Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Gość caca
Nasz blog bierze udział w konkursie na Blog Roku 2009: www.blogroku.pl/perfectmoments,gw880,blog.html Pomóżcie nam w przejściu do drugiego etapu - ZAGŁOSUJCIE NA NAS - to tylko 1,22 zł za sms wysłany pod numer telefonu 7144 o treści B00165 (00 to jest zero zero). BARDZO LICZYMY NA WAS :) Nie zależy nam tyle na nagrodach, co na wyróżnieniu:) blog.perfectmoments.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są to suknie szyte wg wzorów Maggi... ja byłam u nich osobiście, po przymierzałam różne modele, tego akurat nie było... ale i tak wiedziałam, że ten model albo żaden. Pani Kasia to bardzo miła osoba, doradziła fason, także z obsługi byłam bardzo zadowolona. Oczywiście suknia szyta na miarę. W sumie u nich kupuję wszystko, suknię, szal, kurteczkę - wszystko w jednym kolorze z jednej beli materiału - wiec nie ma mowy, że kolory kurteczki czy sukni się nie zgrają. Polecam odwiedzić Polros i to stoisko, tylko najpierw proponuję umówić się telefonicznie - ustalić dostępność modeli. Tak by nie być rozczarowanym, że dany model na stronie jest, a w salonie nie ma. Bo salon niestety ma ograniczoną pojemność... Coś więcej powiem pod koniec marca - bo wtedy będę suknię odbierać, trochę wcześnie, ale p. Kasia powiedziała bym się tym nie martwiła, bo na 3-2 tygodnie przed ślubem można do nich wpaść i nanieść poprawki, gdyby np. ze stresu się bardzo schudło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chaysula
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz. Problem jest taki, ze ja jestem z Katowic a skoro maja na swojej stronie "tą" suknie to pewnie maja doswiadczenie w jej szyciu. Z tego co widze to sa tylko w woj łódzkim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absadasffffffffffff
czesc ohhh i ehhh nie wchodze tylko po to zeby krytykowac, wyrazam tylko swoje zdanie, a przeciez napisałam ze kazdy ma swoj gust i to jego sprawa, mowie jak jest, maaadziaaa89 to jakos zrozumiała, i suknie anik... akurat pochwaliłam, my juz mamy prawie wszystko zalatwione, w piatek idziemy na drugie spotkanie w poradni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :):):) jej dziweczyny ale mnie powaliłyście Wy juz praktycznie wszytsko macie a mnie tak lenistwo wzieło.... Rok temu sie rozpędziliśmy i zamowilismy dosc wazne rzeczy tzn sale, dekoratornie, zespół, kamere, fotografa.... a przez rok czasu nic nie nadgonilismy.... i strasznie mnie brzuch boli jak sobie mysle ile zalatwiania jeszcze przed nami. najgorsze to ciasto i totr bo jest juz baaardzo pozno a ja sie nie moge zdecydowac na ktora piekarnie..... a termin naszego ślubu to: 26.06.2010 a gorszy od cisata temat to: SUKNIA SLUBNA jeszcze nie mam wybranej i na Boga nie wiem sama czego chce :(:(:( chciałam taka obciłą "syrenke" ale stwierdziłam ze przy moijej imprezie (na 180 osob) poprostu wtopie sie w tłum i nie bedzie mnie widac jako Panny Młodej.... nic juz nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemiii ja tez nie miałam pojecia czego chce, a suknie wybrałam szybko. Jak na mnie to bardzo dziwne:) Musisz po prostu poprzymierzac i zobaczyc jak na Tobie lezą rózne modele. Czesto suknie moze niezbyt ładnie wyglądac na manekinie a na tobie bedzie pieknie i na odwrót. Ja jak przymierzyłam pierwszą suknie która mi sie najbardziej spodobała w salonie i zobaczyłam jak ja w niej wyglądam to szybciej ją zciągałam niz załozyłam:D głowa do góry napewno cos znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez miałam problem z suknia na manekinie wyglądały pięknie ale na mnie już nie bardzo.. wybrałam taka ktorej wczesniej wogóle nie bralam pod uwage trzeba przymierzać napewno znajdziesz dla siebie idealną:) my ostatnio zamówilismy zaproszenia http://moda.allegro.pl/item891083266_eleganckie_recznie_robione_zaproszenia_slubne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemiii14- spokojnie z ciastem i tortem. W cukierni gdzie pracuję wystarczy tydzień wcześniej zamówić. Sama u nas biorę i wiem co mówię;-) Dziewczyny jak nauki przedmałżeńskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jaaaaa
