Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ejdżi

studia zaoczne! czy jest problem ze zmiana grupy?!

Polecane posty

Witam! Mam pytanie do wszystkich, ktorzy studiuja zaocznie oraz do tych ktorzy moga sie na ten temat wypowiedziec. Od października zaczynam studia zaoczne na tej samej uczelni na której od trzech lat uczy się moj narzeczony. Jestesmy ze sobą bardzo związani. Martwimy się, że zjazdy będziemy mieć w inne weekendy. W tygodniu nasz kontakt jest bardzo ograniczony, poniewaz oboje pracujemy i mieszkamy w innych miastach (odleglosc 20 km). Czy orientujecie sie czy ewentualna zmiana grupy (tak zebysmy mieli zjazdy mniej wiecej w te same weekendy) stanowi jakis problem?! To dla mnie bardzo ważne... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ejst to problem. musisz isc do dziekanatu, albo ewentualnie do opiekuna roku i tam powiedziec ze chcesz zmienic grupe. moze byc problem jesli to kierunke gdzie sa laboratoria i np nie bedzi emozliwe wziac dodatkwej osoby, mozesz tez sie z kims zamenic na grupy. dla uczleni to zadna roznica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2445
a w jakim mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie byl problem bo trzeba sie bylo zamieniac za kogos, ale zawsze przed rozpisywaniem grup na dalszych latach szlismy grupka do p z dziekanatu i prosilismy zeby byc w tej samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2445
a dopiero zaczynasz czy II stopnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2445
No to jest was dosyć mało i labory wszyscy mają w tym samym czasie tylko po prostu na dwóch różnych salach albo na jednej większej np. surowce i jest po prostu tylko dwóch prowadzących. Zmiana grupy nic nie da. A na zajęciach trzeba być bo potem jest problem z odrobieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Dzieki wszystkim za informacje. Mam nadzieje, że ułoży się jakoś po naszej myśli :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×