Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem podłą dziwką

mam stały związek a w ciagu roku miałam 5 kochanków

Polecane posty

Gość jestem podłą dziwką

Czuje sie z tym podle bo mój partner mnie kocha. Najgorsze jest to ze teraz ja się zakochałam w ostatnim kochanku i chcę go mieć na stałe. Mam dobre intencje chcę sie zakochać szczęśliwie i być wierna i oddana swojemu partnerowi. Powinnam sie rozstać ze swoim ale boje się, że nikogo nie znajdę na powaznie i zostane sama. Mam 3 dzieci i obecny partner pomaga mi finansowo , nie wiem jakbym sama sobie poradziła. Wiem jestem zdzirą i zaraz mnie potępicie ale ja tylko szukam szczęścia, co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bo
wszyscy ci zazdroszczą. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dobrze robię laskę
FAKT DZIWKA Z CIEBIE pochwal się swojemu partnerowi to się chłopak ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź prysznic
"nikt mnie nie miesza z błotem?" sama się zmieszałaś:) frajer na stałe pomaga ci finansowo, żeby zamiast pójść do dodatkowej pracy jego "parterka" miała czas na bzykanie się z kochasiami:) ech, szkoda, że to tylko marna prowokacja, bo chętnie by cię paru poznało:) nie trzeba finansować ani myśleć o cudzych dzieciach tylko czyste bzykanko. Marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
żenująca sprawa nie ma co komentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne:D a moje ulubione to suka:P tzn nie ze ja lubie w stosuku do siebie tylko lasnie w stosunku do takich panienek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowokacja nie wyszła... swoja droga to ślepy musiałby byc taki facet skoro nie widziałby ze masz tylu naraz...no i ci nowi mezczyzni też pewnie mieliby coś "ze wzrokiem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobecna
nimfomanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanie moje .
kto kogo przezywa sam się tak nazywa :D:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieobecna
jestem nimfomanką :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanie moje .
setunia jakich panienek? Inie podniecaj się tak, nikt cie nie chce bzyknac to cnotkę mozesz grac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +=+=+=+=+=+=+=+=
kurwa dziwka szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochanie moje heheh niczego nie bede tu udawadniac:P nic nie musze po prostu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaśkobita
A TY c jestes jakąs pieprzoną nimfomanką?????? nie masz swojego rozumu//??? jakie to jest wytłumaczenie,ze \"mam branie\"-wez przestań.....to przed kazdym rozkładasz nogi,który powie Ci jakis komplement????? na pewno dajesz jakies sygnały i panowie smiało biora co chcą... szkoda mi Twojego partnera która tyra zeby takiej kreaturze jak Ty zapewnic byt i dzieciom.....zastanów sie co Ty wyprawaisz!!!!!!!! zagraj w otwarte karty powiedz wszystko sponsorowi spakuj walizki o z dziecmi udaj sie do do tego ostatniego kochanka w którym rzekomo sie zakochałaś...ciekawe jakby zaregował na taki widok ...... A takz powaznie,dziewczyno uwazaj bo mozesz zostac samiuteńka a uroda ma to do siebie ze szybko mija.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanie moje .
setunia niby jak miałabyś udowodnić skoro nikt cie nie chce? :P jak cie ktoś porzadnie wygrzmoci to przestaniesz wyzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie moje widze T tylko o jednym glodnemu chleb na ysli:P ja tylko skomentowalam jak nalezy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka prowokacja
Nie koniecznie, ja wierzę że mozna. A co to za problem mieć 5 różnych facetów w rok??? Żaden. Ja miałam mozliwość mieć jeszcze więcej jak siedziałam na jedym z portsli randkowych tylko nie korzystałam z tego ale mogłam zmieniać faceta co miesiąc i zaliczać i ch po kolei a też mam juz swoje lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilija
Wiesz mam podobnie, albo gorzej nawet , tyle, ze jestem wolną kobietą. To jest jak wciągające bagno. Może się nie zakochałam nigdy i dlatego taka jestem? W każdym razie to co jest normalne dla mnie, tak naprawdę nie jest, powoli zaczynam zdawać sobie z tego sprawę i chcę to zmienić. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezła jesteś aparatka
a jak długo z każdym byłaś? miałaś może 2 czy 3 na raz czy tak po kolei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×