Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarzynaaaaa

Wzdęcia w ciąży

Polecane posty

Gość katarzynaaaaa

jestem w 6 tc a mój brzuch wygląda jak balon :-0 czy wy też miałyście takie wzdęcia w początkach ciąży? Jak sobie radziłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec idz do lekarza bo sama na wlasna reke nie ma co kombinowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam dokładnei to samo
brzuch był wzdęty od początku i ciągłe gazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam to samo lekarz przepisal mi jakies srodki ale nie pamietam nazwy lepiej idz do lekarza bo sama mozesz tylko zaszkodzic dziecku w tak mlodej ciazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Katarzynaaaaaaaa, ja mialam to samo pare dni temu, tez jestem w 6 tygodniu. Zadzwonilam do mojej gin a ona powiedziala zebym kupila Espumisan (calkowicie bezpieczny w ciazy). Przeszlo mi na drugi dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak od samego poczatku Teraz koncze 3 miesiac a wygladam jakby byla w piatym ;) Lekarka powiedziala, ze to normalne- wzdecia w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Były okropne przez pierwsze dwa miesiące! Wzdęcia za przemian z bekaniem , wstyd do ludzi było wyjsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to normalne
ale można temu zapobiegać. Ja wprawdzie do 16 tc miałam tą wygodę, że nie miałam w ogóle gazów. Ale około 10 tc poczułam się mocno napuchnięta w okolicach brzucha i bioder, to był efekt zatrzymania wody w organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpieczny dla ciąży jest Boldaloin. Przeciw wzdęciom i zaparciom. Tabletki ziołowe, działają bardzo ładnie, biorę co kilka dni, bo niestety sama mam z tym problem od samego początku (obecnie 37 tc).No i niestety ale wzdęcia mogą wywołać skurcze, więc lepiej tego nie lekceważyć, jeśli trwają od sporego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynaaaaa
bardzo dziękuję za wypowiedzi, te wzdęcia mam od wczoraj, ale jeśli będą zbyt uporczywe, rzeczywiście powiem lekarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrffffffffffffffffff
herbatka koperkowa pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×