) my póki co załatwione mamy tylko: salę video zdjątka ksiądz--tzn termin ustalony zysiolinka--koniecznie umów się do fryzjera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem tu po raz pierwszy ale wiele rzeczy mozna się dowiedzieć:) Ślub mamy 10.07.10 większość załatwione ale mam pytanie ile wcześniej pasuje zarezerwować fryzjera i kosmetyczkę? wydaje mi się że jeszcze za wcześnie a nie chcę mieć później problemów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx1986 --ja właśnie dziś zarezerwowałam fryzjera i wizażystkę:) myślę,ze to dobry czas-choć do ślubu jeszcze kilka miesięcy, jednak rozmawiałam z wizażystką do której chciałam iść i okazało się,że ma zajęte terminy...więc jak się teraz umówisz będziesz pewna,że dostaniesz się tam gdzie chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx1986 --ja właśnie dziś zarezerwowałam fryzjera i wizażystkę:) myślę,ze to dobry czas-choć do ślubu jeszcze kilka miesięcy, jednak rozmawiałam z wizażystką do której chciałam iść i okazało się,że ma zajęte terminy...więc jak się teraz umówisz będziesz pewna,że dostaniesz się tam gdzie chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to ja może jednak zarezerwuje, wtedy zostanie już tylko do załatwienia ksiądz, dekoracja koscioła i obrączki bo tak to chyba już wszystko jest ( mam nadzieję że nie zapomniałam o niczym:) ) a co dekoracji kościoła macie jakieś pomysły, same dekorujecie czy firma? ja znalazłam na necie firmę która ma ładne dekoracje, szczególnie podoba mi się ta z lampkami mam nadzieję, że uda mi się samej to zrobić:) http://www.decorado.pl/main/d,d,3,dekoracja-kosciola.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, byłam dziś u księdza i udało sie załatwić ślub bez nauk przedmałżeńskich;), teraz tylko zgłosić sie w lipcu i dać na zapowiedzi, ulżyło mi bo już myślałam że bedzie potrzebne zaświadczenie o ukończeniu katechizacji w szkole, które mój narzeczony zgubił ale uff. xxx1986 Co do zdobienia kościoła może dowiedzcie sie kto oprucz was ma ślub tego dnia i złóżcie sie żeby firma wam zrobiła, zawsze wyjdzie taniej jak złożą sie choćby dwie ślubujące tego dnia pary, my tak zamierzamy zrobić. cheysula dziękuje za odpowiedź;) bardzo mi pomogłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) mam suknie:)wczoraj podjelam decyzje i w koncu z trzech wybralam ta jedna:)ciesze sie bo na prawde bardzo mi sie podoba. Mam jedno "ale", bo zamowil mi jakby troszeczke wieksza i powiedzieli,ze potem jak schudne to beda poprawki:(Orientujecie sie w tym?Jak oni to zrobia?Tam jest taki ladny gorset:(troche sie tym martwie.Suknia przyjdzie pod koniec maja,a ja juz tym sie martwie:( No coz trzeba sie zajac reszta przygotowan:) Dziewczyny z lipca kiedy dajecie zaproszenia? Pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Moze zwariowałam ale zarezerwowałam juz kosmetyczke :D Poleciła mi ja kolezanka Panna młoda79 nic sie nie martw. To normalne ze robi sie poprawki. Moja kolezanka tyle schudła ze jak przyszła jej suknia i ja przymierzyła to okazało sie ze musza ja zmniejszac o 2 rozmary!!! I nie było zadnego problemu. Suknia przepiekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura189
Witam dziewczyny, bardzo dawno mnie tu nie było ale staram się nadrobić zaległości. Dzisiaj idę wybrać suknię ślubną i mam tylko jeden problem jaki kolor, do tej pory zawsze myślałam o białej ale jak wchodzę do salonu to moje oczy zaraz kierują się w kierunku ecri ;) chyba nawet bardziej teraz mi się podobają, boję się tylko , żę moja tradycyjna rodzina mnie skrytykuje za dziwactwo jak to mówi moja mama;) Napiszcie mi jakie wy kolory wybieracie? Jestem bardzo chudziutką ale wysoką dziewczyną i moja suknia w rozmiarze 34 powinna dodać mi troszkę ty i tam ale czy kolor też może to zatuszować? Sama nie wiem:/ no ale nic chyba postawię na tą co mi się najbardziej podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura ze mna bylo podobnie ,mierzylam kilka