Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość apateka

Najtańsza apteka internetowa?

Polecane posty

Gość gość
Niedawno robiłam zakupy w internetowej dbam o zdrowie( doz.pl), odbiór w punkcie następnego dnia. A dziś totalnie rozczarowałam się gemini, zamówiłam we wtorek, odbiór w punkcie, kasa we wtorek przelana i potwierdzone, że doszło a dziś pytam przez maila co się dzieje i odpowiedź, że wysyłają tylko we wtorki no i swoje zamówienie dostanę w następny czwartek. Masakra! Półtora tygodnia czekać na zamówienie o czym nie informują w regulaminie. Mimo niezłych cen więcej tam nie zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aleleki.pl - zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam apteke gemini jest tania i szybka dostawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zdecydowanie http://i-apteka.pl/ Zamawiamy raz na miesiąc/dwa miesiące u nich leki. Duże zamówienia, niższe ceny niż na mieście, dostawy w kilka dni. Gdyby to były leki za 20 zł to pewnie byśmy daleki sobie spokój, ale miesięcznie zostawiamy w aptekach ponad 500 zeta ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik791
Ja kupuję od niedawna na aptekaprima24 za namową kolezanek i za sprawa wielu pozytywnych opinii i muszę przyznać, że choć wybór mają jeszcze niewielki to kupilam kilka rzeczy (głownie dermokosmetyków) i zaoszczędzilam prawie 40%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idalia344
ja ostatnio zrobiłam większe zakupy w aptece www.nowafarmacja.pl - kupowałam tam plastry, suplementy diety itp. syropy dla dzieci na kaszel, paczka doszła szybko, a większość rzeczy kupiłam o jakieś 10-15% taniej niż u siebie w aptece w miasteczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donata1111111
Leki bez recepty,witaminy a także kosmetyki zamawiam w aptece domzdrowia.pl Uważam że ceny są przystępne, najlepiej zajrzyj sobie na stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donata1111111
Leki bez recepty,witaminy a także kosmetyki zamawiam w aptece domzdrowia.pl Uważam że ceny są przystępne, najlepiej zajrzyj sobie na stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka34
Ja mam to szczęście i w moim mieście funkcjonuje apteka internetowa planetalekow.pl, także koszt dostawy odpada a ceny też mają super - nie korzystam już z tradycyjnych aptek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja całkiem przypadkiem znalazłam dosyc tanią apteke na grochowie (w-wa). Duzo różnych suplementów i leków mają taniej od okolicznych aptek. Szaserów 98 blisko pl. Szembeka stronka: www.aptekadobracena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stonolka
ja nadal stawiam na Wapteke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskach5
A powiedzcie mi dlaczego są takie duże różnice cenowe między normalnymi aptekami a aptekami internetowymi? Krótki termin przydatności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkaton
Ta internetowa, zobacz - http://www.i-apteka.pl/ Wystarczy porównać kilka pozycji. W zasadzie przy każdej pozycji masz dużo taniej, przynajmniej tych, które nas interesują. Od kiedy pojawiły się apteki internetowe, generalnie leki są tańsze, ale jak długo tak będzie? Ciężko powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaczek7
Ja kupuję w aptece www.hiperpharm.pl Wygląda na dużą aptekę więc***produkty są tańsze. Wszystko to, co mnie interesuje jest w dobrych cenach ale podejrzewam, że nie zupełnie wszystko. Poza tym dobra i szybka obsługa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robię zawsze zakupy w Waptece. wychodzi bardzo korzystnie cenowo, zamówienie wysyłają praktycznie od razu po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie. nie ma na co narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofar
dziekuje za polecenia dziewczyny skorzystalam :) Akurat zamawialam w Waptece. Ciekawa jestem paczuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sofar i co, już doszło zamówienie? :) ja nigdy nie mogę na nich narzekać. teraz będę szukać czegoś na suche dłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inside23
Wapteka jest godna polecenia. Dobry sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Poszukuję jakiejś Polskiej apteki online z wysyłką do Irlandii. Będę wdzięczny za każde info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wapteka wysyła do Irlandii. cennik jest na stronie w zakładce wysyłka i zwroty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zamwiam w Waptece i jestem zadowolona. Najczęściej suplementy i kosmetyki. Chodź Vichy zamawiam sobie w Prima24 bo są tańsze troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie w Apteka Gemini. Mają tam nawet niskie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonemaki
widzę, że nie tylko ja zamawiam w Waptece :) Faktycznie ceny mają konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angy4321
mi już kilka razy zdarzyło się zamawiać w waptece i jak do tej pory wszystko było ok więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalya
też zamawiałam juz w kilku aptekach internetowych :) wapteka faktycznie ma fajne ceny ale dosyć długo czekałam u nich na paczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie wapteka, znajoma mi poleciła to skorzystałam, nie próbowałam innej apteki więc nie mam porównania ale narazie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osioooł
zastanawiałam się nad gemini albo wapteką, ale widzę, że więcej zwolenników wapteki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morgan1
Także chcę polecić Wapteke. Mają "stosunkowo" tanią antykoncepcje hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wiele razy korzystałam z wapteki , mają teraz w dobrej cenie jedwab w płynie do włosów, włosy są miękkie i mają ładny połysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Aptekę OLMED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×