Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość artur pierzyk

dobra armatura lazienkowa

Polecane posty

Gość artur pierzyk

jakiej marki armatura jest warta polecenia? szukam ciekawych rozwiazan baterii lazienkowych, zalezy mi na ciekawych ksztaltach i oczywiscie dobrym ,neizawodnym sprzecie. bede wdzieczny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakub-stefan
Chcesz powymieniać tylko baterie czy wszystko łacznie z mydelniczkami ???? Myslałes o kranach bezdotykowych ? ja ostatnio zalozyłem i moge polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppytanie
A jak wygladaja cenowo takiekrany bezdotykowe ??? sa duzo drozsze od zwyklych kranow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mineralny
Baterie bezdotykowe maja nieco bardzie skomplikowana budowe w porownaniu do klasycznych i dlatego cena tez jest wyzsza. Kosztuja od mnniej wiecej 800 zl w gore. wszystko zalezy oczywiscie od modelu i producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witttka
A czy mozna tak poprostu dobrac tylko same baterie bezdotykowe pod kran jaki mamy obecnie w łazience?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamemnon
Chodzi o umywalke, tak? Na pewno mozna kupic sama baterie, sa tez komplety w tej samej serii stylistycznej np do umwalki, wanny czy do prysznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witttka
Tak chodzi mi o umywalke i sam juz nei wiem co jest lepsze czy wymienić cala umywalke czy tylko baterie jesli same mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlotymedal
witttka- jak umywalki pasuja do nowych baterii to po co wymieniac. Chyba, ze chcesz zrobic generalny remont;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę alveus lub stella. Ja korzystam z all-domo.pl i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebo4545
Jak potrzebuję coś z armatury to zawsze wchodzę na stronkę pgi.com.pl . Tutaj mają porządne rzeczy za niegłupie pieniądze. Od małych zaworów, po brodziki, oferta kompleksowa, szybka dostawa. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci zajrzeć na http://www.domeko.com.pl/ . Tam jest duży wybór dobrej armatury łazienkowej w bardzo korzystnych cenach. :) Sama kupowałam i jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest duży wybór armatury łazienkowej. Możesz kupić sobie tradycyjną, z kurkami do odkręcania wody, albo z takim dyszlem którego pociąga się do góry. Mi się podoba tradycyjna armatura z dwoma kurkami. Widziałam duży wybór armatury w sklepie Domex w Szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywne mam doświadczenia z hurtownią Swatt. Moja firma specjalizuje się w instalacjach sanitarnych i dużą część elementów zamawiam właśnie od nich. Prowadzą swój sklep online na www.swatt.pl Różne rodz*****aterii, czy przyłączy, praktyczne dodatki, można skompletować rzeczy pod każdą instalację. Szybko odpisują na maila, nie ma też większych problemów żeby kogoś po drugiej stronie złapać pod telefonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie oni naprawdę dają radę zarówno pod względem jakości jak i cen https://www.jaquar.pl/produkty/akcesoria/. Po pierwsze, spory wybór w różnych stylach. Po drugie wykonanie zasługuje na duży plus. A po trzecie, ceny nie są z kosmosu. Jak trzeba to można też liczyć na doradztwo. Uważam, że naprawdę światowy poziom sobie zafundowałam w łazience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollllxxx
My kupowaliśmy armaturę łazienkową od firmy Hydro-San z Kamienia Pomorskiego. Ceny konkurencyjne, duży wybór, miła obsługa więc czego chcieć więcej? Zdecydowanie polecam . hydro-san-sbs.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletta

Polecam sklep z armaturą łazienkową Disan www.disan.pl 

Najważniejsze jest żeby armatura nam się podobała i współgrała z całością. Nie ma sensu kopiować czyichś pomysłów czy wnętrz żywcem wyrwanych z katalogu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc9

ja marzyłam o armaturze retro. po długich poszukiwaniach natrafiłam na firmę www.armaret.pl i szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diluma

Ja armaturę łazienkową kupowałam wraz z płytkami. Wszystko znalazłam w Cermagu - bardzo fajnie wyposażony salon, mają spory wybór i bardzo szeroki wybór. Jest w czym wybierać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozinka

Robiąc remont w łazience bardzo długo szukałam odpowiednich płytek i ceramiki. Trafiłam do Cermagu i jestem mega zadowolona z zakupów! super wybór i dobra cena. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie armatura z KFA nie ma sobie równych. Produkty wysokiej jakości, bardzo wytrzymałe, prezentujące się nienagannie. Dodatkowo bardzo łatwe w czyszczeniu i stabilne. Mam od nich parawan nawannowy i zestaw baterii łazienkowych. Firma zdecydowanie warta polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, myśmy niedawno przymierzając sie do remontu łazienki szukali czegoś ładnego i funkcjonalnego. Szukaliśmy polskiej firmy, a mnie jeszcze zależało, żeby wykończyć czarnym lub antracytem. No i tutaj faktycznie mogę powiedzieć, że KFA w zasadzie zafundowała nam całą łazienkę. Mamy obie baterie od nich, parawan i grzejnik. Wszystko super się prezentuje, udało się osiągnąć fajny loftowy klimat i działa też bez zarzutu. A przy okazji  nie zrujnowaliśmy sobie budżetu :D  

Dnia 2.09.2020 o 16:16, Klaudyna.I napisał:

Jak dla mnie armatura z KFA nie ma sobie równych. Produkty wysokiej jakości, bardzo wytrzymałe, prezentujące się nienagannie. Dodatkowo bardzo łatwe w czyszczeniu i stabilne. Mam od nich parawan nawannowy i zestaw baterii łazienkowych. Firma zdecydowanie warta polecenia!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja kupiłam armaturę w Cermagu! bardzo mieli duży wybór i sama nie wiedziałam co wziąć i co będzie dobre! a tak to w salonie zakupiłam wszystko co potrzebowałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie Eksperciłazienek popatrz. Szeroki wybór armatury. Od różnych producentów więc jest w czym wybierać. Od pisuarów jak tu https://www.ekspercilazienek.pl/pisuary , przez wanny, po umywalki. Kolorystyka, forma, styl - bez problemu znajdziesz coś stylowego i funkcjonalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×