Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czyjaś dama

WITAM W TEN CHOOOOOJOWY DZIEń

Polecane posty

kvrwa jest źle w głowie mi się kręci jest mi słabo mam dreszcze...... a pracy w chooooj....nie moge do gabinetu szefa dojśc......kvrwa asystentka roku :( :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Mańku za kefir ale na później zostanie....po kefirze to bym chyba spędziła dzień z głową w kiblu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam stresa :O kurva waża sie losy mojej firmy chyba kurva jajko zniose :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo łączę się z Toba w twoim cierpieniu, znam ten ból 😭 ale czy nie powinnaś tego balu przełozyc na dzis :o Wiem dobrze mówic, ale wczoraj była ochota i smak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak taka z lasu wypuszczona dziadkowie z dzieckiem na wakacjach, chata wolna i co noc coś sie dzieje...... dziekuje warkuczu...wszstkim dziękuję....będę płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Dziwny sen miałem z wieczora, Trwał jakby przez wieczność całą - Tyś była falą jeziora, Ja byłem nadbrzeżną skałą. Nie żałowałem tej zmiany, Żem skałą, a nie człowiekiem; Marzyłem, żem jest kochany... A wiek przemijał za wiekiem - Nie żałowałem, że głuchy Głaz nic powiedzieć nie może... Mówiły ze sobą duchy, Jam niebo widział w jeziorze. Tyś zawsze padała drżąca Na moje piersi z granitu, Złączona wśród lat tysiąca Węzłami wspólnego bytu. Kruszyłaś kamienne łono, A jam się cieszył z zniszczenia, Bo przeczuwałem spełnioną Dolę zimnego kamienia. Wiedziałem, że gdy do końca Zamiary przywiedziesz zdradne - Żegnając gwiazdy i słońca, W objęcia twoje upadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się pracowac nie chce :O mam wszystko w doopie :O i prace mam w doopie i pogode też kurva mam w doopie dosłownie wszystko mam w doopie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jak to wszystko włoze w doope to mi jest dobrze :D:D:D Żona do Ciebie się ciągle uśmiecham ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrola a ja myslałam ze ty o dziewczynach wiesz juz wszystko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×