Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nijaka2100

brzydzę się sobą...,a jestem w ciąży

Polecane posty

Gość ellllllllllllla
źle zrobiłaś,że zaszłaś dla faceta w ciążę.Jejku o czym myślałaś?Jesteś jeszcze taka młoda.21 lat.Mogliście poczekać, pobawić się , dorosnąć-bez dziecka.A teraz podcięłaś sobie skrzydła.Wiele się teraz zmieni, bo musisz wsiąść odpowiedzialność za to dziecko. I dlatego przestań marudzić i dorośnij.Huśtawka nastrojów w ciąży jest częsta i nie sądzę ,żeby potrzebny był ci psychoterapeuta.To przejdzie.Urodzisz dziecko i na pewno je pokochasz.I nie słuchaj,że będziesz złą matką.A kilogramy zrzucisz po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia8669
to troche dziwne, że zachodzicie w ciąże dla swoich facetów. przecież to nie oni a wy przede wszystkim, jako matki, będziecie wychowywać dzieciaka. szkoda mi takich matek, bo nie dość że sie całkowicie poświęcają dziecku, którego nie chciały, to jeszcze, gdy chcą się wyżalić wtedy są szczute przez inne nawiedzone katoliczki matki-polki (czytałam pare takich tematów, może nie na kafeteri) współczuje wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w drugiej ciąży w 1 nie mialam żadnych oporów nie myślałam o bólach porodowych o rozstępach o brzuchu itd generalnie niczym sie nie przekmowałam i faktycznie wszystko poszlo dobrze sam porod bardzo krotki i ogolnie super owszem bylo kilkanascie sytuacji w ktorych mialam dosc ale poradzil;am sobie z tym dzis syn ma prawie 4 lata. Zdecydowalismy sie na drugie dziecko ja bardzo ale to bardzo tego chcialam i zaczely sie dylematy. A to ze ciuchow ciążowych kupic nie moge takich jakbym chciala, to brzuch jest znacznie wiekszy niz w 1 ciąży w tym okresie. Zmartwienia jak bede wyglądac w 9 mc ile bede miala rozstepow i czy sobie poradze i bla bla bla. Takie i inne obawy powinnam miec w 1 ciazy a nie teraz kiedy juz wszystko przerabialam ale jak widac nasza natura jest dosc skomplikowana. Ja pomimo tego ze bardzo pragne drugiego dziecka tez sie wkurzam mam huśtawki nastrojów itd i wiem ze to minie i tego rowniez zycze tobie. Nie mysl o sobie jak o inkubatorze a pomysl o sobie jak o kobiecie ktora ma to swzczescie by wydac na swiat dziecko i móc mu pokazywac wszystko od pierwszych dni. Powodzenia życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×