Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość witrynka a

LEKSVIK

Polecane posty

Gość witrynka a
nikt nie ma tych mebli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam te meble trzy lata temu. Bardzo mi się podobały i wciąż podobają, ale już zaczynaja być \"rozchwiane\". Trzeba je co jakiś czas podokręcać. Nie wiem czy to moja wina, bo jakoś źle skręciłam, czy po prostu takie są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witrynka a
acha czyli rozumiem, ze tez cos do siedzenia czy spania kupilas, czy np. takie komody tez sie rozkrecaja? no jesli po 2 latach Ci sie nie opatrzyla i nadal podoba, to musza juz miec jakis swoj urok. Ja mam w domu serie KENT, ale to nie z ikei, takie komody z okleiny i juz po miesiacu nie moglam na nie patrzec. Jedynie, co mi nie pasuje w tej witrynie z ikei, to to, ze nie ma tyłu, masz moze taką samą? Czy to sie sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witrynka a
podnosze temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witrynka a
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witrynka a
jeszcze raz, moze ktos jednak kupil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witrynka a
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam dawno nie zaglądałam. Rzeczywiście meble dalej mi się podobają, chociaż jakościowo nie są rewelacyjne (to po prostu IKEA - nie ma co liczyć na wykonanie na wieki). Ja mam z tej serii półkę na książki oraz komodę - taką chyba największą. Ma pięć szuflad.Trochę się niestety rozkręcają, ale są bardzo pojemne. No i fajnie się je skręcało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już rok czasu ten właśnie regał i jestem bardzo zadowolona, póki co nic się nie chwieje, a brak tylnej ścianki jakoś mi nie przeszkadza. Poza tym z tej serii mam również łóżko pod materac 160*200 i komodę na 6 szuflad. Jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam sporo mebelków z tej serii i między innymi ten regał:)brak tyłu jest jak dla mnie właśnie atutem, ponieważ mebel nie wygląda przez to siermiężnie, nie zajmuje całej ściany, półki nie sprawiają wrażenia ciemnych i przepastnych, jak w babcinych kredensach:)bardzo fajne mebelki, stylowe - można dopasowywać kolejne elementy i w zasadzie pasują do (prawie) każdego wystroju pomieszczenia.to tyle zalet, natomiast wadę mają tylko jedną - za to dość istotną - wykonane są z miękkiego drewna i są bardzo podatne na zarysowania, bruzdy, wgięcia - trzeba o nie dbać i uważać na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×