Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

x*x

Dlaczego wybieracie Kancelarię ZABIORĘ CIĘ na pierwszy taniec - przecież ...

Polecane posty

ta piosenka zupełnie się nie nadaje!!! Co z tego, że ma ładny ref jak słowa zwrotek są bardzo smutne Jest tam o czekaniu i nadziei..... bo coś się skończyło i tylko o tym \"Dość mam już pustych dni i świąt których nie było Między nami jest coś, nie zaprzeczaj mi \" .... \"Czekam na jeden gest, wiara jest moją siłą Jestem pewien, że wciąż potrzebujesz mnie Dzień przemija za dniem, znów nam siebie ubyło Życie zbyt krótko trwa więc zdecyduj się Dość mam już pustych dni i świąt których nie było Między nami jest coś, nie zaprzeczaj mi \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wez pod uwage to
ze ta piosenka moze sie ludzia z czyms kojarzyc, z pieknymi i pelnymi milosci chwilami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe..........
ludzie wybierają gorsze piosenki - choćby windą do nieba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Windą do nieba i Zabiorę Cię - to są chyba 2 największe pomyłki jeśli chodzi o pierwszy taniec... Byłam ostatnio na weselu gdzie 1 tańcem było Windą do nieba :( - zdradliwy tytuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe..........
no, nie porównuj kancelarii do windy. Kancelarie na pierwszy taniec jeszcze dałoby się zrozumieć. windy nigdy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrófka
no właśnie Kancelara kojarzy mi sie z moim exem - z naszym rozstaniem, moją tęsknotą za nim... i tym że nigdy już go nie zobaczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to ta piosenka jest paskudna ja bym wybrala Dżage Dody hahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...\"za jedno spojrzenie,za jeden twój gest,zamienię w perły co tylko chcesz..\"Taki tekst,daje pole manewru:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×