Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czyjaś dama

WITAM W TEN CHOOOOOJOWY DZIEń

Polecane posty

Gość brum
No dobra - problem mam. Jak ugotowac jajko na miękko. Casanova napisał, że na 3,5 min do gotującej się wody. MAło_stanowczy, że nie mozna prosto z lodówki. Kotos inny, ze do wody i czekac az się zagotuje. A mi ciagle na twardo wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli wrzucasz na wrzątek to 3 do 3 i pół minuty, jeśli na zimną i czekasz aż się zagotuje to około dwóch i nie z lodówki bo pęknie można też dużo posolić wodę, to wtedy jak pęknie to nie wypłynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej sorry z tym, ze to juz nie o mnie.....ja nie bije z bani # minuty brumko, bez znaczenia czy juz są czy je wkładasz, 3 minuty od kiedy woda zaczyna sie gotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
zapisałam :-) Sprawdzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednym słowem Brumko, kup 2 opakowania jajek, grugą kuchenkę i zrób testy :classic_cool: Ja z doświadczenia - jak Maniek 3-3,5 na gotującą wodę. Zależy od wielkości Jak jajko małe to 3, jak wielkości Mańkowego lub Ajronowego to nawet 5 minut trza poczekac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
Specjalne podziekowania dla Ajrona za poważne potraktowanie tematu i wyczerpującą odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i doopa ci wyjdzie brumka z tego jajką :P chyba ze lubiesz lejące białko :O 6 minut do wrzątku i wtedy białeczko scięte a żóltko mniam leje się pobrodzie :classic_cool: stawiam 50 zeta jak nie wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
6 minut rto chyba za długo V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pistacja tyle co ja sie w zyciu jaj nagotowałam :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brumka w domu jestes?:) jesli tak to wsadz dwa jaja na wrzateik jeden po 3 wyjmij a drugie po 6 i sprawdzimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×