hej hej można dołączyć??:) my również mamy ślub 2010 w lipcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jaaaaa
Miarka--u mnie, w cukierni w której chcemy zamówić to najpóźniej 2tyg zwłaszcza w sezonie-to znaczy latem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jaaaaa
Noemiii14..nie TY jedna masz problem z suknią...ja myślałam o krótkiej ale rzeczywiście przy większej ilości gości nawet nie zauważą,że jestem panną młodą hihihi więc poszukiwań ciąg dalszy.. Powodzenia w szukaniu pięknej i jedynej sukni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam przygotowania?? bo u mnie tragednia nadal nie mam zamowionego ciasta... no u mnie jest gorzej bo piekarnie przyjmuja zamowienia na jedna sobote tylko na 5 wesel. i baaardzo duzo osob zamawia juz na wakacje.... a ja nie moge sie zdecydowac. ale juz wiem jaka chce suknie!!!!!! i mam zdjecie podobnej na komp. ale nie wiem jak ją Wam pokazac.... ja juz byalm w salonie w ktorym szyją suknie i przymierzalam wlasnie taka i jest boskaaaa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemi- wstaw zdjęcie z kompa na jakaś stronę np imageshack.us lub fotosika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemi--u nas wcale nie lepiej, tzn wszystko jeszcze w proszku:( ale jakoś podołamy u nas menu i ciasta będziemy zamawiać dopiero w czerwcu więc to na razie mamy z głowy...teraz musimy zająć się poszukiwaniami sukni, dodatków i garnituru zaproszenie itp, nooo i mamy problem z orkiestrą-ale nic z tym też damy sobie radę.Właśnie słucham płytki z nagraniem a jutro idziemy na kolejne rozmowy także duuużo jeszcze mamy do załatwienia aaa..Noemi koniecznie wrzucaj suknie na net:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotin
Dziewczyny wiecie gdzie mozna kupic suknie MS Moda w Warszawie lub okolicach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absadasffffffffffff
czesc w piatek zalatwilismy poradnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, była któraś z was wczoraj w rzeszowie na targach ślubnych, albo może wybiera się na nie jutro? byłabym wdzięczna za odpowiedz ;):) ja mam zamiar właśnie jutro tam zaglądnąć, może dowiem się czegoś ciekawego albo coś mnie zainspiruje? zobaczymy. pozdrawiam tegoroczne panny młode :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobiety :) Wczoraj odebralismy wódke zamówiona wczesniej na wesele i teraz w moim pokoju stoi 150 butelek w kartonach:D .... ale mam towarzystwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas praktycznie takie wazniejsze sprawy juz zalatwione :) w przyszlym tygodniu idziemy na pierwsze spotkanie w poradni :) bo nauki juz odbebnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam problem, chodzi o to że moi przyszli teściowie w ogóle nie mają pojęcia o ślubach no i nie orientują sie kiedy trzeba dać jakieś pieniążki, jaki czas przed ślubem trzeba załatwić konkretne sprawy. sama nie wiem od czego zacząć jak myślicie? kupować już wódke? powiedziecżeby dali swoją dole czy jak to załatwić? dodam że wszystkie zaliczki są powpłacane tylko drobniejsze sprawy tj obrączki, alko, samochód, zaproszenia a oni jakoś sie do tago nie kwapią no a czas leci. Może pezesadzam z tym czasem i zdążymy wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżoanna powiem jak to załatwiliśmy u nas staraliśmy się tak wydawać pieniądze na wszystko by zbytni nie obciążyć budżetu jednorazowym dużym wydatkiem, naszym zdaniem rozłożenie wszystkiego w czasie jest lepszym rozwiązaniem i nie boli tak po kieszeni ślub 1 maja, wódka i szampan kupione zostały przed świętami (5 miesięcy wcześniej) sala i zespół umówieni rok wcześniej 5 miesięcy wcześniej zamówiłam suknię, welon i inne dodatki, odbiór ok 2-1,5 miesiąca przed