Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

a mnie wkurw.... pomijajac same reklamy-te wszystkie minki tych reklamujacych bab-wniebowziete,uduchowione-ach jakie to pyszne ,no tylko przymnknac ślepia i sie wczuwac!! nie znosze tego widoku tych durnych bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jakaś reklama w radiu chyba Media Markt i tam się jakiś debil drze "lawinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!" czy coś takiego! No nie powinni takiego gówna w radiu puszczać, jak ja samochodem jadę to się nie mogę przez to dziadostwo skupić, a teraz jeszcze tak niebezpiecznie na drogach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfkmxzfhkx
mnie ostatnio wnerwia linea i te panienki, które się jarają tym, że schudły pól kilo szczególnie ta która gada zawstydzona jak pensjonarka i druga, która mówi "Linea" taka z krótkimi włosami i wielkim łbem, no zabić można!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenka opada jest chyba
najgorsza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj kumpel na lekcji śpiew
al "ach jak przyjemnie to turek camembert prawdziwy delikatny mieciutki to sie wie" zwala na maxymiliana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj kumpel na lekcji śpiew
a najbardzie lubie piosenke z jogurtow Müllera, Nina Simone  - Ain t Got No I Got Life

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra widaomość - Turbodymomen się skończył. Zła - teraz jest jakiś w********cy Super-Es czy coś. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farella
Co to ma być z tej reklamy Farrela?! Kobieta z nim flirtuje a ten-Farrela! Wkurza mnie ta reklama a zwlaszcza koniec.. to niech sie ożeni z Farrelą! I niech żyją długo i szczęśliwie dopóki on jej nie zje... Farella (błąd jest specjalnie) P.S: Teraz już nie ma turbodymomena...teraz jest super es :D jeszcze gorszy.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxa
ach, jak przyjemnie! to turek camembert! prawdziwy, delikatny, rozpływa w ustach się! co za pokurwi*****a reklama. Dostaje skrętu macicy jak słysze głos tej cioty !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie denerwuje reklama w radiu "ooo..masz chryoke dam ci jakiś syrop czy tabletke, ALE JA NIE CHCE TO JEST OCHYDNE!!!" ten wydzierający sie dzieciak wogule nie ma chrypki, jak tak krzyczy, i farmaceutka zachwalająca lizaki które leczą...żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa reklama mentosa
w ktorej bohaterowie udają instrumenty. Cos okropnego, glupie to nieziemsko, w dodatku baba w tej reklamie to wyjatkowy strachol :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
Nie wiem jak dokładnie idzie ta reklama, ale chodzi o reklamę podpasek Tena Lady... Coś tam, czym zwrócę na siebie uwagę? Tańcem, coś tam coś tam, ale na pewno nie tym, że nie trzymam moczu i zapachem tego moczu :| Ja pier.doleeeeee, masakra... :| Własnym oczom i uszom nie dowierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tsaaa... Najlepiej zwraca się na siebie uwagę tym, że się nie trzyma moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na szczęście przez sejsę
nie oglądam TV i nie widziałam jeszcze następny turbodymomena :P Ale mnie niesamowicie wkurza reklama serka Valbon,skoro już o serkach mowa,jak przychodzi baba z rękami schowanymi za plecami i wszyscy mają miny jakby jakaś tragedia się stała i debilnie pokazują palcami jaki to ten serek sprężysty :O A potem ona się rozpromienia jakby wygrała milion w totka :O żenada całkowita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.jaaa
taaa... a reklama twarożku president jak kot przewraca miskę a baba daje twaróg z opakowania.... i ten kolo, gada z pełnymi ustami, ohyda;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóż mi się w kieszeni otwiera
jak widzę reklamę z tymi dzieciakami, bodajże mleko bebilon czy coś w ten deseń, współczuje tym, których to śmieszy, ta reklama jest żałosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nóż mi się w kieszeni otwiera
bebiko****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebiko - durne bachory cieszą ryja z byle czego - co w tym takiego śmiesznego i słodkiego? Przeciwnie, to jest OKROPNE. A co do reklamy jakiegoś twarożku gdzie miska sie przewraca, kot żre ten twarożek a baba daje z opakowania gościom - jak normalny kot może zeżreć miskę twarożku? Chyba srając i rzygając nim jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciaki z reklamy bebiko
sa KOSZMARNE - wygladaja jak nieudany eksperyment genetyczny szalonego naukowca :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhihikiki
taka reklama barszczu dziewczynka mówi "boski,będziemy chcieli jeszcze więcej" z takim wyrazem twarzy ,że mnie odrzuca ,nie mogę tego słuchać bleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkaaaa
Kiedyś jak leżelismy z moim facetem tuż po seksie ,a tv był włączony to leciała ta reklama ,, czy robisz wszystko żeby poprawić swoje zycie seksualne, permen męskosć pierwsza klasa " :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxz
Zrobiłam waszą ulubioną kupę -tylko to mi przychodzi do głowy oglądając reklamę jakiegoś twarogu zżeranego przez kota i ta blada bezoka twarz na końcu , ohydne . Brzydkie bachory z rozlazłymi zębami i spękanymi warami z reklamy monte , tudzież makabryczna mamuśka. Podpaski na szczanie , które nie śmierdzą nawet w tańcu , masakra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka11
a cyni minis trrrrruuuuskawkowe... tru tru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta baba z reklamy mentosa ubrana na złoto wygląda jak Joanna Osyda (Majka z "Majki", jakby ktoś nie wiedzał). -Zrobiłam wasze ulubione gówno! (widok na kota wyżerającego gówno z kibla i babkę wyciągającą gotowe gówno z lodówki) -Mmm... pyszne! Gówno jak u mamy! A pamiętacie jeszcze reklamę staji "Bliska" na której wszystko było idealnie ustawione, nawet gołąb? I ten gołąb chciał srać i pokazywali jak mu prawie dupę rozerwało... Śmiałam się z tego, jakbym miała z czego, chociaż zorientowałam się, że to było po prostu głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldolinka
...bo Paula to jest krowa.......reklama deseru Paula z dzieciakami ,które mają uszy jak Jumbo i zamiast te uszyska im przykryć to oni im te uszory odkryli na maxa,koszmar i to chyba jest rodzeńtwo ,bo wszyscy mają takie uszyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldolinka
Albo reklama chyba rutinoscorbinu taka kobieta po pierwsze stoi przy ramce na zdjęcia ,która jest jakaś poorana ,po drugie paznokcie ma nie pomalowane tylko ofafłane lakierem ,po trzecie jak ubiera chłopca do wyjścia to ma taką jakąś ponaciąganą bluzkę i biust w okolicach pasa jakby stanika nie nosiła przez dłuższy czas....niechlujna jak mało kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super es, paula krowa, a ta z mentosa rzeczywiscie podobna do majki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluttasz
jadący pociąg>przedział>dobry>wesoły kostek> zagramy w kotku co mam w środku? kurna na sam odgłos tej reklamy dostaje drgawek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklamy od których nóż się
Ach jak przyjemnie, to Turek Camembert! Prawdziwy, delikatny, rozpływa w ustach się! Ach jak przyjemnie, to Turek Camembert! Prawdziwy i najlepszy, mięciutki, to się wie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×