Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość apateka

Najtańsza apteka internetowa?

Polecane posty

Gość Kaaaaaaaaaaaaaaaaarola
a w tej aptece http://www.wapteka.pl jest jakaś kwota od której jest darmowa przesyłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka34
tak, od 300 zł jest darmowa wysyłka :) dlatego warto albo uzbierać sobie większe zamówienie albo np. zrobić na spółkę ze znajomymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję w gemini, mają najniższe ceny i odbiór w punkcie za darmo i mam to szczęście, że punkt jest w moim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Waptekę, mają bardzo dobre promocje i duży wybór więc praktycznie całe medyczno-kosmetyczne zakupy można zrobić w jednym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkanka
Potwierdzam. Ostatnio pokończyło mi się dużo leków i zrobiłam zakupy w http://www.wapteka.pl/. Zamówiłam przy okazji dużo suplementów dla całej rodziny, odżywkę, szampony, emulsję do mycia dla dzieci itp i się uzbierało tak 300 zł z groszami, także przesyłkę miałam za darmo. Ceny mają tam dość konkurencyjne, a ja dzięki temu nie marnowałam czasu w kolejce w aptece i mam zapas wszystkiego na długi czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśkowna
a długo trzeba czekać aż dojdzie zamówienie z tej apteki wapteka.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałem w Aptece Dla Bliskich http://www.aptekadlabliskich.pl Tania przesyłka (9 zł, od zamówienia 200 zł darmowa), mają wszystko czego szukałem (odżywki dla dziewczyny jakieś), wysyłają praktycznie od ręki. Miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkanka
mi zawsze szybko przychodzi :) czas zależy od tego, jaki rodzaj przesyłki sobie wybierzesz - bo możesz paczkę priorytetową, paczkomat i kuriera :). ja najbardziej lubię paczkomat, bo możesz sobie wybrać dowolną porę odebrania przesyłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiotek__
Ja też zamawiałam w Aptece Dla Bliskich. Co ciekawe deklarują dostawę Pocztą Polską w 2 dni po zamówieniu i faktycznie tak przychodzi :) http://aptekadlabliskich.pl/do/page/RealizacjaZamowienia - mają taki śmieszny kalkulator czasu realizacji zamówienia, z którego wynika że kurierem może iść dłużej niż PP, pewnie mają jakąś umowę z PP, żeby ich paczki traktowali lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio kupowalam sporo lekarstw dla malucha i troche dla siebie, nie dosc ze taniej niz w innych aptekach tomaja jeszcze wiele promocji, a mowie o aptece głównej (siec aptek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zazwyczaj korzystam z apteki internetowej europe-pharm. Mam męskie problemy zdrowotne, a w tej aptece mozna kupić leki które potrzebuję bez recepty. Może ona nie najtańsza ale leki skuteczne i w bardzo wysokiej jakości. Ponadto ma darmowe dostawe)) Zaufam jej. Jeżeli ktoś ma taki problemy jak ja, to polecam http://www.europe-pharm.com/html/gl_pl.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablik1
Zrobilem porownanie interesujacych mnie produktow na ceneo i dokonalem zakupow w aptekabiedronka.info zdecydowanie tanio, szybko dostelem jeszcze gifta, dostalem informcje ze po 15 bedzie odbior osobisty we wroclawiu, krakowie i lubinie wiec bedzie jeszcze taniej bo bez kosztow przesylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o http://www.wapteka.pl/ to czasy dostawy są bardzo krótkie. Zamówienia dochodzą w ciągu 1-3 dni roboczych. Dlatego właśnie tak bardzo lubię tę aptekę. Jest tam tanio i przesyłka przychodzi do mnie bardzo szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam.polecam apteka polska. moja córka mam atopowe zapalenie skóry a te kosmetyki są drogie.w tej aptece na internecie sa najtansze kosmetyki http://www.apte.pl/filter/name,emolium.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka12221
Ja kupuje zawsze w http://www.tanie-leczenie.pl/. Zawsze mieli na stanie produkty które zamawiałam więc nie było później czekania 3-4 dni na przesyłkę. Ceny mają niezłe, sporo produktów i zestawów w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nepka
Ja też bym oddała swój głos na waptekę. Kupowałam tam kosmetyki i suplementy wiele razy. Często można tam trafić też na jakieś fajne promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też kupuję w Waptece. generalnie mają duży wybór i szybko wysyłają. mnie w sumie zdobyli opcją odbioru w paczkomacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zazwyczaj korzystałam z Cefarm24.pl i byłam w miarę zadowolona, ale ostatnio spróbowałam za poleceniem koleżanki Aptekaprima24.pl, dlatego, że mają super promocje na dermokosmetyki a dostawę miałam już na drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no paczkomat faktycznie jest ok, chociaż ja ostatnio z Wapteki zamawiałam kuriera i po prostu się z nim dogadałam, że ma być po 18 u mnie w domu :) ale czasami jak się nie da to zamawiam po prostu do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również korzystam z Aptekaprima24.pl i też uwielbiam to, że można zamawiać przez paczkomaty. No i dużo promocji mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrobiłam teraz pierwsze zamówienie z wapteki i czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę niepokoiło mnie czekanie na dostawę jak zamówiłam pierwszy raz leki w domzdrowia.pl , ale paczka przyszła szybko bo zamówiłam paczkomat. Od tamtej pory zamawiam już chyba z cztery raz i za każdym razem szybko otrzymywałam przesyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również korzystam z Aptekaprima24.pl i mogę z czystym sumieniem polecić. Mają dużo promocjo na kosmetyki Vichy ostatnio. Muszę się też z Wami zgodzić, że paczkomaty są bardzo wygodnym i szybkim rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TabascoZ
Ja uważam, że nie ma jednej, jedynej apteki internetowej, która byłaby najtańsza. Ceny trzeba na bieżąco porównywać, bo ciągle się zmieniają oferty rabatowe. Dobrym pomysłem jest zapisanie się do newslettera, bo wtedy oferty dostajemy na maila. Ja najczęściej korzystam z apteki av.pl, a to dlatego bo produkty mogę odebrać nawet osobiście, bo jestem z Krakowa. Wtedy nie płacę za przesyłkę. Poza tym, farmaceutki są tak sympatyczne, że chętnie tam wpadam na krótkie pogaduchy - oczywiście jeżeli nie ma kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka3
ja mam z kolei tak, że takie rzeczy lubię załatwić szybko i od ręki bo w ciągu dnia na pogaduchy w aptece nie mam raczej czasu... korzystam teraz z Wapteki też dlatego, że zamawiam odbiór w paczkomacie, dostaję sms, kiedy paczka jest gotowa do odbioru i mogę sobie po nią pójść o każdej porze dnia i nocy. to bardzo wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też często kupowałam w Waptece, właśnie ze względu na paczkomaty, bo też nie mam czasu biegac po aptekach jak pracuje prawie 24h na dobe :/ Ale wlasnie ostatnio gdzies przeczytalam o nowej aptece online Prima i tam trochę tańsze dermokosmetyki i suplementy i też odbiera w paczkomatach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy najtańsza, bo aż taż dokładnie nie porównywałam, ale kupuję na domzdrowia.pl, oprócz dobrych cen ważna jest dla mnie szybkość realizacji zamówienia, a tutaj nie mogę na to narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam z nimi dobre doświadczenia, ale najczęściej zamawiam u nich kosmetyki, chociaż ze trzy razy zdarzyło mi się też kilka leków w dobrej cenie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×