sukienek ecru i nie powiem podobaly mi sie,mojej mamie tez,ale jednak jak postanowilam juz dawno kreacja bedzie biala:)babki w sklepie tez doradzaly ,ze lepiej biala:) dziewczyny ,ktore biora slub w lipcu ponowie pytanie ,kiedy dajecie zaproszenia? Pozdrawiam wszystkieprzyszle panny mlode cos nas nie wiele tu ostatnio,chyba kazda zajeta przygotowaniami.Moj najwiekszy problem to wlasnie byla suknia:)Dobrze ,ze juz jest zamowiona ufff:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też na 2010 a dokładnie 10.07 zaproszenia wydaje mi się że osobą bliśkim typu chrzesny tak gdzieś około wielkanocy chyba nie za wcześnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie macie coś jeszcze co nie jest załatwione?mi zostało chyba najgorsze czyli zakupy wszystkiego teraz jesteśmy na etapie kupowania wódki a najgorsze dla mnie chyba będzie kupowanie jedzenia.jedyne czego nie wiem to czym pojadę tzn jaki samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodax2 pytasz czy czegos jeszcze nie mamy?A wiec nie mam fotografa...obraczek,moj mlody nie ma garnituru...i tak sie zastanawiam...o nie mam fryzjera zamowionego.... Teraz jestesmy na etapie projektu zaproszen:) Zastanawiam sie jak napisac,ze nocleg i dojazd organizujemy my mlodzi?Moze macie jakies pomysly? Co do wodki to jakis miesiac przed weselem zalatwimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie i jeszcze zalatwiamy teraz papiery w kosciele,bo mieszkamy za granica ,a slub w Polsce,wiec wszystko nam trudniej zorganizoac,ale damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli za granicą to rzeczywiście dużo roboty!! obrączek,garnituru to i my nie mamy jeszcze ale wydaje mi się że to można załatwić jeszcze.na samym początku bez stresu "przecież półtora roku zdąrzymy"a teraz stres bo nie mam zielonego pojęcia jaką piosenkę na pierwszy taniec wybrać a co będzie potem?dzień przed chyba trzeba będzie napocząć zapasy art "mokrych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego noclegu itp to może w necie znajdziesz jakiś wierszyk rzeby nie było tak drętwo "....proszę się nie martwić państwo młodzi oferują nocleg...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda wlasnie widze,ze wiesz o co mi chodzi,bo zaproszenia mamy super napisane troche z humorem...a tutaj taka wkladka o tym dojezdzie i noclegu dretwo....:)nie bedzie pasowac.Musze pomyslec.Jesli macie pomysly prosze napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak samo jak ja też mam z humorem gdzieś to widziałam jak znajdę podeślę ci zerkaj czasem tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Jagodax o "Niebieskiej piosence" też myślałam jako na pierwszy taniec bo jest boska, ale moj narzeczony nie przepada za walcem... ostatnio zastanawiam się nad "Zabiorę Cię właśnie tam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena27
Czesc! dzisiaj chcielismy isc na 1 spotkanie do Poradni i pocałowaliśmy klamkę babka sobie nie przyszła postaliśmy 30 min na mrozie w końcu poszliśmy do Parafii i powiedziano nam ze nie wiedza dlaczego ta Pani nie przyszła normalnie szkoda słów jestem wsciekła jak nie wiem co jutro przejde sie do proboszcza aby wytłumaczył mi ta sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez myslalam o ,,zabiore cie wlasnie tam,,ale wybralam ,,wielka milosc,, i moj narzeczony nie mial nic przeciwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda piosenki super wlasnie polskie takie najlepsze:)podoba mi sie chyba najbardziej piewsza i trzecia :) jesli znajdziesz podeslij mi te teksy ,bede wdzieczna:) a moze sama cos wymysle...:) dziewczyny dajecie jakies wkladki do zaproszen?u mnielwasnie mialo byc to ze organizujemy dojazd i nocleg dla gosci.Mysle tez ze zamiast prezentow czy kwiatow cos innego na prezent,ale nie wiem czy nie bedzie tego za duzo?Ach z tymiu zaproszeniami:( Dziewczyny odzywajcie sie jak u Was z przygotowaniami?pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×