ślubem, wtedy też kupię do niej buty narzeczony kupuje garnitur, koszulę i buty 2 miesiące wcześniej, nauki załatwiliśmy ponad pół roku wcześniej zaproszenia, jesteśmy na etapie ich rozdawania, kupiliśmy je listopadzie fryzjerka i wizażystka zaklepane niecałe pól roku wcześniej, to samo z przystrojeniem kościoła ciasta będą zamawiane w tym miesiącu lub na początku lutego, dość wcześnie, ale wiadomo maj, więc masę komunii i trzeba się śpieszyć z rezerwacją stół wiejski robimy we własnym zakresie, więc część rzeczy była zamawiana rok wcześniej dodać tylko muszę, że ślub jest prawie 400 km od miejscowości gdzie studiuję, więc większość rzeczy była załatwiana wtedy, gdy byliśmy w mej rodzinnej miejscowości (czytaj okolice świąt), dlatego też tak wcześnie wszystko musieliśmy rezerwować, by potem nie okazało się, że jest za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach no i obrączki, narzeczony już w listopadzie je zamawiał, bo nie mógł się doczekać... ale wystarczy 2-3 miesiące wcześniej zamówić, bo tyle mniej więcej potrzebuje jubiler, a jeśli kupujecie w salonie to ciut mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaanula
a ja sie ( i narzeczonego) w koncu zmobilizowałam do zrobienia dokładnej listy gości, tzn takiej już do zaproszeń, jeszcze czekamy na decyzje od teściów i pewnie za tydzien dwa bedziemy zamawiać zaproszenia, jak troche mrozy odpuszczą to tak sobie myśle, że się wybiorę za butami i bielizną. Rozglądaliśmy się za obrączkami, już zdecydowaliśmy się na klasyczne z białego złota tylko teraz jeszcze porównujemy ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta... ja się mogę pochwalić że sprawy idą do przodu... na przymiarke jadę 12 lutego... 1 lutego zamiawiamy obraczki bo nasz jubiler jest na urlopie.. no i ogolnie to zaczelismy zapraszac juz gosci... bo nie cale 3 miesiace do slubu... heh.. czas pyka jak szalony... mam taka kochana znajomą która robi mi takie sliczne rozyczki do korony.. :D i kokardki... zeby drozbowie nie musieli juz nic wymyslac... narazie tyle u nas.. a np i do ksiedza idziemy w lutym bo tak sie kazal zglosic ale wczesniej chcemy wyciagnac papiery z urzedu.. no i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie ze sie cieszycie
ale ciekawe ile z was za 10 lat bedzie rownie zadowolonych ze juz po rozwodzie i nie musicie tego gamonia bylego meza juz ogladac :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani mnie grzeje ani ziebi twoja wypowiedz. Swoja droga musisz sie strasznie nudzic skoro wchodzisz na slubne forum zeby wypisywac takie głupoty. Myslisz ze kogos obchodzi to co napisałas?! niewydaje mi sie. A z takim podejsciem jak twoje to ludzie nie powinni robic nic bo pozniej moga załowac swoich wyborów, ani brac slubu ani podejmowac decyzji związanych z innymi dziedzinami zycia, tylko ile warte jest takie życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zysiolinka
ślub w czerwcu a my mamy już: sala zespół fotograf kamerzysta ksiądz nauki i poradnia hotel dla gości alkohol wizażystka obrączki podróż poślubną zaproszenia i tak sie zastanawiam czy coś jeszcze już powinnam mieć "zaklepane" i zrobione? boje się że coś mi umknie.. kiedy będziecie zamawiać wiązanki śłubne i dekoracje kościoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absadasffffffffffff
my mamy slub w kwietniu a mam mniej zalatwione niz ty :) a koscioła nie bedziemy dekorowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Witam Was po bardzo dlugim czasie,gdyz ostatnio zagladalam tutaj chyba we wrzesniu czy pazdzierniku...dalam sobie odpoczac od goraczki przedslubnej:) Pamietam niektore z Was mialy juz suknie wtedy wybrane. Teraz widze nadal goraczka z wyborem kiecek ,u mnie to samo, w ta sobote ide do salonu z trzech przezemnie wybranych musze wybrac jedna.Troche sie stresuje,bo chce wybrac wlasciwa.Mam nadzieje, ze bedzie dobrze.Slub w lipcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×