Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiająca się

oczyszczanie kwasami owocowymi - przy cerze tłustej i mocno zanieczyszczonej.

Polecane posty

Gość gajamle
Polecam kurację kwasem u kosmetologa w Samui Spa, zabieg wykonany bardzo profesjonalnie. Pani kosmetolog jest świetnym fachowcem, dobrze doradziła i po kuracji skóra jest wyraźne w lepszym stanie niż przed zabiegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska67233
polecam zabiegi z kwasami w salonie przyjaciolka przyjaciolki przy duracza na bielanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W gabinecie kosmetycznym Dermedika u mnie w Krakowie wykonują zabiegi kwasami całorocznymi, teraz właśnie robiłam niedawno po wakacjach, żeby oczyścić buzię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem studentką ostatniego roku kosmetologii. Do ukończenia swej pracy dyplomowej niezbędne są mi wyniki badań dotyczących związku stresu i innych czynników emocjonalnych, ze stanem skóry. Zależy mi głównie na dotarciu do osób borykających się z takimi schorzeniami jak: AZS, ŁZS, łuszczyca, trądzik różowaty, trądzik pospolity, ale będę wdzięczna za pomoc również osobom, których te dolegliwości nie dotyczą. Uprzejmie proszę Panie w wieku 20-45 o wypełnienie poniższej ankiety. https://www.survio.com/survey/d/D1M7Q9S9L1X5B2M7I Z góry dziękuję za poświęcony czas. Pozdrawiam, Aleksandra G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak z kwasami, bo nie używałam, ale mnie bardzo pomógł krem do twarzy cetaphil da ultra, dzieki niemu pozbyłam się brzydkiego trądziku, skórę mam czystą teraz i bardzo gładką. Więc u mnie kwasy były zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu jest sporo informacji o kwasach https://opiniomat.co.pl/, ja osobiście stosuję regularnie, te domowe, w salonie byłam tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Jakie to daje efekt? Skóra jest delikatna? Nie występują uczulenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×