Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czyjaś dama

WITAM W TEN CHOOOOOJOWY DZIEń

Polecane posty

bbuuaaahahahahaha :D:D:D Viciu to jest jak jajko niespodzianka :classic_cool: ale tak powaznie, to mozna naprawdę hooja dostac :o czy musisz teraz to prostowac i zmieniac wszystkie dokumenty ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wnikam kto załozył a kto nie tesciowa mówi ze ona napewno nie zakładała bo juz w tym czasie miała drugiego męza i byla w ciązy z drugim dzieckiem :) teraz musimy to odkrecić :) ale najpier napierdole długów :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V - to Ty jesteś jak bigamistka niemalże... Wyszłaś za Nowaka, mieszkałaś z Kowalskim... Teraz skarbówka się za was weźmie że nielegalnie rozliczaliście się z podatku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS ja to juz sama nie wiem czyja żona jestem :O za to jak nie mam chęci na sex z Kowalskim prosze o dowód bo według papieru to Nowak mój mąż a ja przeca uczciwa kobieta i katoliczka :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyjaś dama ja uczynna jestem ;) mój Nowak to za autobus arabów starczy ;) i nawet podobny do nich :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No po co ci dwóch, nie dasz rady kobieto :o Ja to tak z dobrego serca, dla ciebie będzie ci lzej, ja juz zadbam o Kowalskiego :classic_cool: nakarmiew, napoje, przyodzieje......tylko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze są jak przyjdzie tr.ąba powietrzna to nasz Ajron musi się przykuć kajdankami do kaloryfera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×