Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość apateka

Najtańsza apteka internetowa?

Polecane posty

Gość zupa_zuppa
korzystam z superapteka.pl od dluzszego czasu i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddf
żałosne te reklamy, moze 10 % prawdziwych wypowiedzi w tym wątku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkamini
Ja zawsze kupuje przez strone www.e-apteki.net. Są super. Przesyłka zawsze przychodzi dwa dni po zamowieniu, a pod adresem nadawczym kryje sie prawdziwa apteka. to od początku wzbudziło moje zaufanie :) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOMUAZKO
nie jestem reklamą ale klientem takim z krwi i kości i kupuje na http://www.kuzniazdrowia.pl/ jak szukałam troszkę to jest cenowo ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sieeeee
apteka dbam o zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoool
superapteka pl. bezkonkurencyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wally
Ja osobiście zamawiałem parę razy w www.aptekacefarm.com.pl Mają bardzo dobre ceny i częste promocje. Zawsze jak mam jakiś problem to dzwonię na infolinię i facet z którym rozmawiałem zawsze konkretnie odpowiada na pytania. Paczki dochodzą w miarę szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wally
aha, przyglądałem się tej bezkonkurencyjnej superaptece.pl i muszę powiedzieć ze mimo wszystko w aptekacefarm.com.pl jest taniej, nawet taki głupi espumisan który w superaptece kosztuje na promocji 19.90 w aptekacefarm jest tańszy o 4 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fomcia
ja polecam szczerze aptekę www.cefarm24.pl bardzo tania i szybka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RYMOMIKA
Wzdęcia Latem. Karmię króliki, a Julek (5 lat) jak zwykle klepie. Przy okazji „bawimy się w Harrego Pottera. Mój wkład do zabawy, ze względu na targanie skrzynki ze skoszoną trawą i kubełka z ziarnem, ogranicza się do posapywania, o przepraszam potakiwania w odpowiednich momentach. Nie na długo jednak. „Hermiona zwraca się do mnie Julek konspiracyjnym tonem- „Ja to bez przerwy jestem chory, mam katar i wzdęcia. Katar to mi przeszedł dopiero latem. i dalej na tym samym wdechu: -„Mamusiu, a co to są wzdęcia? Trudno silić się na elokwencję, gdy upał sprawia, że ma się ochotę tylko na to, by gdzieś się zaszyć w cieniu ze szklanką czegoś chłodnego do picia, a poza tym, co tu kryć, momentami traci się wątek w tym ciągłym jego gadaniu. Muszę się przyznać, że palnęłam bez zastanowienia: „To wtedy, jak się ma duży brzuch. „Mamusiu, a tatuś ma wzdęcia? Ręce mi opadły. Więcej na: http://o-dzieciach-z-humorem.blogspot.com/ Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2311mika
Ja tam nie wiem jak inne ale ostatnio pojawiła się nowa apteka internetowa Jest do obejrzenia pod adresem www.fajnaapteka.pl Ja osobiście zaopatruję się w tej aptece i sadzę że ceny mają wcale nie wygórowane-powiedziałabym nawet że jest tania Dodatkowo kiedy potrzebowałam porady i zadzwoniłam na numer to pani która tam pracuje była bardzo pomocna a co więcej nawet oferowała mi tańsze zamienniki leków których potrzebowałam-bardzo mi się podobało ich podejście do klienta Mogę ich polecic z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok.sads
w superaptece faktycznie jest b. tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2311mika
a w www.fajnaapteka.pl wprowadzili nowe opcje dostawy teraz można dostać swoje leki jeszcze taniej jak widać cały czas się rozwijają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwobiels
w superaptece jest bardzo tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2311mika
sprawdziłam tą niby superapteke i wcale nie jest tak super-wiadomo ze niektóre produkty mają taniej ale jakby to wszystko uśrednić to w fajnaapteka wyszłoby taniej - ciekawa jestem czy osoby które mówią ze w super jest tanio zajrzały chociaż do fajnaapteka.pl? może pora zmienić aptekę na tą fajną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jalekomanka
w wiekszości skromny asortyment w żadnej nie ma opasek przeciwko chorobie lokomocyjnej ( ale też dla ludzi po chemi, operacji czy w ciąży)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amolek
sprawdzona i jedna z tańszych, z szybką i darmową przesyłką powyżej 250zł www.aptekawsieci.pl; kosmetyki w dobrej cenie i nie tylko; dużo zestawów z gratisami;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woxikxx
zdecydowanie superapteka, zgadzam się z tym poglądem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkowa
Polecam Wam tan ranking aptek internetowych: http://goo.gl/SJ8ue Najlepiej wypada i-apteka.pl ale w rankingu sporo ciekawych propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apteki internetowe nie są tanie ponieważ płacimy za wysyłkę i przeważnie wychodzi tyle ile w normalnej aptece kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2311mika
Ten ranking aptek to fajna rzecz - mozna się dowiedzieć różnych rzeczy o danej aptece Polecam http://www.recomena.pl/pozycje,2242,apteka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tez wieksza
ja znam tansza i lepsza ale wam nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wollasa
ja tam korzystam z superapteki i jestem zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znalazłam nową aptekę i dość tanią polecam tanieleki.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×