Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość seksmannnn

Seks w gumce to jak kąpiel w płaszczu

Polecane posty

Ożesz w morde jeża....!!!! seksmannnn mi wysłał zdjęcie chooja !!!!! :D:D:D ale jazda :D Ale to sie nie liczy :O Na chooju ma byc przyszpilona karteczka z napisem "kafeteria" i umieszczony z tym zdjęciem link w poście na tym topiku :classic_cool: Inaczej nie uwierzymy ze to twój :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam ostatnio nawet koorva spamu nie dostaję nikt mnie już nie kocha, do chooja wafla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warkocz boję się sprawdzić :o A ja dostaje dużo maili z kongratulejszonsami :) i cały czas wygrywam :) Nawet Królowa Elżbieta do mnie napisała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniuś, ty napewno nie dostałes, bo jak napisałam wczesniej, to było z innego topiku ;) Wielbiciele mi się pierdzielą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani......mam pytanie do was, nie było mnie przez jakis czas w sici a tu na Onecie zaszły zmiany w szacie graficznej strony Onetu, jest teraz jakas taka popiehdolona :o Czy jest jakaś opcja by wrócić do starej wersji, bo w tej nie mogę się onaleśc i nie podoba mi się :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warkoczu, póki co na samej górze możesz się przełączyć na starą wersję, ale piszą na niej, że wkrótce ją wyłączą :o buce :o Mnie też ta nowa strona wkuhwia, ale powoli sie przyzwyczajam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×