Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mała pasta do zębów

7th Heaven- Siódme niebo

Polecane posty

Wszystkie seriale mają swój topic, więc i temu stworzyłam. Emisja 13.15 na TVP 1 . Zapraszam do dyskusji. :)) ___ Ja osobiście bardzo lubię ten serial - oglądam codziennie. (od poniedziałku do piątku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka z bielska
mnie dziwi jak sliczna Mary (jessica biel) mogła zostawić Bena na rzecz tego starego pilota;/ hehe to okropne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem mary nie jest sliczna (ma szczene jak koń), jej mlodsza siostra Lucie jest pa sku dna, tylko Ruby jest ładna podoba mi sie najstarszy syn salowy ❤️ boski jest tylko by mu mogli wlosy sciac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagaluta
ogólnie fajny model (filmowy) rodzinki. piekny , duży dom, fajna zgrana rodzina... ale żadko tak bywa w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emillllka
chcialabym stworzyc taka rodzine:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna nazwa
Ja też oglądam. Ale tylko gdy mi się zdarzy. Tak żeby śledzić - nie. Jednak i tak wszystko wiem co się dzieje. :) Poprawia humorek :) Jessica Biel jest bardzo ładna moim zdaniem. ;) Ogólnie to fajne, beztroskie życie eh... Trochę to dołuje, no ale... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzka zabisia
Lucy zauważa, że niedziela już nie jest dniem odpoczynku spędzanym razem z rodziną. Eric stroni od Kościoła, obecnie pisze książkę. Roxanne wyraźnie uwodzi młodego pastora Chandlera, co nie podoba się Lucy. Cecylia i Simon myślą o rozpoczęciu współżycia i chcą poinformować o tym rodziców. Lucy wygłasza swoje pierwsze kazanie w kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeee
ten serial jest do wyrzygania, waszyscy tacy dobrzy i swieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość life is brrutall
Lubię go, jest taki pozytywny :P Kiedyś siadało się do niego całą rodziną w niedzielę rano :D Tak jak to Simpsonów i innych kultowych seriali :P I śmiechu warte kiedyś było śmieszne, jak maraton śmiechu-teraz to żal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeee
Cecylia i Simon myślą o rozpoczęciu współżycia i chcą poinformować o tym rodziców -- popatrzcie na ten cytat. poinformowac rodzicow ze beda uprawiac sex?? no kto tak robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie ten serial
Cześć mam pytanie czy przez to ze w telewizji od jutra lecą igrzyska olimpijskie powtórki 7 heaven nie beda lecialy? bardzo prosze o odpowiedz, poniewaz ten serial tak mnie wciągnął;) a i jeszcze jedno małe pytanko czy po wakacjacj bedzie ciag dalszy 8 serii? jeszcze raz prosze o odpowiedz i dziekuje z gory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie ten serial
Cześć mam pytanie czy przez to ze w telewizji od jutra lecą igrzyska olimpijskie powtórki 7 heaven nie beda lecialy? bardzo prosze o odpowiedz, poniewaz ten serial tak mnie wciągnął;) a i jeszcze jedno małe pytanko czy po wakacjacj bedzie ciag dalszy 8 serii? jeszcze raz prosze o odpowiedz i dziekuje z gory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaa nka
niestety od 12 do 17 beda igrzyska pokazywane, nie kazdy pasjonuje sie sportem, wkurza mnie to w tv polskiej ze zamiast jakis programow bedzie przez pol dnia puszczane to, durnota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuu
czy nikt go nie ogląda? gdzie fani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignat
jak sie nazywala dziewzczyna simona taka blondyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×