Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiki ppp

czy używałyście majtek poporodowych i jakich?

Polecane posty

Gość fiki ppp

z siateczki czy z flazeliny (chyba tak sie nazywają) które są wygodniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośkaaa
Żadne nie są wygodne, ale chyba lepsze są te z siateczki, miałam własnie te, ale tylko w szpitalu. Obok mnie dziewczyna leżała w zwykłych bawełnianych to na nią lekarz nakrzyczał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiki ppp
mnie w sklepie babka powiedziała ze lepsze sa z flazeliny a te z siateczki ''gryzą'' to juz sama niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wielorazowe, 2 pary za ok 8 zl, raz je zalozylam zeby sprawdzic i byly bardzo wygodne :) u nas w szpitalu mozna lezec w gaciach bawelnianych, nikt nie krzyczy z tego powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo przydaly sie te z siatki -ktore sie pierze! sa duze ; przewiewne i nie uciskaja..te jednorazowe to jakies takie sztuczne-tylek sie pocil a co za tym idzie szczypalo..wiec mialam krotko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w innych jak bawelnianych
bym nie wyrobila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, pracuje w szpitalu, nie ma gorszych gaci od tych flizelinowych, najwiecej odparzen i zakarzen, polecam zwykle bawelniane duze biale gacie babcine takie z fajna gumka by was nie dusila za bardzo. Mozna je prac (i nalezy) w 95 stopniach C w pralce, no i przepuszczaja powietrze, poki macie swieza rane po cieciu krocza 0- 3 doby to jednak radizlabym jak najwiecej wietrzyc pupcie , tak jak kazda rana i ta zagoi sie lepiej jak bedzie wietrzona, gdy jednak nie macie nacietego krocza, to po protu biale majtaski, podpaska do srodka , najlepiej bawelniana typu ~samolot~ , no i podmywanie po kazdym siusiu, kupce czy zmianie podpaski(w szpitalu nazywanej z niewiadomej przyczyny @wkladka@).Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dużo zależy od ,,zwyczajów" danego szpitala.U mnie akurat kobiety po cc moga mieć zwykłe bawełniane gatki ,oczywiście ubrane tak by gumka nie uciskała brzucha.Natomiast te po naturalnym muszą mieć jednorazówki. Dla mnie te gacie są beznadziejne.Rozmiary są zaniżone i jak ktoś sporo przytyje(tak jak ja:P) to się rozrywają na dupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×